Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dealerss No to miałeś niezły falstart, naskoczyłeś na nas zupełnie bez powodu, trzeba było zacząć inaczej, a sami byśmy cię poparli i pożałowali, bo nikt tu nie ceni złodzieji i oszustów, po którejkolwiek stronie by stali.

 

Może i żle zaczełem ale dawno mnie tu niebyło a to co zastałem aż mnie przeraziło i niewytrzymałem .Niewiem w jakiej branży pracujesz ale by ciebie diabli wzieli jak byś przeczytał to co ja przeczytałem o swojej .Poprostu poczułem się jak w jakiejś bandyckiej branży a tak niejest . A to niestety zasługa niektórych forumowiczów wiec pragnę zwrócić uwagę na drugą stronę(klientów) i widze ze niektórych też trafiło

 

mimo wszystko wieżę ,że po przemysleniu tego co zostało tu napisane jedna i druga strona wyciągnie wnioski-zapewniam ,że ja to zrobie i proszę aby niektórzy też przemysleli to wszystko to może sprzedaż materiałów i prowadzenie budowy wreszcie w tym mieście stanie się przyjemnością a nie jakims horrorem dla firm i klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

No i znowu albo zle laczysz slowa, albo chcesz mnie tak wkurzyc, ze przyjade tam do was....

 

co ma oznaczac: ze moze i lepiej ze u was nie bralam????????

 

to ze gdybyscie sprzedali bubla a ja chcialabym zadalabym naprawy i marudzilabym - to bylby wasz pech, ze na taka trafiliscie????

 

nie wiem jak mam to rozumiec, ale w jednym sie zgadzamy, szczescie, ze do was nie trafilam!!!!!!!!!!!!

 

bo kurcze dalej gosciu nie kumasz czaczy o co chodzi, i ja nadal bede pietnowac firmy, ktore zrobily mnie w bambuko! taka demokracja , komuna sie skonczyla, jak to napisal pewien.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ale z tego co widzę to ty niczego u mnie niekupiles :D może i lepiej

 

na miejscu właściciela firmy zwolniłbym takiego handlowca z marszu

szanowny panie "dobry handlowiec" prosze się nauczyć pokory i szacunku klienta. Robisz więcej złego swojej firmie niż dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by ciebie diabli wzieli jak byś przeczytał to co ja przeczytałem o swojej .Poprostu poczułem się jak w jakiejś bandyckiej branży a tak niejest . A to niestety zasługa niektórych forumowiczów wiec pragnę zwrócić uwagę na drugą stronę(klientów) i widze ze niektórych też trafiło

no ale skoro juz ustalilismy, że z Jolly jest wszystko OK (sorki Jolly :wink: ), to o co chodzi? Co cię tak ubodło??? O jakich forumowiczach mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy rozszyfrować dealerssa? drogą analizy danych wyszły mi trzy firmy w których nasz "znajomy " może pracować.

Jedna z nich nie dawno dostała bardzo złe opinie u nas na forum

 

 

mi droga....dwie

Ja wzięlam pod uwagę oprócz Eko-domu (na który stawiam, że dealerss od nich jest) i APA2 jeszcze Hydropan2, bo tam też można kupić materiały (piec, rury, sterowniki, grzejniki) ale (na mój nos to nikt z Hydropanu bo tam zbyt mili ludzie pracują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy rozszyfrować dealerssa? drogą analizy danych wyszły mi trzy firmy w których nasz "znajomy " może pracować.

Jedna z nich nie dawno dostała bardzo złe opinie u nas na forum

 

 

mi droga....dwie

Ja wzięlam pod uwagę oprócz Eko-domu (na który stawiam, że dealerss od nich jest) i APA2 jeszcze Hydropan2, bo tam też można kupić materiały (piec, rury, sterowniki, grzejniki) ale (na mój nos to nikt z Hydropanu bo tam zbyt mili ludzie pracują)

 

 

ja tez tak uwazam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to numerek szykuja ludkom banki

 

Kredyty walutowe będą jednak reglamentowane. Możliwe, że już wkrótce dostaną je tylko osoby, które osiągają wysokie dochody, posiadają oszczędności lub inne zabezpieczenia albo zarabiają w walutach obcych. Banki mogą wprowadzić ograniczenia w zaciąganiu tych kredytów już za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zmyl sie..... moze i dobrze ze nie powie skad jest, bo normalnie.... ja cie krece.......

 

 

ciekawe kto z nas tak mu za skore wlazl???? przyznac sie....

 

taka konfrontacja bylaby mile widziana....

 

jak on to ujal: kij ma 2 konce: kazdy patrzy pod swoim katem...i firma oby jak najmniej stracila a najwiecej zyskala i klient oby jak najmniej wydac a jak najwiecej miec.....

 

 

to prawda, ale zeby az tak sie rzucac... wyrwal sie jak filip z konopiii!!!

 

przypomnial mi sie taki jeden dowcip:

 

modla sie w czasie mszy w kosciele i ksiadz i wszyscy obecni. Na zewnatrz bombarduja - trwa wojna i nagle wpada koscielny i wola:

dobra konczmy te msze i zacznijmy sie w koncu modlic, by nas kule ominely......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly

 

 

nie nerwuj sie :lol: :lol: szkoda......

 

ludzie sa rozni - inaczej byloby kiepsko....mysle ze ktos z obecnych budujacych mial przepychanki i powiedzial ze go na forum oglosi....moze stad tak dzis napadl.

 

Mysle tak poniewaz mogl podac nazwe firmy ( a nie swoje nazwisko) przeciez duzo osob bedzie potrzebowalo w przyszlym roku okna....a skoro nie podal ...no coz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - od tego zacznę :lol:

 

Z jednym się muszę zgodzić !! "kij ma zawsze dwa końce".

 

Jednak mimo iż jestem krótko na forum czuję się wstrząśnięty postami dealerss-a oraz jego przytykami do formumowiczów.

 

Chciałem napisać dużo - ale chyba szkoda czasu, bo nawet ciężko coś napisać na takie pierdoły.

 

PROBLEM JEST W TYM ŻE TO FIRMA ZAKŁADAJĄCA OKNA POWINNA SIĘ NAPRASZAĆ BY PRZYJĄĆ REKLAMACJĘ SKORO COŚ SPIEPRZYLI A NIE KLIENT MA KOMBINOWAĆ JAK ZGŁOSIĆ REKLAMACJĘ BY BYŁA ROZPATRZONA W ROZSĄDNYM TERMINIE !!!! TAK NAPRAWDĘ SOLIDNOŚĆ FIRMY POZNAĆ PO TYM JAK REKLAMACJE ROZPATRUJE !!!

 

(to podobno tak jak z facetami - nie jak się zaczyna a jak się KOŃCZY)

 

I firmy sprzedające lub wykonujace cokolwiek - także są rozpoznawane po obsłudze posprzedażnej !!

I niestety nie ma tu żadnego wytłumaczenia dlaczego się ociągają !!! Tym bardziej skoro jak widać problem jest poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze to był własciciel firmy lub któryś z pracowników wyższego szczebla - wnioskowanie na podstwaie przesłanki ze buduje dom

 

zresztą jego zachowanie jest tożsame z opryskliwościa i nonszalncja u większości sprzedawców w branży budowlanej

 

 

wiec komus "ozenil" tutaj okna :cry: szkoda ze tak wlasnie sie zachowal..i po prostu nie podal nazwy porzadnej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym mimo wszystko o uspokojenie atmosfery i nie podgrzewanie jej.

Nie chcialbym być zmuszony do jakiś radykalnych działań

maksiu

Praojcze

My jesteśmy ludźmi na poziomie i znamy granice dobrego smaku więc .... damy sobie radę, ale miło, że jesteś i czuwasz.

Nie ma to jak karcąca ręka Praojca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...