Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom LS75 Bocianie Gniazdo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 210
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

podtrzymuje to co powiedziałam wcześniej, świetny pomysł z kabiną...

 

a zapytam ...nie baliście się tego koloru?? nie wiem jak prezentuje sie cała łazienka, ale przy kabinie wygląda fajnie..przede wszystkim odważnie

 

Jasne, że sie boimy :)

Łazienka jeszcze nie jest użytkowana. Co prawda nie boje sie tych szarych kafli ale boje sie tych prawie czarnych na podłodze.

 

Tak czy siak, jesteśmy super zadowoleni z wyglądu łazienki - taką sobie wymyśleliśmy i taka się nam podoba. Wyjdzie w praniu czy jest ona praktyczna czy nie...

 

czasami ważniejsza jest estetyka i wygląd niż praktyka :wink: , grunt to zainteresowanie oglądających którzy potwierdzą ze to dobry wybór :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzuce jeszcze nie dokończoną ścianke z ceramiką EGO z tej samej łazienki co kabina:

 

http://sukiennik.net/dom/pictures/48lazienka.jpg

 

we wnęce miejsce na lustro.

 

OOO... jednak moja ulubiona seria EGO :D takie mialam wrażenie, ze widzę w drzwiach kabiny w odbiciu lustrzanym kawałek miski i umywalki...teraz tylko się upewniłam, ze mam dobre oko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Is napisz jakich cegieł użyłaś do obudowania kominka? Wcale się na tym nie znam- :D Czy kominek robili jacyś super fachowcy????? Czy jak jest tylko zwykły kominek bez odprowadzeń to moze to zrobić normalny Pan od remontów? Jestem laikiem i jak popatrzyłam na przebieg prac to wydawało mi się b. proste :) Wkład obudować, zabezpieczyć rury i final, ale wiem, ze to nie takie proste.

Powiedz mi ile placiłaś za kamień do obudowy za metr?

Dzięki z góry za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Is napisz jakich cegieł użyłaś do obudowania kominka? Wcale się na tym nie znam- :D Czy kominek robili jacyś super fachowcy????? Czy jak jest tylko zwykły kominek bez odprowadzeń to moze to zrobić normalny Pan od remontów? Jestem laikiem i jak popatrzyłam na przebieg prac to wydawało mi się b. proste :) Wkład obudować, zabezpieczyć rury i final, ale wiem, ze to nie takie proste.

Powiedz mi ile placiłaś za kamień do obudowy za metr?

Dzięki z góry za info!

 

"Użyłeś" :)

Obudowa jest z betonu komorkowego ytong oraz plyt GK na stelażu.

Robil to fachman od kominków.

Wszystko wydaje sie proste jak sie patrzy na sprawne działanie fachowca.

 

kamien to marmur brecia sarda kosztowal ok. 400zl/m2 jak dobrze pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Bardzo ładne wnętrza. Kuchnia - super.

Masz może jakieś zdjęcie elewacji? Mam taka samą kolorystykę dachówka+komin i właśnie zastanawiam się nad resztą.

 

Dzieki serdeczne.

Mam zdjecie ale jeszcze z rusztowaniami. Mamy 2 kolory tynku na elewacji + wstawki z zoltego klinkieru i takie tez parapety.

 

 

http://sukiennik.net/dom/pictures/34tynki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...