Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie ale jak, możesz mi to napisać bo kombinuję i ni jak nie wychodzi gdzieś był link na forum jak wklejać zdjęcia ale ja ciemna masa nie mogę go znależć :oops: :wink:

 

W lewym dolnym polu tabeli edycji wiadomości jest link do strony z opisem używania BBCode, a żeby było prościej to załączam ten link BBCode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja i tak nic z tego nie rozumię :cry:

ale mówcie dalej może jednak coś do mnie dotrze

 

ja z tego też nic nie rozumiem :roll: ale moge podpowiedzieć jak wkleić zdjęcie:

1.prawym przyciskiem myszy klikasz na zdjęcie (musi ono być w necie a nie na dysku w komputerze) potem właściwości - kopiujesz adres URL

2. piszesz posta i chcesz wkleić zdjęcie, robisz tak : wklejasz skopoiwany adres URL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Kaso1dzięki za uwagi na tamat linka, rzeczywiscie taki długi link nie wygląda za ciekawie,

 

Delf - od samego początku zdawalismy sobie sprawę z kosztów tego domu i nie zdecydowalibysmy się na niego, gdyby nie było nas na taką inwestycję stać, więc o to jestem spokojna :D liczymy nawet sporo na górkę, bez mebli, kuchni i łazienek moze zmieścimy się w 700 tys...wiem, że można taniej, ekonomiczniej itd, ale ktoś "te domy" musi budować, prawda?

Co do rozkładu pomieszczeń na dole to rzeczywiście "garderobę" połączliśmy z kotłownią wiec bedzie jedno pomieszczenie gospodarcze. A łazienka na górze od poczatku miala być jedna, z wejściem z holu oczywiście.

Nie wiem dlaczego sądzisz ze na górze jest tłok, sypialnie są duże, garderoby są nam niezbedne, a na hol i korytarze chyba nie warto marnować powierzchni.

Co do powierzchni domu to docelowo bedzie w nim mieszkało 2 dorosłych+2 lub 3 dzieci (obecnie mamy jedno- 2 latka)+czasami dziadkowie. Jak na taką rodzinkę to dom chyba nie jest za duży :)Kwestia wykonawstwa i możliwych "wpadek " na dachu nie powinna jednak przesądzac o naszych wyborach, bo w takim razie wszyscy wybieraliby domy z dachem dwuspadowym, bez lukarn itd.

Ale się rozpisałam, pozdrawiam milla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się . A oto moja działeczka

http://foto.onet.pl/upload/41/68/_546815_s.jpg

 

tylko malusie to zdjęcie jakieś wyszło :-?

 

Brawo!!!

Maro kliknij to zdjęcie w albumie żeby było większe i wtedy skopiuj adres.

 

A jeszcze lepiej zrób tak:

link do duzego zdjecia[/color]][color=red]link do malego zdjecia[/color]

Wtedy na ekranie bedziesz mial male zdjecie ktore bedzie odnosnikiem do duzego. Kto bedzie chcial to je sobie powiekszy. Duze zdjecia podobnie jak dlugie linki zaburzaja uklad strony, a ponad to powoduja ze dluzej sie ja laduje.

pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepiej zrób tak:

link do duzego zdjecia[/color]][color=red]link do malego zdjecia[/color]

Wtedy na ekranie bedziesz mial male zdjecie ktore bedzie odnosnikiem do duzego. Kto bedzie chcial to je sobie powiekszy. Duze zdjecia podobnie jak dlugie linki zaburzaja uklad strony, a ponad to powoduja ze dluzej sie ja laduje.

pozdrawiam

Konrad

 

No dobra, a jak zrobiłeś, że jednocześnie działają Tobie tagi i piszesz składnię innego polecenia, które pokazujesz? Pewnie jest to prosta sprawa, ale jakoś nie mogę wpaść na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepiej zrób tak:

link do duzego zdjecia[/color]][color=red]link do malego zdjecia[/color]

Wtedy na ekranie bedziesz mial male zdjecie ktore bedzie odnosnikiem do duzego. Kto bedzie chcial to je sobie powiekszy. Duze zdjecia podobnie jak dlugie linki zaburzaja uklad strony, a ponad to powoduja ze dluzej sie ja laduje.

pozdrawiam

Konrad

 

No dobra, a jak zrobiłeś, że jednocześnie działają Tobie tagi i piszesz składnię innego polecenia, które pokazujesz? Pewnie jest to prosta sprawa, ale jakoś nie mogę wpaść na to.

 

link do duzego zdjecia[/color]][color=red]link do malego zdjecia[/color]

To co jest czerwonym kolorem nie jest linkiem, więc nie ma prawa działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...