Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Aaa, no i najważniejsze! Pytanie do znawców sprzętu komputerowego. Wczoraj zalałam klawiaturę bezprzewodową Logitech.Mimo rozkręcenia i oczyszczenia nie działa (funkcjonują tylko pojedyncze klawisze). Czy warto i ewentualnie gdzie naprawiać?

 

Nikłe szanse - nawet jeśli się uda to raczej na niedługo. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w sprawie VAT-u, wszytsko piszą w dzisiejszej Rzeczpospolitej, acha i jeszcze słyszałam dzisiaj w Trójce, że dotyczy to tylko samodzielnie prowadzonych budów i teraz nie wiem, czy eliminuje tylko developerów, czy też wzięcie ekipy do budowy też juz nie jest samodzilena inwestycja :-?

 

milla widzisz, mamy podobne przemyślenia odnośnie twojego projektu :D co do tłoku na górze, może na moje wrażenie wpłynęły właśnie te dwie łazienki obok siebie; poza tym ja bym nie umniejszała roli holi i korytarzy, one też sa bardzo ważne, przecież ciagle nimi gdzieś przechodzimy, nie moga byc wielkie ani zawiłe, ale nie mogą byc też okrojone do granic. I jeszcze dwa słowa odnosnie wpadek i dachu - pewnie 2-3 lata temu tez bym się oburzała, że mam rezygnować ze swoich marzeń tylko dlatego, że ktos mi może tego nie zdołać wykonać. Dzisiaj inaczej na to patrzę, ludzie sa tylko ludźmi, nawet najlepsza i najdroższa ekipa nie gwarantuje niestety dobrze wykonanej pracy. Można potem dochodzic swoich praw, egzekwować gwarancje, reklamować itd, ale cały czar budowania w takich chwilach pryska. Dlatego w przypadku wykonywania nietypowych lub skomplikowanych elementów - trzeba wzmóc uwagę i wszytsko samemu sprawdzać, krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, no i najważniejsze! Pytanie do znawców sprzętu komputerowego. Wczoraj zalałam klawiaturę bezprzewodową Logitech.Mimo rozkręcenia i oczyszczenia nie działa (funkcjonują tylko pojedyncze klawisze). Czy warto i ewentualnie gdzie naprawiać?

 

Miałem podobny wypadek z taką samą klawiaturą. Koniecznie było

rozebranie klawiatury w drobny mak i umycie wszystkich zalanych

komponentów pod gorącym prysznicem. Potem suszenie składanie i

wszystko działa ale robota na 1,5 godziny. Makabra. Teraz się modlę

aby jej znowu nie zalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto i ewentualnie gdzie naprawiać?

 

Nikłe szanse - nawet jeśli się uda to raczej na niedługo. :cry:

 

Tomadyna, to podpowiedz jeszcze coś. Czy mogę kupić tylko kolejną klawiaturę bezprzewodową (tej samej firmy) i zostawić normalnie działającą starą mysz (bezprzewodową tyż :wink: ), czy muszę brać cały nowy zestaw, bo nie będą współdziałać? :cry: Oczywiście odpowiedź przeczytam dopiero jutro w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny wypadek z taką samą klawiaturą. Koniecznie było

rozebranie klawiatury w drobny mak i umycie wszystkich zalanych

komponentów pod gorącym prysznicem. Potem suszenie składanie i

wszystko działa ale robota na 1,5 godziny. Makabra. Teraz się modlę

aby jej znowu nie zalać.

 

Klaus, wstyd się przyznać - zalałam sosem do gołąbków. :oops: Wyczyściłam jak mogłam ale dalej nie działa. W zasadzie mogę nawet zaryzykować prysznic, bo i tak pewnie będę musiała kupić nową. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...