Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE W NOWYM 2006 ROKU! :p

 

aleście nastukali podczas mojej nieobecności. :o

 

byłam sobie tydzień na urlopku i dobrze, bo jak zaczęło sypać to nie miało zamiaru przestać.

 

ależ miałam w piątek przygodę. wracałam z małżem z zakupów, małż zaproponował skrót i..... po wyjeździe z terenu leśnego na otwarte pole, zakopałam się po pachy w śniegu. dobrze, że z pobliskiej wsi szedł dobry człowiek, a potem jeszcze nadjechał inny kierowca, którego w porę ostrzegliśmy i również pomógł. tak więc po blisko 1,5h i 2 km na wstecznym (nie było jak nawrócić), wróciłam na główniejsze trasy i drogą okrężną dojechałam do doma. :lol:

 

a teraz pora brać się do pracy

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Tylko problemów szukacie :D

 

sniegu nie ma , odwilż idzie :evil:

 

A gdzie pozytywne myslenie !! 8)

Gdzie optymizm że śniegu będzie w brud.

 

Wystarczy że wszyscy będziemy mocno chcieli i wszystko się uda.

 

Śnieg będzie, ognisko też a kiełbaski będą smaczne.

 

No w nowym roku 8) już Wam nie odpuszczę :lol:

:roll: :( :( :-? .... i po śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problemów szukacie :D

sniegu nie ma , odwilż idzie :evil:

A gdzie pozytywne myslenie !! 8)

Gdzie optymizm że śniegu będzie w brud.

Wystarczy że wszyscy będziemy mocno chcieli i wszystko się uda.

Śnieg będzie, ognisko też a kiełbaski będą smaczne.

No w nowym roku 8) już Wam nie odpuszczę :lol:

 

:roll: :( :( :-? .... i po śniegu

 

Rzekłbym że to przez Wasz pesymizm 8)

Ale jeszcze śnieg nadejdzie i wtedy kulig musi być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

 

Bardzo chętnie. Do Polic mam "blisko, coraz bliżej" :wink: . Jak się wykuruję, to uśmiechnę się o kontakt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

 

to chyba ta Sosenka którą widziałam, oczywiście z zewnątrz :) czy ona jest po lewej stronie jak się wjeżdża do Polic jadąc od Przęsocina. W zeszłym roku była w stanie surowym, kolega już mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfiku - czyżbyś była zazdrosna o projekt milli :wink:

górą lewobrzeże :D

czy tak to zabrzmiało? :D

 

Nie, zupełnie nie; szczególnie po Sylwestrze przed którym po raz pierwszy odkurzałam swój przyszły dom...nie było lekko, za kazdym razem, kiedy rozpędzony ruchem ręki z rurą odkurzacz wpadał mi na pięty błogosławiłam decyzje o montażu odkurzacza centralnego......, w połowie pietra chciałam go juz odpalać...dobrze, że "jednostka centralna" leżała sobie spokojnie pod łóżkiem w mieszkaniu :D

 

Widząc zapał milli do budowy tak dużego domu, przypominam sobie siebie sprzed 2-3 lat. Teraz nie żałuję, tym bardziej, że nas jest juz czworo, a i teść sie do nas właściwie sprowadził, ale nie można w tych emocjach zapominać o kosztach budowy, które trzeba będzie ponieść. I dobrze juz wiecie, że budowa nie kończy się wraz z postawieniem ścian, dachu i zamontowaniu okien. Wtedy sie dopiero zaczyna rozkręcać, wraz z wirem w portfelu. Oczywiście każdy projekt można zrealizować w wersji ekonomiczej i wypasionej - 2-3, a nawet 4 krotnie droższej niż jest potrzeba. Ale nawet wersja ekonomiczna w przypadku tak dużego domu jest duża.

 

Lubię logiczne rozwiązania, a umiejscowienie dwóch łazienek obok siebie w moim odczuciu do takich nie należy, tak jak przedsionek do kotłowni pod nazwą "garderoba". Milla trzymam kciuki za twoja budowę, pytałaś o opinię - oto moja. pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

 

to chyba ta Sosenka którą widziałam, oczywiście z zewnątrz :) czy ona jest po lewej stronie jak się wjeżdża do Polic jadąc od Przęsocina. W zeszłym roku była w stanie surowym, kolega już mieszka?

 

Monka to dokładnie ta Sosenka Kolega już mieszka od marca,

 

 

tutaj fotka (kurcze nie umiem wklejac zdjęc i skracac tych linków . nawet dzisiejsza ściaga KAS01mi nie pomogła) :oops: http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=2&id=32398&q=działka&k=5&nxt=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...