Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich wieczorkiem,

 

kurcze tyle sie tu dzialo, ze nie nadazam.

 

Sylwia

sorki za zwloke z tym telefonem do tego goscia, ale nie moge znaleść tej strony z jego telefonem.

Jezeli sprawa jest aktualna nadal, to jak bede u siebie to podejde go niego do domu i po prostu zapytam i ewentualnie wezme telefon.

Tak sie doczytuje, że masz tam juz jakies namiarki, wiec nie wiem czy nie za późno.

A tak na marginesie to z postawy Twojego ślubnego to nie wydaje mi się, że bedziecie razem ten dom budować, no chyba, że w Tobie jest tyle samozaparcia i postanowilas sama zrealizować ten cel i marzenie, czego Ci z całego serca życze.

 

 

Ewa Chebda,

napisz mi kochana jak tam sprawa z Panem Pańko, bo nam miał zrobić wycene i w tym celu mój ślubny sie z nim spotkał i chyba nas olał, bo do dzisiaj nie mamy żadnego kosztorysu.

Czyzby forumowicze zrobili mu taka reklamę, że gościu się nie wyrabia, czy taki niesłowny.

 

Okna mam juz gotowe (dzieki Didi za uznanie), jezeli sie przypilnuje firme i postraszy antyreklama na naszym forum, to jest oki. Przyslali mi najlepszą ekipę monterską, a nawet dostalam w prezencie zestaw do pięlęgnacji okien. To pewnie tak na zalagodzenie sprawy, bo oczywiście nie obylo się bez zgrzytów, a i ciśnienie mi podnieśli na maksa (okna nie byly w ramach gładkie tylko troche chropowate). Nazajutrz po przeszlifowaniu ram i wtórnym pociągnięciu lakierem już było lepiej.

 

Paweł, ja wiem że jestes teraz zajęty bo nareszcie Twoja budowa ruszyła, ale okiem fachowca mozesz ocenić osobiscie - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Zapomnialam Wam jeszcze napisać, że już stoi moja dobudówka (tym sposobem powiekszylismy sobie metraz domku) a dzisiaj gazownia przyslala mi zgode na przylacze gazoowe, ktore jest w ulicy. Musze tylko dac im projekt i juz. No prawie już, bo jeszcze musimy podpisac umowe i zaplacic jakis tysiaczek za tą imprezę.

 

Teska, masz w końcu to nawodnienie czy nie? Jeżeli tak to jakie i ile płaciłas?

 

Dobra ziemia i gościu, z kórym mozna sie dogadać to znajdziecie pod numerem 602-32-67-09. Didi też brala ta ziemie i chwasty jej nie rosna (prawda Didi).

 

pozdrawiam i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam środkowo

 

dla wszystkich Piotrów i Pawłów (w tym dla mojego :wink: ) najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin

Teska, Didi - przekażcie mężom buziaki ode mnie.

 

Sorki jeżeli któregoś małża pominęłam, ale pamięć jest zawodna.

 

Sylwia B - z tym zakładaniem zieleniny też nie miałam pojęcia, że to taka tyrka. Ja i tak mam lepiej od Teski - bo lokalne kopanie dziur, podlewanie, koszenie zleciłam małżonkowi.

 

Agniesia - z tym elektrykiem też nie umiem powiedzieć. ja płaciłam 1,6k, ale dużo wcześniej. jak coś to prześlę na priv - zawsze można zadzwonić porównać.

 

Co do działek - u mnie wystawiono właśnie ogłoszenie, że działki uzbrojone (gaz, prad, wod-kan) od ok 700 do 1230m2 do sprzedania (Dołuje). Ceny nie znam. tel. do głównego zawiadującego osiedlem 602-531-435 i 423-30-38

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - oj wiem, wiem.

teraz małżek walczy z kawałkiem z przodu wymiar mini tj. ok 20m2, ale glina, ił i gruz, no i te korzenie chwastów w głąb na metr grubości marchwi (a w ziemi skarby typu: cegły, dachówki, kafle, puszki). codziennie z godzinę wisi na szpadlu i próbuje przekopywać. idzie do przodu, ale powoli. jak dobrze pójdzie to, na łikend może posadzimy trawkę na tym skrawku.

szczerze mówiąc ja nie dałabym rady sama, bo to, nie ziemia a istna skała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim

 

Sylwia, w takim razie jak będziesz dzisiaj w Rurzycy to podejdż do tego gościa do zakladu a tam jego pracownicy albo go zawołają, albo dadzą Ci jego telefon i pewnie bedziesz juz wszystko wiedziała.

Pan ma na nazwisko Skakuj i na pewno ma do sprzedania działki.

 

miłego dzionka wszystkim

iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Budynek wytyczony, i pierwszy wpis w dzienniku :lol:

 

Sylwia na czarnych łąkach to nie jest takie hop z prądem więc bądż ostrożna, w załomiu jest do sprzedania działka visavis mojej ponad 1000 m za 40 zł/m ale wiem ze juz duzo chętnych jest, więc jak chcesz to na priv dam ci namiar, prądu niema ale pewnie nie będzie problemu bo jest w drodze, wodę własnie załatwiamy więc to kilka tygodni, a gaz około roku.

 

Delf pamiętam o twojej ofercie tylko ze jesli będe bral jednak solbet to akurat wychodzi mi w formach tyle ile potrzebuje a jesli zdecyduje się na rurkę to temat otwarty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...