Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie ! Mamy już ekipę budowlaną na wiosnę , jutro podpisujemy umowę i czekamy aż stopnieją śniegi.

 

Na jaką kwotę się dogadaliście jeśli można zapytać?

Klaus priv

ta ekipa budowała dwa domy obok nas, a wiosną budują nam i naszym sąsiadom - więc mamy nadzieję,że nie będą ''uciekać'' nam na inne budowy daleko od nas- jak nie u nas będą robić , to u sąsiada - będą zawsze ''pod ręką''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - a dlaczego sama musisz je wycinać - u nas załatwiał to zakład komunalny ?

 

Kasia78, muszę sama, bo miasto nie ma kasy (a przede wszystkim interesu) a jeśli tego nie zrobię, to będę musiała wracac do domu helikopterem. Moja działka nie ma dostępu do drogi, to znaczy na mapie Szczecina droga jest, ma nawet swoją nazwę ale fizycznie nie istnieje. Mogłabym sądzic się z miastem o niezgodny z prawem podział gruntu, ale znając tempo polskiego wymiaru sprawiedliwości, nie dożyłabym wyroku (a nie jestem jeszcze taką zgrzybiałą staruszką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus priv

ta ekipa budowała dwa domy obok nas, a wiosną budują nam i naszym sąsiadom - więc mamy nadzieję,że nie będą ''uciekać'' nam na inne budowy daleko od nas- jak nie u nas będą robić , to u sąsiada - będą zawsze ''pod ręką''

Czy ja też mogę prosic o info. Chciałabym miec porównanie ze swoją ekipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka spora bo prawie 1600 m. Bedzie pole do popisu. Swoją drogą to kawał drogi do tego przystanku, do tego bez chodnika jeszcze. Szczególnie jak ciemno, a ja wracam z roboty to bardzo trzeba uważac na przechodniów :o :wink: .

W każdym razie wdepnięcie w połowie dystansu do przystanku zawsze pozwoli odsapnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ Archiwum

 

W przyszłym roku banki mogš przestać udzielać kredytów walutowych. Klienci, którzy będš zmuszeni brać pożyczki w polskiej walucie, zapłacš wyższe raty!

 

Jak pisze "Rzeczpospolita", taki zakaz może wprowadzić nadzór bankowy, wydajšc tzw. rekomendację, której najprawdopodobniej nie sprzeciwi się żaden działajšcy w Polsce bank - przewiduje gazeta, i dodaje, że za ograniczeniem opowiada się większoœć dużych polskich banków.

 

Jako prawdopodobny termin podjęcia takiej decyzji "Rzeczpospolita" wymienia luty 2006 roku.

 

 

to dla wszystkich którzy chca brac kredyty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ Archiwum

 

W przyszłym roku banki mogš przestać udzielać kredytów walutowych. Klienci, którzy będš zmuszeni brać pożyczki w polskiej walucie, zapłacš wyższe raty!

 

Jak pisze "Rzeczpospolita", taki zakaz może wprowadzić nadzór bankowy, wydajšc tzw. rekomendację, której najprawdopodobniej nie sprzeciwi się żaden działajšcy w Polsce bank - przewiduje gazeta, i dodaje, że za ograniczeniem opowiada się większoœć dużych polskich banków.

 

Jako prawdopodobny termin podjęcia takiej decyzji "Rzeczpospolita" wymienia luty 2006 roku.

 

 

 

to dla wszystkich którzy chca brac kredyty.....

 

ło matko!! i co ja zrobię? ja chcę w marcu kredyt brać! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...