Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Tomadyna prubowalam z funkcja hybrid ale tez nie dziala

 

moj adres to [email protected]

 

to jest Wielgowo ul Sokolnikow kolo Tczewskiej i puszczy Goleniowskiej

 

Niestety :oops: :( ale regionu Wielgowa nie ma tak dobrze sfotografowanego.

 

Tak dla informacji:

Jak się zbliża to widać dwa kolory zielony i taki ciemniejszy brunatny. Tam gdzie jest zielony to jest słabo z przybliżeniem, a gdzie brunatny to można nawet zobaczyć parkujace na ulicy samochody.

 

No cóż lewobrzeże górą :lol:

 

Przykro mi Bryta ale chyba nic z tego :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!MAMY PROJEKT!!! :D :D :D

Właśnie kurier go dostarczył po dłuuuuuugim oczekiwaniu. Jutro możemy działać dalej :p

 

No to super, gratulacje! :D Cierpliwość została nagrodzona :wink:

 

A ja dziś oglądałam w gminie projekt decyzji o warunkach zabudowy. Jestem usatysfakcjonowana treścią i tempem pracy urzędu :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ Archiwum

 

W przyszłym roku banki mogš przestać udzielać kredytów walutowych. Klienci, którzy będš zmuszeni brać pożyczki w polskiej walucie, zapłacš wyższe raty!

 

Jak pisze "Rzeczpospolita", taki zakaz może wprowadzić nadzór bankowy, wydajšc tzw. rekomendację, której najprawdopodobniej nie sprzeciwi się żaden działajšcy w Polsce bank - przewiduje gazeta, i dodaje, że za ograniczeniem opowiada się większo�ć dużych polskich banków.

 

Jako prawdopodobny termin podjęcia takiej decyzji "Rzeczpospolita" wymienia luty 2006 roku.

 

 

to dla wszystkich którzy chca brac kredyty

:evil:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: f......i nic już nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka spora bo prawie 1600 m. Bedzie pole do popisu. Swoją drogą to kawał drogi do tego przystanku, do tego bez chodnika jeszcze. Szczególnie jak ciemno, a ja wracam z roboty to bardzo trzeba uważac na przechodniów :o :wink: .

W każdym razie wdepnięcie w połowie dystansu do przystanku zawsze pozwoli odsapnąć :D

to jesteśmy ''prawie'' sąsiadami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: f......i nic już nie powiem

 

Spoko, ten numer nie przejdzie. To typowy lobbing uprawiany przez

banki, które nie chcą udzielać kredytów w walucie.

Rozmawiałem ze znajomym bankierem. Jak CHF będzie po 2,75 można

brać w nim kredyt. Na razie jednak spada a im niższy w momencie

wypłaty transzy tym większe ryzyko, że potem wzrośnie. Tak więc teraz

jest średnio dobra pora dla brania kredytów w tej walucie.

Ale jest też dobra wiadomość. Jest szansa, że na wiosnę kredyty w PLN

będą oprpcentowane na poziomie 4%. To już bardzo tani pieniądz i nie

warto spekulować walutą bo ryzyko rośnie.

 

Tak więc luzik, weźmiemy ich na przeczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za gratulacje :D

Siedzielismy do tej godziny, żeby wszystko na jutro przygotować i przeglądaliśmy projekt co by nanieść zmiany do adaptacji.

Iwa-k, tak wiem że będziemy sasiadami :) J to razem na wisnę ruszamy. :D

Jolly współczuję nerwówki. Krótko z nim jak wróci :evil: , powiedz mu że niech nie myśli, że Ty go inaczej potraktujesz :evil:

(Chyba tak trzeba, a ja przygotowuję się na ewentualne numery na naszej budowie :wink: )

Klaus zgadzam sie z Twoją opinią. Dzisiaj w radio słyszałem takie wypowiedzi przedstawicieli banków i ekonomistów że tylko takie wnioski jak Ty wysnuć mogłem. Z drugiej strony kto wie co w trawie piszczy. Z nie jedną paranoją się zetknęliśmy.

Może zdążymy z kredytem zanim miałaby się stać faktem ta niedorzeczność. Chociaż jeszcze raz - jestem tego samego zdania co Ty.

 

ps. Już nie dobranoc Wam, ale chyba dzień dobry bo zaraz druga godzina.

Trzymajcie kciuki, cobyśmy wszystko dzisiaj załatwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wszystko uda ( musi :evil: ) to razem na wisnę ruszamy. :D

 

Hej, musisz się bardzo spieszyć. Jeśli dzisiaj masz projekt to musisz go adoptować i zrobić projekt zagospodarowania działki z projektani przyłączy. Optymistycznie licząc to potrwa 1 miesiąc. Potem projekt przeleży w ZUDzie 1mies. Potem szybko do starostwa a tam 2 mies i z tego wszystkiego zrobiło się minimum 4. To jeszcze nie koniec bo musisz poczekać 2 tygodnie na uprawomocnienie się pozwolenia czyli realnie dopiero w maju możesz zaczynać budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! :lol:

Znów szaro i buro, aż się nie chce wychodzić z domu. Widzę ze będzie nas "trochę" zaczynających na wiosne. Ja wczoraj też rozmawiałam ze znajomą z banku PKO S.A. (jednego z tych co za tym stoi) i powiedziała, że oni bardzo chcą tych zmian, ale raczej nierealne ze to sie stanie. Przynajmniej nie w takiej formie w jakiej oni chcą, ale że cos zmieni to raczej pewne.

Vitulano gratuluję, jeden krok juz masz za sobą, może mały ale jakże ważny. A gdzie cię wywiało z tych przepięknych Polic aż do szczecina. Ale klaus ma rację prędzej niz w maju nie zaczniesz, troszkę to musi potrwać. Czyli zaczniemy razem, ja umówiona jestem od połowy maja.

Pozdrawiam :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...