Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej grupo! :p

chcialam podziekowac tworcom listy wykonawcow, jest super!

wlasnie skorzystalam z niej jesli chodzi o okna.

EKO-DOM poprostu przemily Pan, powaznie podszedl do wyceny, juz wczoraj ja mialam, na dodatek mozna od razu u niego drzwi zewnetrzne wziac ( troche drogie sa szybki boczne do nich ale jak wezmiemy wszystko to moze bedzie taniej ) . Aha i maja promocje - kto kupi do konca roku u nich okna ma rabat 30%.

Z Eko-Plastu i z Porta/Lebo jeszcze czekam na wycene. Ciekawa jestem roznic w cenie, ale maz poprostu zachwycony jest Eko-Domem :p

A slyszeliscie o firmach M&S Szczecin i o Cedrus? Do nich tez wyslalam zapytanie.

Wogole to mam mily poranek :p czego i Wam zycze :p

 

TEZ JESTEM PRAWIE ZDECYDOWANY NA EKO-DOM MOJ SZFAGIER TAM KUPOWAL OKNA BRAME I DRZWI I BARDZO JE ZACHWALA .PODOBNO MOZNA SIE Z NIMI DOGADAC NA DOBRĄ CENE CZY UDALO CI SIE UZYSKAC LEPSZY RABAT NIZ 30% ?

A MOZE PRZYJDZIEMY DO NICH JAKO DWUCH KLIENTOW KUPUJACYCH RAZEM I WYNEGOCJUJEMY COS WIECEJ.?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Kontrola zarośniętego pola wykazała iż TPSA wzięła się do roboty i studzienki zrobione. Więc telefon już nie będzie stanowił problemu.

 

U nas na polu studzienki zrobili?

Nie wiesz czy koło mnie też?

 

Cześć sąsiad nie jechałem w Twoje strony ale jak będę następnym razem to rzucę okiem w Twoim kierunku idam Ci znać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Na wiosnę zaczynamy walkę ze stawianiem domu. Właśnie szukamy geodety, wykonawców i do dzisiaj byliśmy troszke przestraszeni, bo żadnych doświadczeń.

Dzięki temu forum po wykonaniu kilku telefonów do polecanych (przez Szanownych Forumowiczów) fachowców z branży jakoś pomimo, że za oknem pogoda be, to nam troszkę wyszło słońce.

Wiem nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale łatwiej poruszać sie po już wytyczonym i sprawdzonym szlaku niż torować samemu nowy.

Dziękujemy :D

 

Elżbieta i Maciej

 

ps. postaramy się również dzielić doświadczeniami, chociaż na forum chyba wszystkie tematy zostały już poruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Oj cos zaczyna mnie lamac w kosciach :(

 

 

Witaj Vitulano napisz gdzie macie dzialeczke :D

 

Pogoda jesienna to i łamie w kościach nie tylko Ciebie :)

Działeczkę mamy na prawobrzeżu.

 

ps. po 20,00 pierwsze rozmowy z firmami budowlanymi i geodetą (chociaż na geodetę to już chyba jesteśmy zdecydowani)

Trzymajcie kciuki za nasze pierwsze kroki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki .

niestety brak czasu :cry:

Dzieki za kciuki. Co do braku czasu to szkoda gadać, bo my też nie wiemy jak sobie z tym problemem poradzimy. Z jednej strony trzeba bedzie go poświęcić budowie, a z drugiej nie zaniedbywać pracy coby było z czego ciągnąć budowę :roll:

Powiedzieliśmy ,,A'' to trzeba to ciągnąć do końca.

 

ps. to forum to OGROMNA POMOC dla takich raczkujących jak my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki .

niestety brak czasu :cry:

Dzieki za kciuki. Co do braku czasu to szkoda gadać, bo my też nie wiemy jak sobie z tym problemem poradzimy. Z jednej strony trzeba bedzie go poświęcić budowie, a z drugiej nie zaniedbywać pracy coby było z czego ciągnąć budowę :roll:

Powiedzieliśmy ,,A'' to trzeba to ciągnąć do końca.

 

ps. to forum to OGROMNA POMOC dla takich raczkujących jak my.

 

 

Witaj i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tesca, zwłaszcza że za Ciebie też trzymano kciuki:

 

cytat mbz:Teska, nie lam sie! Na pewno wiele osob nie moglo juz sie doczekac, kiedy zaczniesz pisac dziennik i teraz bedzie trzymac kciuki.

 

Zapewniam tych co tworzyli podwaliny pod forum, że określenie iż włożyli kawał porządnej roboty i kawałek życia w dzielenie sie doświadczeniami, to i tak za mało. Możliwość poczytania sobie o tych doświadczeniach i radach tych co już przez ,,to wszysko'' przeszli jest jak .............., no dobra już nie wazelinuję, ale WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!!.

 

Dzisiaj jak już pisaliśmy coś ponownie drgnęło, bo skontaktowaliśmy się z polecanymi przez Was fachowcami i to jest to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...