Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Przeczytałam cały wątek i jestem wstrząśnięta postawą dealerssa.

Szok! Moim zdaniem już przesadził. Nie wiem czy zgodzicie się ze mną ale myslę, że powinniśmy do listy wykonawców dodać obok opinii pochwalnej wystawionej przez Delf informację o "obsłudze" i problemach na forum. Czy warto iść kupować u nich nawet najlepsze okna wiedząc, że za plecami nazywają nas złodziejami? Ja nie chcę (chociaż jak pisze Delf mają dobry towar) czuć się jak złodziej!

 

 

jestem : Za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sienma dziolchy!

 

 

ja tez tam sie dopisalam i opisalam co mnie spotkalo, wezcie mnie pocieszcie - ja juz naprawde nie wiem CO ROBIC!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :(

 

 

didi ma racje......ja tez bym wyrzuciła....no i byli jedni tacy - nawet nie patrzyłam ze nie wypada tak mowic.....wyzwalam i kazałam isc fon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnie ALUKO , a może raczej Panie J.Koper z firmy ETIKO. Tak się składa , że to ja B.Tymofijewicz sprzedawałem Panu okna. Jak się okazuje do chwili obecnej, nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło . Natomiast żenujšce jest stwierdzenie ostrzeżenia, co Mnie bardzo bulwersuje.Pęknieta szyba po odbiorze montażu po dwóch tygodniach ??? , a może to pański wykonawca wyrzšdził tš szkodę !!!! jako firma zachowaliœmy się wobec Pana profesjonalnie, po prostu jš wymienilismy nie baczšc kto tę szkodę wyrzšdził. Beczkowate skrzydło ???? i tu również firma EKO-DOM zachowała się profesjonalnie , pomijajšc fakt iż , że "beczkowatoœci" nie stwierdziliœmy.A co do przewiewów , to zastanawia mnie fakt montażu kontraktonów przez pańskiego wykonawcę.Czy aby montaż został wykonany poprawnie ???Dlaczego do tej pory nie zgłaszał Pan tego problemu !!! Najprawdopodobniej prozaicza usterka powstała z nie naszej winy, lecz całš odpowiedzialnoœciš najlepiej obarczyc wykonawcę . Jeżeli Panu "wieje" to dlaczego nie zgłaszał Pan reklamacji, stosujšc najnormalniejszš w œwiecie procedurę typowego zgłoszenia reklamacyjnego !!!Czy szykany pod naszym adresem dajš Panu satysfakcję., a może jest to sposób na załatwianie reklamacji !! Naprawdę deprymujęce jest takie podejœcie. Jeżeli pojawia się problem , to należy go bezzwłocznie zgłaszać, a nie stosować surrealne wypowiedzi narażajšce Nas na szwank.

:o

A dlaczego Bogdanie1 nie skontaktujesz się osobiście z Aluko i nie wyjaśnisz sprawy. To, że Aluko pożalił się nam na forum - to miał prawo a Ty chcąc zachować dobre imię powinienieś inaczej to załatwić a wtedy napewno Aluko poinformowałby nas o tym fakcie na forum mówiąc np. miałem bubla mam ekspertyzę (naprawę) wraz z upominkiem (np. smar do zawiasów) i opinia poszłaby inna. A tak - uważam, że jeszcze bardziej sobie zaszkodziłeś.

 

bogdan1 -widzę,że ciebie też już osądzili :D tak to już jest ,że są klienci co wychodzą z założenia ,że jak narobią firmie dymu to będą poważniej traktowani.

Nasz firma miała taki przypadek z klinkierem gdzie facet wzioł paprocha ,który to użył tandetnej spoiny i po deszczu zniszczyła klinkier i uciekł.Oczywiście klient nie ścigał paprocha tylko nas bo ja jestem zawsze w tym samym miejscu i latwiej jest egzekwowac roszczenie unas niż u gościa co robi "tanio" i uciekł

 

zapraszem cie na http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=60898&start=60

Jestem laikiem więc od razu przepraszam za moje pytanie bo może Ci sie wydać głupie. Wyjaśnij mi jak spoina może zniszczyć klinkier? Na budowe komina używałam cegły klinkierowej - stukałam i pukałam w nią była cholernie twarda dopiero specjalny przecinak mógł sobie z nią poradzić. Potem miałam małego babola na opasce., bo płytki klinkierowe zostały przyklejone na dysperbit i po roku odeszły. Zerwaliśmy całą opaskę. Pękły pojedyncze sztuki (dokupiłam 10szt wymieniliśmy 4szt) Reszta bez uszczerbku. Więc proszę o wyjaśnienia - jak spoina zniszczyła klinkier a może klinkier był słabej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnie ALUKO , a może raczej Panie J.Koper z firmy ETIKO. Tak się składa , że to ja B.Tymofijewicz sprzedawałem Panu okna. Jak się okazuje do chwili obecnej, nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło . Natomiast żenujšce jest stwierdzenie ostrzeżenia, co Mnie bardzo bulwersuje.Pęknieta szyba po odbiorze montażu po dwóch tygodniach ??? , a może to pański wykonawca wyrzšdził tš szkodę !!!! jako firma zachowaliœmy się wobec Pana profesjonalnie, po prostu jš wymienilismy nie baczšc kto tę szkodę wyrzšdził. Beczkowate skrzydło ???? i tu również firma EKO-DOM zachowała się profesjonalnie , pomijajšc fakt iż , że "beczkowatoœci" nie stwierdziliœmy.A co do przewiewów , to zastanawia mnie fakt montażu kontraktonów przez pańskiego wykonawcę.Czy aby montaż został wykonany poprawnie ???Dlaczego do tej pory nie zgłaszał Pan tego problemu !!! Najprawdopodobniej prozaicza usterka powstała z nie naszej winy, lecz całš odpowiedzialnoœciš najlepiej obarczyc wykonawcę . Jeżeli Panu "wieje" to dlaczego nie zgłaszał Pan reklamacji, stosujšc najnormalniejszš w œwiecie procedurę typowego zgłoszenia reklamacyjnego !!!Czy szykany pod naszym adresem dajš Panu satysfakcję., a może jest to sposób na załatwianie reklamacji !! Naprawdę deprymujęce jest takie podejœcie. Jeżeli pojawia się problem , to należy go bezzwłocznie zgłaszać, a nie stosować surrealne wypowiedzi narażajšce Nas na szwank.

:o

A dlaczego Bogdanie1 nie skontaktujesz się osobiście z Aluko i nie wyjaśnisz sprawy. To, że Aluko pożalił się nam na forum - to miał prawo a Ty chcąc zachować dobre imię powinienieś inaczej to załatwić a wtedy napewno Aluko poinformowałby nas o tym fakcie na forum mówiąc np. miałem bubla mam ekspertyzę (naprawę) wraz z upominkiem (np. smar do zawiasów) i opinia poszłaby inna. A tak - uważam, że jeszcze bardziej sobie zaszkodziłeś.

 

bogdan1 -widzę,że ciebie też już osądzili :D tak to już jest ,że są klienci co wychodzą z założenia ,że jak narobią firmie dymu to będą poważniej traktowani.

Nasz firma miała taki przypadek z klinkierem gdzie facet wzioł paprocha ,który to użył tandetnej spoiny i po deszczu zniszczyła klinkier i uciekł.Oczywiście klient nie ścigał paprocha tylko nas bo ja jestem zawsze w tym samym miejscu i latwiej jest egzekwowac roszczenie unas niż u gościa co robi "tanio" i uciekł

 

zapraszem cie na http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=60898&start=60

Jestem laikiem więc od razu przepraszam za moje pytanie bo może Ci sie wydać głupie. Wyjaśnij mi jak spoina może zniszczyć klinkier? Na budowe komina używałam cegły klinkierowej - stukałam i pukałam w nią była cholernie twarda dopiero specjalny przecinak mógł sobie z nią poradzić. Potem miałam małego babola na opasce., bo płytki klinkierowe zostały przyklejone na dysperbit i po roku odeszły. Zerwaliśmy całą opaskę. Pękły pojedyncze sztuki (dokupiłam 10szt wymieniliśmy 4szt) Reszta bez uszczerbku. Więc proszę o wyjaśnienia - jak spoina zniszczyła klinkier a może klinkier był słabej jakości?

 

 

didi

 

pewnie chodzilo o to, ze uzył byle jakiej spoiny a penie cos co nadaje sie i do murowania i do spinowania....zrobil to brudno i cegły zostały zafajdane.No inaczej to nie woiem jak spoina moze uszkodzic cegłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnie ALUKO , a może raczej Panie J.Koper z firmy ETIKO. Tak się składa , że to ja B.Tymofijewicz sprzedawałem Panu okna. Jak się okazuje do chwili obecnej, nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło . Natomiast żenujšce jest stwierdzenie ostrzeżenia, co Mnie bardzo bulwersuje.Pęknieta szyba po odbiorze montażu po dwóch tygodniach ??? , a może to pański wykonawca wyrzšdził tš szkodę !!!! jako firma zachowaliœmy się wobec Pana profesjonalnie, po prostu jš wymienilismy nie baczšc kto tę szkodę wyrzšdził. Beczkowate skrzydło ???? i tu również firma EKO-DOM zachowała się profesjonalnie , pomijajšc fakt iż , że "beczkowatoœci" nie stwierdziliœmy.A co do przewiewów , to zastanawia mnie fakt montażu kontraktonów przez pańskiego wykonawcę.Czy aby montaż został wykonany poprawnie ???Dlaczego do tej pory nie zgłaszał Pan tego problemu !!! Najprawdopodobniej prozaicza usterka powstała z nie naszej winy, lecz całš odpowiedzialnoœciš najlepiej obarczyc wykonawcę . Jeżeli Panu "wieje" to dlaczego nie zgłaszał Pan reklamacji, stosujšc najnormalniejszš w œwiecie procedurę typowego zgłoszenia reklamacyjnego !!!Czy szykany pod naszym adresem dajš Panu satysfakcję., a może jest to sposób na załatwianie reklamacji !! Naprawdę deprymujęce jest takie podejœcie. Jeżeli pojawia się problem , to należy go bezzwłocznie zgłaszać, a nie stosować surrealne wypowiedzi narażajšce Nas na szwank.

:o

A dlaczego Bogdanie1 nie skontaktujesz się osobiście z Aluko i nie wyjaśnisz sprawy. To, że Aluko pożalił się nam na forum - to miał prawo a Ty chcąc zachować dobre imię powinienieś inaczej to załatwić a wtedy napewno Aluko poinformowałby nas o tym fakcie na forum mówiąc np. miałem bubla mam ekspertyzę (naprawę) wraz z upominkiem (np. smar do zawiasów) i opinia poszłaby inna. A tak - uważam, że jeszcze bardziej sobie zaszkodziłeś.

 

bogdan1 -widzę,że ciebie też już osądzili :D tak to już jest ,że są klienci co wychodzą z założenia ,że jak narobią firmie dymu to będą poważniej traktowani.

Nasz firma miała taki przypadek z klinkierem gdzie facet wzioł paprocha ,który to użył tandetnej spoiny i po deszczu zniszczyła klinkier i uciekł.Oczywiście klient nie ścigał paprocha tylko nas bo ja jestem zawsze w tym samym miejscu i latwiej jest egzekwowac roszczenie unas niż u gościa co robi "tanio" i uciekł

 

zapraszem cie na http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=60898&start=60

Jestem laikiem więc od razu przepraszam za moje pytanie bo może Ci sie wydać głupie. Wyjaśnij mi jak spoina może zniszczyć klinkier? Na budowe komina używałam cegły klinkierowej - stukałam i pukałam w nią była cholernie twarda dopiero specjalny przecinak mógł sobie z nią poradzić. Potem miałam małego babola na opasce., bo płytki klinkierowe zostały przyklejone na dysperbit i po roku odeszły. Zerwaliśmy całą opaskę. Pękły pojedyncze sztuki (dokupiłam 10szt wymieniliśmy 4szt) Reszta bez uszczerbku. Więc proszę o wyjaśnienia - jak spoina zniszczyła klinkier a może klinkier był słabej jakości?

 

 

didi

 

pewnie chodziło o to ze uzył spoiny co murują i spoinują...i cegła sie zafajdała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajta....

 

 

na domiar tego zepsiula mi sie lodowko-zamrazarka....

 

kuchnie do zabudowy mam firmy SMEG, ale na ich lodowke mnie juz nie stac....

 

jakiej firmy macie i mozecie polecic???????????? musze kupic bo jutro robie zakupy i wszystko mi sie zmarnuje.....

 

 

Jolly

 

ja z bloku wziełam lodóweczek Boscha - jest ok. a w domku mam elektroluxa i tez jest ok.To znaczy dwie klasy AA.

 

 

...ech...jak pech to pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooo :( ale coz zrobic, jest to wina energetyki, ze agregat mi padl, bo oni ostatnio czesto wylanczaja prad i przedwczoraj to w ciagu godziny po kilkanascie razy tak sobie pstrykali no i..... poszla sie ....

 

bede i tak dochodzila praw.... ale czy ja wiem czy wygram????

 

Czupurek by moze poradzil, jak to zrobic....

 

przez te ich pstrykanie, piec tez mi zaszwankowal i musialam ponownie go uruchamiac..... 2 dni mialam zimno!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooo :( ale coz zrobic, jest to wina energetyki, ze agregat mi padl, bo oni ostatnio czesto wylanczaja prad i przedwczoraj to w ciagu godziny po kilkanascie razy tak sobie pstrykali no i..... poszla sie ....

 

bede i tak dochodzila praw.... ale czy ja wiem czy wygram????

 

Czupurek by moze poradzil, jak to zrobic....

 

przez te ich pstrykanie, piec tez mi zaszwankowal i musialam ponownie go uruchamiac..... 2 dni mialam zimno!!!!!! :evil:

 

 

nasz sasiad jak nam w zesżłym roku tak pstrykali co sekunde prad zgłaszał pod ich numer awaryjny - i kazał zapisywac ze on zgłasza cos takiego , nastepnie sam pisal dane faceta który zgłoeszenie przyjmował....

 

zgłosił reklamacje do energetyki - piec własnie cos zaszwankował...i dostał odpowiedz....ze ma nierpawidłowo cos tam wynonane ( nie pamietam juz) no i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooo :( ale coz zrobic, jest to wina energetyki, ze agregat mi padl, bo oni ostatnio czesto wylanczaja prad i przedwczoraj to w ciagu godziny po kilkanascie razy tak sobie pstrykali no i..... poszla sie ....

 

bede i tak dochodzila praw.... ale czy ja wiem czy wygram????

 

Czupurek by moze poradzil, jak to zrobic....

 

przez te ich pstrykanie, piec tez mi zaszwankowal i musialam ponownie go uruchamiac..... 2 dni mialam zimno!!!!!! :evil:

a ja im za to pstrykanie w sobotę zrobiłam awanturę telefonicznie i powiedziałam, że jak mmi sprzęt siądzie to ich pociągnę do odpowiedzialności - dosłownie w ciągu 1/2 godziny przyjechali i.......przez 2 godziny nie było prądu ale od tej pory nie mryga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wtrącić do dyskusji bo akurat jestem po dwoch stronach, z jednej jako inwestor a z drugiej jako handlowiec. Nie osądzajcie wszystkich tak samo, niestety są nieuczciwi sprzedawcy ale też są nieuczciwi klienci, taka jest prawda ale jakbym ja miał zakładać ze klient ktory do mnie przychodzi jest oszustem to nie powinienem pracowac w tej branzy. "Aluko" okazuje się ze jesteś też moim klientem, uważam że bardzo wymagającym, ja zresztą jako klient też jestem wymagający. Nasza realizacja skończyła się mam nadzieję dobrze chociaż po drodze byłe jakieś potknięcia. I nie koniecznie były one z mojej winy. Czasami zawalają producenci których my jesteśmy przedstawicielami, i grunt w tym żeby mieć w nich partnera a nie przeciwnika. Tak staram się traktować moich klientów, jako partnerów bo wspolnie robimy jakiś interes. Ja sprzedaję, a klient kupuje, ja muszę być zadowolony z zarobku a klient z dobrej ceny i dobrej obsługi, serwisu. Sądząc z opini moich klientów o Ekodomu nie mogę powiedzieć złego słowa, jest to w pewnym sensie moja kokurencja ale nie sądźcie firmy po jednym niezadowolonym kliencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy macie i mozecie polecic???????????? musze kupic bo jutro robie zakupy i wszystko mi sie zmarnuje.....

 

Siemens jest the best. Jego tańsza wersja Bosch też.

 

a MIELE to taka Amica?

 

MIELE to nawet nie mercedes to już Rolls-Royce w AGD

ale i merc i rolls po kilku latach się znudzi kup lodówkę która pochodzi okolo 5 lat i potem zmnien na nowszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...