Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam w poniedziałek :)

 

Józia S

 

Dopiero teraz do mnie dotarło, że będziesz budować Gienię. Też chciałabym mieć kiedyś " Gieniutka " . Pewnie będę Cię męczyć pytaniami o budowę :oops:

 

Pytaj Sylwia, pytaj. Co będę mogła to podpowiem.

A projekt i dom jest prosty, tani i funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamaliście mnie :cry: - tak bym sobie przynajmniej na projekt popatrzyła

 

Cholerka, co ja mam robic do lutego?

Piotrek się śmieje, że kasę zbierać :wink:

 

To jeszcze powiedzcie, jak jest z mediami? Chodzi mi o podciągnięcie prądu i wody - czy jest jakaś różnica jak jest uchwalony plan i jak go nie ma?

 

Jolly :oops: ,

na wakacje zostajemy w Norwegii - Piotrek nie ma urlopu, a Misiek idzie do przedszkola na początku sierpnia.

Od lipca będę miała więcej wolnego - to sie odezwę, obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki (dziwewczyny też) ci co znacie się na necie. Czy jest możliwe, aby ktoś obcy albo miał taki sam adres mailowy co ja, albo wysyłał pocztę z moim adresem?

Pytam dlatego, że napisała do mnie jakaś pani na maila i wyzwała od psychicznie cho ryc, że jej wysyłam jakieś spamy, do tego napisała, "I co to za durny adres dorotaron " a ja jej na to, że może i durny, ale to od mojego imienia i nazwiska.

Ja wiem, że najlepiej ją olać, ale ciśnienie mi skoczyło (już kawy rano nie muszę pić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki (dziwewczyny też) ci co znacie się na necie. Czy jest możliwe, aby ktoś obcy albo miał taki sam adres mailowy co ja, albo wysyłał pocztę z moim adresem?

Pytam dlatego, że napisała do mnie jakaś pani na maila i wyzwała od psychicznie cho ryc, że jej wysyłam jakieś spamy, do tego napisała, "I co to za durny adres dorotaron " a ja jej na to, że może i durny, ale to od mojego imienia i nazwiska.

Ja wiem, że najlepiej ją olać, ale ciśnienie mi skoczyło (już kawy rano nie muszę pić)

 

to czesto spotykany obiaw dzialania wirusa ktory potrafi sam wysylac poczte, adresy pobiera z ksiazki adresowej i podrabia nagłówki. Wcale nie znaczy ze to Twoj kompter jest zawirusowany, wystarczy ze to bedzie komputer kogos kto ma Ciebie w ksiazce adresowej. Metoda wykrycia oszustwa jest prosta, trzeba poprosic o przeslanie rzekomego maila od ciebie, a w szczegolnosci nagłówków (normalnie tego nie widac) i tam mozna wyśledzic którędy mail sobie wedrował i dość do źródła

tak wiec, nie masz sie co stresowac, to nie twoja wina :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi to co to za pani architekt ze ty musisz wozic na ZUD?? A jeśli chodzi o sobote to nas tam bylo trzech wiec jak widzialas dwóch to pewnie mnie nie było bo ciągle gdzies jezdzilem. Dzisiaj wytyczają mi budynek :lol:

 

Powiedzcie mi jakie pustaki stropowe zamówić?? keramzytowe czy żużlowo betonowe?? czy to ma jakies znaczenie bo róznica w cenie spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja jak zwylke z doskoku, bo budowa idzie pełną parą i czasowo już powolutku nie wyrabiam ze wszystkim.

Monka, co tam u Ciebie? Jak praca? daj znać, jak znajdziesz chwileczke.

Sylwia B, witam Cię serdecznie. Nie miałyśmy jeszcze okazji się poznać. Przeczytałam, że masz lub zamierzasz kupić projekt z Horyzontu ( o ile dobrze zrozumiałam). Ja też mam projekt z horyzontu i jest w nim masa błędów i nieścisłości. Jeśli już kupiłaś, to nich Twój kierownik budowy i architekt (a najlepiej i wykonawca) baaaardzo dokładnie go obejrzą pod kątem brakujących rysunków szczegółowych i całej reszty. U nas na przykład zaprojektowali belkę stropową ( taki wielki metalowy dwuteownik) przechodzącą przez samiutki środek ....komina :o Albo kanalizacja wychodząca w gabinecie a nie w łazience :-? Jest takich kwiatków masa, więc lojalnie ostrzegam. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko Ok, życzę powodzenia w budowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...