Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Sylwia a jak daleko do tej stacji, sąsiedztwo bedzie estetyczne, zapachowe, czy chodzi tylko o świadomość, że tam jest? Bo samam stacja faktycznie malutka i raczej nie wyjątkowo obskurna. Ale ja bym raczej nie chciała - tylko wszytsko zależy od punktu widzenia i tysiąca innych czynników, więc sie nie wymadrzam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

 

gratulki za cierpliwosc w szukaniu i jak widac efekty sa.

Mniej wiecej chyba wiem jaka to działka - kształt prostokąta i strasznie długa, ale ta stacja to taka wiejska stacja i zadna rewelka. Tankują chyba tylko miejscowi i za dnia ewentualnie straz pozarna i maszyny rolnicze. To nie centrum, że dużo smrodu i hałasu. Według mnie dobra okazja, jezeli taka duza ta działka to dom mozesz sobie postawić tak, że nawet nie bedziesz widziala tej stacji. Do tego dużo roslin w przyszłosci i jest super.

A tak poza tym to do wiadomości wszystkich z mojego rejonu. Ruszyła budowa kanalizacji i do Rurzycy maja dojsc w czerwcu przyszłego roku. Ja chyba zwolnie tempo i poczekam na ta kanalize a napewno zaoszczedze jakies 5 tysiączkow na budowę oczyszczalni. (chciałam sie wprowadzic na koniec roku.)

 

Wracajac Sylwia do tematu to: działke masz, prąd masz, gaz jest w ulicy (więc koszty nie duże, u mnie to jakiś tysiączek), a studnię wykopiesz sobie sama (jakies 2 tysiączki) i masz pelne uzbrojenie.

Ja uwazam ze gra warta świeczki,

a co myslą inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf- masz rację nie ma co sie wymądrzać bo przecież my tam mieszkać nie będziemy.

Sylwia no i oczywiscie jej mąz muszą sami zdecydowac, ale mysle że nasz argumenty wezmie pod uwage.

 

Ta oferta jest według mnie zdecydowanie jednak lepsza od działki przy torach kolejowych - chyba oferta od maro74.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi, czy ucałowałas swojego slubnego od Iwonki?

 

Spełnienia marzeń

ukrytych pod puchową poduchą,

namnożenia się pieniążków

ukrytych w porcelanowej śwince,

wielkiego kosza kwiatów

z bijącym w głębi czerwonym serduchem,

komety Haleya z jasnym warkoczem

anielskich przyjaciół....

 

 

Tego wszystkiego Ci dzisiaj życzą

 

Iwonka i Adaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek wszystkim,

 

Didi - o trampolinę pytasz?

 

Spróbuj u KETLERA (najpierw zajrzyj na strone tej firmy, albo podjedź do ich firmowego sklepu jest w TOP SHOPING.

Zajrzyj także do DYSKOBOLU w Galaxy na ostatnim pietrze kolo empiku.

 

Tak mysle o jakiejs tanszej trampolinie bo firmowka to duza kasa, ale nie wiem gdzie mozna taki substytut kupić. Może tam gdzie sie zaopatrują szkoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...