Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

witam wtorkowo

Jolly - o materacu pomyśl żeby kupić przez acermana na boh. w-wy tel. 4844534. mają dobry asortyment. mnie się udało nawet kupić w promocji i jestem zadowolona.

a materac - no ponoć najlepszy lateksowy, ale ta cena :o

a ze sprężynowych - to napewno kieszeniowy ze strefami zgniotu (czy jakoś tak)

 

pozdrawiam wszystkich

 

acha jest konkurs na najładniejszą iluminację świetlną - zgłaszajcie swoje kandydatury. Didi - ty chyba masz już niezłe dekoracje? jak ktoś chce szczegóły konkursu - służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Czupurku - jak zawsze na posterunku - dzieki ! sprawdze, w Ysk jest taki kieszeniowy, ze strefami lato-zima, uklada sie specjalnie do linii lezenia (no cos takiego jak ty pisalas) - kosztuje w promocji za 160x200 - 1000 zl! to dobra oferta??????

 

 

 

No coz, wczoraj "wspaniala" spolka dwuosobowa nie przyjechala, no bo przeciez po co????dzis jak gdyby nigdy nic pieprzyli ze oooooo posprzatane - zupelnie inna chalupa....ale o tym, ze wczoraj ich nie bylo zero tematu!!!! ale co tam, to nie oni maja wigilie na kilkanascie osob, to nie oni marzna w chalupie .... szkoda gadac - czuje ze nie zdaze....

 

a to pewnie wszystko moja wina....bo sie inwestor czepia i jeszcze im chce dniowki uciac, biedni, oj biedni.... a inwestor taka zmora!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Po tych wszytkich narzekaniach Jolly to ja się już nie będe odzywał bo pewnie to samo bym powiedział.

 

A wiecie ze z tym sniegiem to ja tak samo miałem wczoraj. Tylko najpierw była akcja jak spadła pierwsza lawina to przypomnialem sobie ze auto stoi za blisko domu, :D zdążyłem na szczęście.

 

Ponarzekam tylko na kominek, :( nie chce mi się w nocy wstawać i jak nie dorzuce to rano jest zimno, prysznic w temp 17 stopni to tragedia :x. Na szczęście woda w zasobniku spada tylko do 50.

 

Też myślałem ze ze wszytkim zdąże na święta ale chyba nie da rady pomalować na dole :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly - nie wiem, czy ta cena jest ok mówiąc szczerze.

ja mam kieszeniowy, 7 stref, bez opcji lato-zima,

za taki jak twój wymiar płaciłam w marcu 560zł (promocja).

producent nazywa się relax i te materace też były z serii relax. jest dość twardy, jestem zadowolona.

link do relaxu http://www.materace.pl/

 

a najlepiej to pogadaj z tymi babkami z acermanna. jedno jest pewne: tam kupisz materac napewno dobry, w ysku gwarancji bym już nie dawała (wielu znajomych kupowało tam np mebelki i potem były reklamacje, zwroty, ja kupowałam latem leżaki - nie doczekały końca sezonu jak im wata zaczęła z tyłków wychodzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a materac - no ponoć najlepszy lateksowy, ale ta cena :o

 

Ja mam lateksowy. Kupiony właśnie u Ackermana. I powiem tak: gdybym musiał

w przyszłości jeszcze raz kupować materac to gotów byłbym za lateksowy

zapłacić nawet dwa razy tyle ile kosztował. Ale nie będę musiał bo lateksowe

są prawie wieczne czego nie da się powiedzieć o sprężynowych. To są po prostu

dwie różne rzeczy, która tak samo się nazywają.

 

Aha i żeby nie było wątpliwości - mnie jestem na pensji u Ackermana.

Jestem tylko szczęśliwym użytkownikiem materaca lateksowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym mimo wszystko o uspokojenie atmosfery i nie podgrzewanie jej.

Nie chcialbym być zmuszony do jakiś radykalnych działań

maksiu

 

 

Maksiu

 

 

atmosfera jest ok i nikt nic nie podgrzewa.Jest wymiana pogladów...rozumiem na forum jeeszcze jest mozliwa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus możesz pokrótce opisać zalety tegoż? No i cenę :o

A tak w ogóle, jak zdrówko?

 

To bardzo trudne do opisania, to trzeba spróbować. Po prostu leżysz i

chce Ci się leżeć. Myślę. że to zależy od..... sam nie wiem od czego.

 

A poza tym czego nie umiem opisać to taki materac ma tą zaletę, że

sprężyny nie przecierają poszycia, że jest doskonale wentylowany, że

lateks jest aseptyczny i żadne mikroby się na nim nie rozwijają i ma jedną magiczną właściwość. Wylej na ten materac szklankę wody. Za chwilę będziesz ją miała pod łóżkiem, nic nie zostanie w materacu. Spróbuj to zrobić z piankowym albo sprężynowym.

 

Zdrówko? A no ostatnio dość dobrze, dziękuję za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - żyjesz? to może bym jutro popołudniu/wiecorem (do wyboru przez gospodarza) przyszurała do cię na kawę przedświąteczną?

 

 

Pewnie ze zyje....miałam wieczorkiem do Cie dzwonic...i tak zrobie po 20 jak zabrzeczy telefon znaczy dzwonie :lol: :lol: i umowimy sie na kawusie i ałe co nie co :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - żyjesz? to może bym jutro popołudniu/wiecorem (do wyboru przez gospodarza) przyszurała do cię na kawę przedświąteczną?

 

 

Pewnie ze zyje....miałam wieczorkiem do Cie dzwonic...i tak zrobie po 20 jak zabrzeczy telefon znaczy dzwonie :lol: :lol: i umowimy sie na kawusie i ałe co nie co :-?

 

ok. tylko na komórę, bo stacjonarny się popsuł tzn. pies mi rozwalił kabel, jakoś go poskładaliśmy ale efekt: w tel. głucho (neo chodzi ale tak sobie). bo te barany z tepsy wrzucili kabel do ziemi bez żadnych osłon.

a na marginesie nie wiem co robić, ale chyba jak śniegi stopnieją to ich zawołam zeby wymienili, tylko trawy szkoda, bo mi rozryją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Miske ustępową Koło Quatro, nówka, z deską, w pudełeczku, sprzedajemy bo na piętrze mamy identyczną a na parterze nie doczekalismy się na umywalkę do kompletu a możemy kupić inny zestaw. Cena 870 zł, razem z deską, to bardzo tanio bo w castoramie ten komplet kosztuje 1280 zł.http://www.kolo.com.pl/produkt_sku_24494.html

 

może akurat ktoś takiej szuka

 

 

http://www.kolo.com.pl/_images/products/kolo_ceramika_quattro_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...