Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich:)

Wyskoczyłam dziś rano z pracy do sklepu po śniadanko i chyba widziałam Maksia w tym sklepie :lol: A może to nie był Maksiu?? :roll: Tak jakoś mi się wydawał podobny do siebie ze zdjęć w dzienniku :D Maksiu byłeś dziś w sklepiku na Czarnieckiego? :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Teska - walec już masz? Czy mam ściągnąć z "pożyczenia"?

 

W temacie doniczek - to co się kiedyś skarżyłam. Napisałam maila do producenta i w ciągu dwóch dni miałam je w szczecinie - przedstawiciel akurat był w naszym rejonie :D

Po obserwacjach cenowo asortymentowych w temacie ogrodów widzę że jest to najbardziej dochodowy interes - na doniczkach marża sklepowa to ponad 60% (cena producenta 15 zł a w sklepie 25) - nie piszę tu już o roślinkach....

no to idę do ogródka - pielić te chwaściory....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

jeszcze powinnam dodac, ze liczymy ok 60 m kabla, sam kabel wyjdzie ok 800 zl, czyli zostajemy przy tym facecie,

dziekuje za wszystkie glosy :D

 

jutro krece strzemiona, w koncu jakas konkretna robota,

ludzie, wczoraj kosilam na dzialce w pelnym sloncu, jak poszlam spac z bolem glowy w nocy to wstalam dopiero dzisiaj w poludnie,

 

chyba pierwszy moj roboczy zakup to bedzie czapka z daszkiem 8) okulary mam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Wyskoczyłam dziś rano z pracy do sklepu po śniadanko i chyba widziałam Maksia w tym sklepie :lol: A może to nie był Maksiu?? :roll: Tak jakoś mi się wydawał podobny do siebie ze zdjęć w dzienniku :D Maksiu byłeś dziś w sklepiku na Czarnieckiego? :wink:

Pozdrawiam

 

byłem... nie można było zagadać? eh te kobiety...

 

ps. a swoja droga zabrzmiało to prawie jakbyś zobaczyła marsjanina :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...