Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

to pewnie przez ten spokój :D

 

zeby było śmieszniej to ja już kilka razy widziałem arcobaleno, ale z daleka, bo widzialem ze byla u siebie na dzialce, ale ja przewaznie wracalem juz od siebie z budowy i głód ciagnal mnie do domu :D :D :D tak wiec tym razem było bliskie spotkanie 3 stopnia :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu :D

Gdybym dłużej stała w tym sklepie to z pewnością bym Cię zaczepiła a tak praktycznie mineliśmy się w przejściu i dopiero póżniej zaskoczyłam, że to mógłbyś byc Ty :) a tak swoją drogą to śmiesznie wyszło :D

Aha no i muszę się Wam pochwalić: wczoraj odebraliśmy pozwolenie!Jeszcze tylko czekamy aż się to wszystko pouprawomacnia i ostro starujemy z budową bo dom teściów sprzedany i do 15 marca muszą się wyprowadzić :o więc trzeba szybko budować :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu :D

Gdybym dłużej stała w tym sklepie to z pewnością bym Cię zaczepiła a tak praktycznie mineliśmy się w przejściu i dopiero póżniej zaskoczyłam, że to mógłbyś byc Ty :) a tak swoją drogą to śmiesznie wyszło :D

Aha no i muszę się Wam pochwalić: wczoraj odebraliśmy pozwolenie!Jeszcze tylko czekamy aż się to wszystko pouprawomacnia i ostro starujemy z budową bo dom teściów sprzedany i do 15 marca muszą się wyprowadzić :o więc trzeba szybko budować :wink:

Pozdrawiam!

 

no faktycznie.. a swoja droga to maly ten świat... Twoj tesc jest kuzynem mojego kolegi z pracy, i kiedys bylem z tym kolegą u twojego teścia poradzić sie w temacie dachówki, bo przeciez on fachowiec w tej dziedzinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,

 

o o o to pewnie chodzi o wujka Piotrka :D No no mój teść całkiem dobrze sobie w tej dziedzinie radzi i w innych budowlanych również :D i dlatego główna ekipa naszej budowy będzie się składać z "samych swoich"

Ale ten świat mały - rzeczywiście!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,

 

o o o to pewnie chodzi o wujka Piotrka :D No no mój teść całkiem dobrze sobie w tej dziedzinie radzi i w innych budowlanych również :D i dlatego główna ekipa naszej budowy będzie się składać z "samych swoich"

Ale ten świat mały - rzeczywiście!! :D :D :D

 

sama widzisz :D

to o której jutro po sniadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

dzisiaj się najeździłam i naoglądałam :) i teraz jestem głupsza niż byłam na początku, jutro też bedę ogladać działeczki to może wszystko mi się rozjaśni.

A może w końcu znajdę ziemię- niedrogą, trochę uzbrojoną :) , w miarę prostokątną lub kwadratową i TANIĄ :D

Na razie prześladuję mnie dziwne figury geometryczne- ostatnio w kształcie litery L.

 

Iwonka

 

Byłam u tego Pana, ale oni już nie sprzedają ziemi- może brat czy ktoś tam- dostałam nr tel. tylko kom. wyłączona na razie...

Widziałam Twój domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaB

 

tez nie wiedziałam ze tak jest...myslałm skopia i juz..a trawka u mnie była krótka koszona...no nic...teraz mam zwałowany czarnoziem....do piatku syn bedzie jezdził tym wałem :lol: a w piatek sianie i nawozenie nawozu no i przysypywanie ziemia....zejdzie cały dzien :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...