Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom LS75 Bocianie Gniazdo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 210
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ls75 bardzo mi sie podoba, a kuchnia odlot normalnie 8) :lol:

 

mam pytanie, jak bedziecie zabudowywac pochlaniacz ? ja mam taki sam ale na pustej scianie bez okna i chyba puszcze na cala szerokosc 40 cm szafki uchylne....

 

Okap nie bedzie zabudowany zadnymi szafkami. W opisie chodzilo mi jedynie o to ze jeszcze nie ma na zdjeciu tego metalowego komina zamontowanego, ktory zaslania podlaczenie do wentylacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje pomyslu, naprawde efekt jest rewelacyjny

a jak sie sprawuje taki blat z plyty w codziennym uzytkowaniu?

rozumiem, ze piszac plyta meblowa - masz na mysli mdf ?

 

To nie moj pomysl :)

Blat jak blat, od niedawna uzywany wiec nic szczegolnego nie powiem.

Nie, to nie jest mdf tylko zwykla plyta meblowa - tak to nazywal moj wykonawca, nie wiem czy jest jakas fachowa nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ls75 bardzo mi sie podoba, a kuchnia odlot normalnie 8) :lol:

 

mam pytanie, jak bedziecie zabudowywac pochlaniacz ? ja mam taki sam ale na pustej scianie bez okna i chyba puszcze na cala szerokosc 40 cm szafki uchylne....

 

Okap nie bedzie zabudowany zadnymi szafkami. W opisie chodzilo mi jedynie o to ze jeszcze nie ma na zdjeciu tego metalowego komina zamontowanego, ktory zaslania podlaczenie do wentylacji.

 

dzieki za info, myslalam ze to jest taki pochlaniacz ktory jest rowny z szafka i wyciaga sie ta czesc pochlaniacha gdzie jest filter dopiero do gotowania, a tak widac tylko metalowa listwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sukiennik.net/dom/pictures/53kuchnia.jpg

 

kuchnia odjazdowa :D mam pytanie ile ma ta ściana centymetrów, dokładnie od początku mebli do ściany (tej krótkiej).

Potem ile cm ma ta krótka ściana, oraz ile cm ma ta zabudowa i jaka jest głeboka?

 

Naprawdę takiej kuchni jeszcze nie widziałam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia odjazdowa :D mam pytanie ile ma ta ściana centymetrów, dokładnie od początku mebli do ściany (tej krótkiej).

Potem ile cm ma ta krótka ściana, oraz ile cm ma ta zabudowa i jaka jest głeboka?

 

Naprawdę takiej kuchni jeszcze nie widziałam :o

 

Ciesze sie ze sie podoba. Duzo namyslalismy sie z projektem, wiedzielismy co chcemy i kombinowalismy zeby to zaadaptowac do naszego wnetrza.

 

dluga sciana z szufladami 4,6m

krotka sciana ze zlewem 2,2m

sciana z zabudowa slupkowa 2,7m

 

zabudowa wszedzie ok 60cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko dotyczące kafli w łazience na ścianie co to za kolekcja? producent?

Szukam dokładnie czegoś takiego w takim formacie :(

 

Ciezko znalezc takie kafelki w rozsadnej cenie, ale trzeba szukac.

My mamy akurat Piemmegres seria LIPARI oraz STROMBOLI w wymiarach 30x60cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...