Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ogromny ciąg wsteczy w łazience


Recommended Posts

Budynek kilkuletni deweloperski

Wentylacja mechaniczna

Ostatnie Piętro

 

Ciag jest tak duzy w lazience jakby Panstwo wlaczyli suszarke na srodkowy bieg, moj wentylator ktory chce wywiewac powietrze nie ma sily zeby tamto powietrze przechylic w druga strone, jak to jest mozliwe? tak oczywiscie mam nawiewniki (cztery) wszystkie otwarte, okno tez zawsze jakies rozszczelnione. Moj sasiad ktory mieszka obok nie ma w lazience w najmniejszym stopniu ciagu wstecznego, ZERO. Ktos ma jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze, okap odpada natomiast czuc zapach nie wiem szamponow czy perfum prawdopodobnie z mieszkan ponizej, obecnie zatkalem ta rure bo nie szlo wytrzymac z halasem i zapachami

 

nie wentylacja mechaniczna to wentylacja mechaniczna, kazde mieszkanie posiada wentylator wpiety do trojnika od glownego wyciagu w pionie, jest to jak mniemam wspolny wyciag dla 4 mieszkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "duży ciąg" to jak rozumiem, nawiewane powietrze do pomieszczenia , pomimo nawiewników i rozszczelnionego okna? To którędy to powietrze wychodzi z mieszkania?

Spotykałem podobne problemy, kiedy ktoś we wspólnocie wymyślił - a, poprawmy sobie wentylację i załóżmy specjalne czapki/nasady kominowe.

Efekt podobny, większy wywiew, który skutkował większym nawiewem i nie tylko oknami, nawiewnikami, a równiez wciągało powietrze z innego komina wentylacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...