Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Didi ciekawe który to taki zdolny cwaniaczek :roll: cały czas biorę beton z Thomasa i obywało się bez takich numerów. Gratuluję tempa i trzymam kciuki za pogodę żebyś mogła wykonać swój plan :) przy okazji i ja skorzystam bo dach nie skończony jeszcze :wink:

:)

a jeszcze mi powiedział, żebym się cieszyła, że mi tylko policzył za środek na mróz a nie jeszcze za wodę. A to ten gościu do którego mam telefon od Ciebie :roll: końcówka 128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Didi ciekawe który to taki zdolny cwaniaczek :roll: cały czas biorę beton z Thomasa i obywało się bez takich numerów. Gratuluję tempa i trzymam kciuki za pogodę żebyś mogła wykonać swój plan :) przy okazji i ja skorzystam bo dach nie skończony jeszcze :wink:

:)

a jeszcze mi powiedział, żebym się cieszyła, że mi tylko policzył za środek na mróz a nie jeszcze za wodę. A to ten gościu do którego mam telefon od Ciebie :roll: końcówka 128

 

Powiem szczerze że przy ostatnim zamówieniu betonu też nam stroił jakieś fochy :-? ale w związku z tym żenajprawdopodobniej ostatni raz bierzemy beton to przymknęliśmy oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że przy ostatnim zamówieniu betonu też nam stroił jakieś fochy :-? ale w związku z tym żenajprawdopodobniej ostatni raz bierzemy beton to przymknęliśmy oko.

Oj nie mów hop, bo nie znasz dnia ani godziny ....kiedy zaczniesz budować kolejny dom :wink: kilka osób na naszym forum już się o tym przekonało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hmm..to super! no w piatek wigilia :lol:

 

panele jednak bedziecie ukladac??? a sprzatanko wieksze w weekendzik zapodac nalezy :lol: :lol:

 

Wigilia jest w sobotę, chociaż muszę się przyznać, jeszcze w zeszłym tygodniu byłem przekonany, że 24 wypada w piątek.

Przed wczoraj mierzyliśmy wilgotność wylewki i już była prawie dobra, więc mamy nadzieję, że do poniedziałku będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hmm..to super! no w piatek wigilia :lol:

 

panele jednak bedziecie ukladac??? a sprzatanko wieksze w weekendzik zapodac nalezy :lol: :lol:

 

Wigilia jest w sobotę, chociaż muszę się przyznać, jeszcze w zeszłym tygodniu byłem przekonany, że 24 wypada w piątek.

Przed wczoraj mierzyliśmy wilgotność wylewki i już była prawie dobra, więc mamy nadzieję, że do poniedziałku będzie OK.

 

 

hmm..co mnie wzielo z tym piatkiem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Też mam okna M&S obustronny złoty dąb, ale dopiero od wrześnie, więcej będę mógł powiedzieć jak zamieszkam, ale wyglądają naprawdę OK.

 

 

No dla mnie oczywiście też tylko ZŁOTY DĄB się liczy.

 

Monka, gratulacje! dzisiaj przejeżdżłam obok twojej chawiry - no , to to już chata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie oczywiście też tylko ZŁOTY DĄB się liczy.

 

Monka, gratulacje! dzisiaj przejeżdżłam obok twojej chawiry - no , to to już chata.

 

Dzięki adria:) widzę że wszyscy koło mnie jeżdżą a nikt nie zajedzie, zapraszam jakby co :)

Kurcze ja też chcę okna złoty dąb ale mąż się uparł na białe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie oczywiście też tylko ZŁOTY DĄB się liczy.

 

Monka, gratulacje! dzisiaj przejeżdżłam obok twojej chawiry - no , to to już chata.

 

Dzięki adria:) widzę że wszyscy koło mnie jeżdżą a nikt nie zajedzie, zapraszam jakby co :)

Kurcze ja też chcę okna złoty dąb ale mąż się uparł na białe :(

 

hm... można w sumie pół na pół, z jednej strony dąb z drugiej białe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

a Ty co dachówkę przekładasz?

 

Witaj Didi,

 

oj, dzięki, za wieści. Z tego co widzę to Ty wiesz i widzisz więcej ode mnie. Ja teraz zupelnie nie mam czasu na budowanie i forumowanie, ale dzięki Tobie zapytałam dzisiaj mojego męża co tam u nas się dzieje.

Donoszę więc, że cały czas zmieniamy swoj domek i nanosimy poprawki. Dobudowany został witarołap i teraz kładą na nim dach. Dzięki temu jeszcze bede miała mały stryszek. Może w niedzielę uda mi sie podjechać i pooglądać zmiany. Jak będe jechała to zadzwonię do Ciebie. :D

pozdrowionka

iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.....rankiem i deszczowo, a miala byc zima

 

Widzisz, Teska, tak bardzo oczekiwalas tej zimy. Przyszła z tygodniowym opoźnieniem, ale jest. Brrrrr, jak dzisiaj było paskudnie.

Z braku czasu nie zdążyłam wymienić opon na zimowe i myślałam, że do domu nie dojadę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.....rankiem i deszczowo, a miala byc zima

 

Widzisz, Teska, tak bardzo oczekiwalas tej zimy. Przyszła z tygodniowym opoźnieniem, ale jest. Brrrrr, jak dzisiaj było paskudnie.

Z braku czasu nie zdążyłam wymienić opon na zimowe i myślałam, że do domu nie dojadę. :D

 

 

ech...ale napadlo mokrego sniegu...pod wieczor jest lod :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...