Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

bodekku, ja też Ci strasznie zazdroszczę, więc jest nas juz dwie. :D

 

czuję się :oops:

 

z mojej strony to taka pozytywna zazdrość, więc nie bądź taki skromny tylko opowiadaj jak było. Żywa choinka, trzask palącego się ognia w kominku, pachnący barszczyk i pierogi z uszkami, .... ech, fajnie .......

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodekku, ja też Ci strasznie zazdroszczę, więc jest nas juz dwie. :D

 

czuję się :oops:

 

z mojej strony to taka pozytywna zazdrość, więc nie bądź taki skromny tylko opowiadaj jak było. Żywa choinka, trzask palącego się ognia w kominku, pachnący barszczyk i pierogi z uszkami, .... ech, fajnie .......

:wink:

 

było świetnie - choinka :D

kominka nie rozpalałem bo za ciepło :(

ale barszczyk itp. mniam ....

plus rodzinka - to jest to - zobaczycie sami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto tu dzisiaj ale zaryzykuję, może ktoś mi coś podpowie.

 

Moi drodzy, czy możecie mi podpowiedzieć jakich cen można się spodziewać za następujące roboty:

 

1. Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne z przecierką gipsową

2. Docieplenie poddasza + montaż płyt GK

3. Posadzki betonowe (jastrychy) z izolacją

4. Podbitka drewniana

5. Malowanie

6. Kafelkowanie

7. Układanie podłogi z paneli

 

Chodzi o robociznę lub robociznę z materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedświąteczny tydzień był równie gorący co pracowity, a było co robić, ale muszę się pochwalić, że się udało 8) i w piątek (23.12.2005r.) odbyła się przeprowadzka. Tak więc od piątku mieszkamy już w nowym domu :D , jest super. Oczywiście jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale to nie jest w stanie przesłonić nam radości. Njagorsze jest to, że niestety zbyt późno zaczelismy się rozglądać za drzwiami, więc mamy chwiliwo dość otwartą atmosferę w domu. Od wczoraj jesteśmy już również zameldowani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedświąteczny tydzień był równie gorący co pracowity, a było co robić, ale muszę się pochwalić, że się udało 8) i w piątek (23.12.2005r.) odbyła się przeprowadzka. Tak więc od piątku mieszkamy już w nowym domu :D , jest super. Oczywiście jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale to nie jest w stanie przesłonić nam radości. Njagorsze jest to, że niestety zbyt późno zaczelismy się rozglądać za drzwiami, więc mamy chwiliwo dość otwartą atmosferę w domu. Od wczoraj jesteśmy już również zameldowani.

gratulacje :D

czyli odbór też macie już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...