Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie budowlańcy.

Czy może ktoś mi dać namiary na dobrego wykonawcę CO? Na liście jest tylko Pan Pańka, który niestety mimo prawie dwóch miesięcy nie był łaskaw dać mi swojej oferty.... ponoć tyle pracy ma :).

A tak a propos. Do niedawna był tam jeszcze Pan Askaldowicz, ale coś go teraz tam nie widzę? Zniknął? Czy popsuł sobię opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pierwszy poniedziałek 2006 roku.

 

Na liście jest podana jedna osoba mogąca prowadzić nadzór nad budową.

Czy może macie jeszcze jakieś kontakty do takich osób które mogą być kierownikiem budowy.

 

Namiary chętnie przyjmę na PRIV. :D

 

poszlo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku!

 

milla twój dom jest bardzo duzy i będzie bardzo drogi. Ja tez mam spory (230 m2), ale daleko prostszy dach (dwuspadowy) i porównując moje koszty z przedstawionym w moim projekcie kosztorysem jestem pewna, że budowa twojego domu pochłonie ponad 500 tys. (bez ogrodzenia, ogrodu i niezbyt wypasionymi łazienkami i kuchnią). Zupełnie nie znam twojej sytuacji finansowej ani składu osobowego rodziny :wink: 8) , tak więc moje uwagi mają charakter luźnych myśli i wcale nie chce cię zniechęcać do budowy wg. tego projektu - ktos w końcu musi budować te domy, które oglądamy z otwartymi ustami spacerując po nowych dzielnicach Szczecina.

 

Do rzeczy: dwie łazienki obok siebie na pietrze? Hmm, zakładam, że jedna dla rodziców, druga dla dzieci - ale czy to faktycznie ma sens? Wszystkie sprzęty i kafle dublujesz, a przeciez obie będziesz chciała zrobić w wysokim standardzie. Dół wygląda fajnie (poza ta garderoba między kotłownią a schodami :o mam nadzieje, że jest tu brak precyzji w nazewnictwie) przestronnie, ale całe życie będzie sie toczyło na górze i tam robi sie wrażenie tłoku. Dach.....hmmmm 1/3 inwestycji 8) i oby ci go dobrze zrobili, bo miejsc do wpadek całe mnóstwo.

Dom jest bardzo okazały, trzeba tylko dobrze wyważyc własne potrzeby i mozliwości, aby przez cały czas budowy nie zabrakło finansowania lub serca do budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w nowym roku :)

Maagie nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się że Jolly ich zna. Jak coś pokręciłam to mam nadzieję że mi wybaczy :roll:

Swego czasu prowadziłam korespondencję z Marynką bo tak się złożyło że podobały nam się te same domki 8) W rezultacie zrezygnowaliśmy z Modrzewiowego, bo chyba o nim mowa, na rzecz podobnego projektu. gdybyś miała jekieś pytania to chętnie pomogę :)

No i jest na forum dziennik budowy domku Modrzewiowego w troszeczkę innej wersji jaką ja się interesowałam a buduje go siłaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w nowym roku :)

Maagie nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się że Jolly ich zna. Jak coś pokręciłam to mam nadzieję że mi wybaczy :roll:

Swego czasu prowadziłam korespondencję z Marynką bo tak się złożyło że podobały nam się te same domki 8) W rezultacie zrezygnowaliśmy z Modrzewiowego, bo chyba o nim mowa, na rzecz podobnego projektu. gdybyś miała jekieś pytania to chętnie pomogę :)

No i jest na forum dziennik budowy domku Modrzewiowego w troszeczkę innej wersji jaką ja się interesowałam a buduje go siłaczka.

 

Monka, rzeczywiście chodzi o domek Modrzewiowy :) i najchętniej obejrzałabym jak się prezentuje w realu, szczególnie, że wyobraźnię przestrzenną mam taką sobie.

Odnalazłam w dziale Projekty Wasz wątek sprzed chyba 1,5 roku :wink: , dziennik siłaczki też, z tym, że ona dopiero załatwia papierologię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie z wyobraźnią przestrzenną mam tak samo 8) wiem jak to utrudnia budowlane sprawy :oops: Nie wiem gdzie można zobaczyć Modrzewiowego w realu, coś mi się wydaje że Paweł znalazł poprzez biuro projektowe jakąś realizację tego domku gdzieś na wybrzeżu ale szczegółów nie znam.

No ale jest trochę podobnych bryłą domków do Modrzewiowego np. Sosenka z Horyzontu, gdybyś chciała to napiszę ci gdzie mozna go zobaczyć i miałabyś wtedy jakieś porównanie. No i zapraszam do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. to daj znać kiedy by ci pasowała wycieczka do Mierzyna. W tygodniu raczej nie da rady bo wracam do domu jak już jest ciemno ale w soboty i niedziele jestem dyspozycyjna :D

 

ps. jest jeszcze dziennik domu w oleandrach chyba janboro go buduje jak nie przekręciłam :roll: to też jest podobna bryła domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...