Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Na swieta jedziemy do rodziny do Gdyni :D

 

Najgorsze jest to ze nie mam zadnego pomyslu na prezenty

 

Moze macie jakies dobre pomysly ? :D

nie wiem w jakiej kondycji fizycznej sa twoi teściowie, ani w jakiej kondycji finansowej jestes ty :wink: , ale ja ostatnio miałam przemyslenia nt,prezentów i wymysliłam:

książkę Rybińskiego "Jestem, więc piszę" -publicysta Rz-plitej, świetne, lekkie pióro

kije do nord walking'u

szal dla pań

słuchawka do rozmowy przez Skype'a

album

oprawione w ładna ramkę wyjatkowe zdjęcie wnuków lub całej rodziny

ew. oprawione w ramkę ślady stópek i rączek wnuków (takie utaplane w farbie)

można też zbiorowy w formie : DVD, jakiegos drobnego sprzętu AGD,

 

itd... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie pomysl ze zdjeciami ,ksiazka o ktorej wspominasz nazwa nic mi nie mowi o czym ona jest ?

 

Z ksiazek ktore ostatnio przeczytalam to jest Bogaty ojciec , biedny ojciec Rewelacja

 

Myslalam o ladnych filizankach z Angielskiej porcelany ale sie jeszcze

zastanawiam :wink:

Nie wiem, czy czytasz Wprost, tam tez pisze Rybiński, ma niesamowite spostrzeżenia na tematy współczesnej polityki, a pezy tym niesamowita ineteligencje i dowcip.

Co do filizanek - swietny pomysł, moja mam kupiła sobie ostatnio i teraz tylko w niej pija herbatę 8) :D Moja znajoma maluje na porcelanie/ceramice - można więc kupić czyste filiżanki/naczynia i dorobić własny wzór, ewent. napis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesciom nie wypada mi zasugerowac zeby napisali list do sw Mikolaja :wink:

moja teściowa zawsze chce: ładną pościel, albo ładną bluzkę - ale ileż razy można kupować pościel a bluzkę przecież trzeba przymierzyć :roll:

no i dalej mam zagwostkę :cry:

ale jakiś sweterek lub własnie szal, żeby sie opatuliś w sukni, albo do płaszczyka albo jkąś pierdółkę typu broszka, wisiorek - tyle tego teraz jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czytam Wprost a jeszcze chetniej maz to chyba bylby dobry prezent dla niego a gdzie znajde ta ksiazke czy np w Empiku

szukałam jej ostatnio w Empiku w Geancie na Ku Słońcu i nie mieli, na pewno jest w Internecie, ale troche sie boję, czy zdąży dojść, teraz maja pewnie yrwanie głowy. Sama ja chciałam zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ten tani sklep z czesciami to sklep U Bogdana tel.4227018

to jest ulica Zupanskiego (sorki ale nie mam polskiej klawiatury to Z jest z kropka )

Naprawde swietne ceny wedlug mnie najlepsze w Szczecinie ja zawsze pytam sie telefonicznie i od razu o cene wybor duzy na takich rzeczach

jak uszczeliki pod glow . czy tarcze min 50 -60 zl

 

A propo tego Forda kolo salonu Carmen to tam robilam skrzynie Automatyczna i wszystko bylo ok

 

 

dzięki.....ale numer...mieszkalam tam pol zycia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo!

Hello, hello!

Czy ktoś zna firmę Framex? Macie jakieś doświadczenia?

Właśnie zbieram oferty na okna (PCV) i póki co ta firma jest najlepsza... Czy Wasze doświadczenia to potwierdzają? Czy przy zamówieniu okien zaliczka rzędu 30-40% to standard? Mnie się wydaje to dużo...

 

Nie wiem jak firma ale punkt sprzedaży (ten na tyłach NOMI) tragedia. No

po prostu od razu jak z tą Panią rozmawiałem to wiedziałem, że już z

tego nic nie będzie. Totalna niekompetencja i zaprzeczenie

wszystkiego czego oczekuje klient. No i faktycznie nic z tego nie wyszło.

Pani wzięła mój adres i do dzisiaj (2 mies) nawet oferty nie otrzymałem.

Kto ją tam zatrudnił?

 

Natomiast ja już o tym rozmawiamy to przytoczę jeszcze inne moje doświadczenia:

M&S na Gdańskiej: kompetentny i zaangażowany facet, dobra oferta

mają ciekawostkę techniczną - ciepłe usztywnienie

EKO-DOM na Gdańskiej: jak wyżej (mój favoryt)

Agat+ na przestrzennej: cienizna

MALEC SC na Struga (obok NOMI): ujdzie w tłoku

ROOFEX Nad Odrą: Dobra oferta, sprawny kontakt e-mailowy

GLOBAL-PLAST na Szarotki: Niezła oferta cenowa, skłonni do dalszej negocjacji

LEBO Mierzyn: początkowo dobre wrażenie sporo obiecujących deklaracji a na koniec o mnie zapomnieli i musiłaem się dopraszać o ofertę, która zresztą okazała się niekompletna

 

Pdsumowując: ceny dość podobne wszędzie. Lubię kompetentną obsługę więc pewnie się zdecyduję na EKO-DOM lub M&S

 

Jak coś ciekawego się dowiesz to daj znać. Jeśli cię to interesuje to mogę ci podać przykładowe ceny.

Witam ponownie...

Przygotowując się do realizacji okien trochę się naczytałem...

Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika jednak, że zapytanie nawet gdy jest sformułowane w miarę dokładnie, nie jest respektowane na etapie realizacji ( sporządzania oferty). W ofertach brak dokładnego sprecyzowania wartości współczynnika przenikania zarówno profilów jaki szkła. Zdecydowałem się na szyby P4. W jednym z przypadków poczułem się oszukany, bo zamiast P4 wstawiono mi szyby P2 (Ekoplast). większość z firm stosuje inne od konkurencji oznaczenia utrudniając w tym momencie identyfikację parametrów (np. Ekoplast podał SGG STADIP 33.1). Wynika stąd ogólny wniosek że zapytanie to jedno, a oferty robi się najtańsz, po to aby przy porównaniu klient kierujący się zwykle ceną, wybrął właśnie ich... a potem?

Z moich doświadczeń wynika natomiast:

Framex - Stargard - dotychczasowy faworyt

Roofex - dobra współpraca, dobre ceny

Fores - człowiek o dużym doświadczeniu, ceny trochę gorsze

Eko Plast - oferta z nazwijmy to pomyłką...

M&S - dotychczas nie mam oferty na PCV, przyszła tylko na drewno mimo kilkukrotnego przypominania...

Słowińscy - cienizna

Kowalscy - wogóle nie dali oferty...

Przed wyborem oferty spróbujmy się jeszcze "zdzwonić" może uda nam się coś ponegocjować?

 

 

BYLEM WE FRAMEXIE MS I EKO-DOM

I BIORE POD UWAGE MS I EKO-DOM ODNOSNIE FRAMEXU TO TYPOWY PRODUKT Z RECYCLINGU JEDYNY PLUS TO CENA ALE I TAK ZBYT WYGOROWANA JAK NA JAKOSC PRZYJRZALEM SIE LACZENIOM RAM I LISTW SZYBOWYCH (LIPA)

NATOMIAST MS I EKO-DOM PELNA PRECYZJA ALE BARDZIEJ SIE SKLANIAM W STRONE VEKI JAKĄ PROPONUJE EKO-DOM CO VEKA TO VEKA ZOBACZ ICH NOWY PROFIL RETRO Z ELEMENTAMI OZDOBNYMI REWELACJA NIEZDAWALEM SOBIE WCZESNIEJ SPRAWY ZE TAK MOZE WYGLADAC OKNO PLASTIKOWE .JAK TROCHE SPUSZCZĄ Z CENY TO SIE ZDECYDUJE MOZE NA ZIME ZMIEKNĄ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...