Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

w zasadzie porzuciłam książki telefoniczne na rzecz Internetu, pomyślałam, że wszyscy tak zrobili,. :oops: sorki

ale Klaus mnie fachowo wyręczył :D

 

trobe pamietasz jeszcze o swoim ogrodzeniu? :wink: :D

 

Klausowi wielkie dzięki.

 

Delf, pamiętam . Jeśli jeśc nie woła Tobie nad uchem, to bardzo proszę o cierpliwośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...kret mnie poknał :cry: :cry: dzis cholera 4 kopce wywalila , az mi sie nie chce nic robic :cry: no coż....wiosna i lato.....to likwidacja w wiekszosci trawki z tylu...

 

Hmm, to jednak krecica? :wink:

 

Po zapoznaniu się z wszystkimi objawami podanymi przez TESKĘ -> stwierdzam iż to musi być jednak KRECICA :lol: Kret już dawno by sobie odpuścił 8) i przy takich oporach ze strony TESKI poszedłby sobie już na inny ogródek. :wink:

 

 

no ładne kwiatki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnie ALUKO , a może raczej Panie J.Koper z firmy ETIKO. Tak się składa , że to ja B.Tymofijewicz sprzedawałem Panu okna. Jak się okazuje do chwili obecnej, nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło . Natomiast żenujšce jest stwierdzenie ostrzeżenia, co Mnie bardzo bulwersuje.Pęknieta szyba po odbiorze montażu po dwóch tygodniach ??? , a może to pański wykonawca wyrzšdził tš szkodę !!!! jako firma zachowaliœmy się wobec Pana profesjonalnie, po prostu jš wymienilismy nie baczšc kto tę szkodę wyrzšdził. Beczkowate skrzydło ???? i tu również firma EKO-DOM zachowała się profesjonalnie , pomijajšc fakt iż , że "beczkowatoœci" nie stwierdziliœmy.A co do przewiewów , to zastanawia mnie fakt montażu kontraktonów przez pańskiego wykonawcę.Czy aby montaż został wykonany poprawnie ???Dlaczego do tej pory nie zgłaszał Pan tego problemu !!! Najprawdopodobniej prozaicza usterka powstała z nie naszej winy, lecz całš odpowiedzialnoœciš najlepiej obarczyc wykonawcę . Jeżeli Panu "wieje" to dlaczego nie zgłaszał Pan reklamacji, stosujšc najnormalniejszš w œwiecie procedurę typowego zgłoszenia reklamacyjnego !!!Czy szykany pod naszym adresem dajš Panu satysfakcję., a może jest to sposób na załatwianie reklamacji !! Naprawdę deprymujęce jest takie podejœcie. Jeżeli pojawia się problem , to należy go bezzwłocznie zgłaszać, a nie stosować surrealne wypowiedzi narażajšce Nas na szwank.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy rozszyfrować dealerssa? drogą analizy danych wyszły mi trzy firmy w których nasz "znajomy " może pracować.

Jedna z nich nie dawno dostała bardzo złe opinie u nas na forum

 

 

mi droga....dwie

Ja wzięlam pod uwagę oprócz Eko-domu (na który stawiam, że dealerss od nich jest) i APA2 jeszcze Hydropan2, bo tam też można kupić materiały (piec, rury, sterowniki, grzejniki) ale (na mój nos to nikt z Hydropanu bo tam zbyt mili ludzie pracują)

 

Miałas racje.Trafiłaś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...