Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Klaus, wstyd się przyznać - zalałam sosem do gołąbków. :oops: Wyczyściłam jak mogłam ale dalej nie działa. W zasadzie mogę nawet zaryzykować prysznic, bo i tak pewnie będę musiała kupić nową. :evil:

 

Ja zalałem kawą z mlekiem. :D

Na szczęście bez cukru.

 

Ale uwaga prysznica całej klawiatury nie polecam. Bo ani dobrze nie domyjesz ani dobrze nie wysuszysz. Trzeba ją rozebrać na kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Co tu się dzieje na tym forum:

krecica Teski zagazowana szampanem a klawiatura Trobe zalana :roll:

 

Didi, :D :D :D

 

 

hmm...chyba sie zagazowała :cry: :) dzis nic nowego nie wykopała....ale odkrylam....ze mam tez i nornice....jesssuu jak tak dalej pojdzie to nic z tej trawko nie zostanie....nornice potraktowalam karbidem.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin :D

 

No to wygląda na to, że sprzedający Cię w końcu przycisneli.

 

Hej Grześku :)

 

Świat taki malutki. Ano przycisneli ;) dziś podpisuję umowę kredytową drugi raz ;) poprawioną. Poniedziałek u notariusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny wypadek z taką samą klawiaturą. Koniecznie było

rozebranie klawiatury w drobny mak i umycie wszystkich zalanych

komponentów pod gorącym prysznicem. Potem suszenie składanie i

wszystko działa ale robota na 1,5 godziny. Makabra. Teraz się modlę

aby jej znowu nie zalać.

 

Klaus, wstyd się przyznać - zalałam sosem do gołąbków. :oops: Wyczyściłam jak mogłam ale dalej nie działa. W zasadzie mogę nawet zaryzykować prysznic, bo i tak pewnie będę musiała kupić nową. :evil:

 

Jestem zdania że Klaus miał raczej szczęście i niekoniecznie w Twoim przypadku to zadziała że dokładne wyczyszczenie pomoże. Zawsze takie przypadki są na hybił trafił. Moja córka od roku uzytkuje telefon który miesiąc po zakupie razem ze spodniami został wyprany w pralce i wszystko fajnie tylko że teraz już widać tego skutki (pomimo działania) głośnik brzeczy.

 

a teraz do rzeczy:

 

oczywiście nic nie zaszkodzi klawiatury rozebrać i jej dokładnie wszystko wyczyścić - może zadziała 8) ale nawet jak zadziała to pytanie na jak długo ??

 

jestem zdania że szkoda czasu, paznokci i nerwów tym bardziej że efekt jest mocno wątpliwy.

 

Jest nowy rok 2006 - zrób sobie prezent (no cóż trochę wymuszony) i kup sobie nowy zestaw. Zestawy Logitech zaczynają się od 120 netto.

 

P.S.

Moim zdaniem nie dokupisz także oddzielnie samej klawiatury - tym bardziej że jej koszt to pewnie z 90% całego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdania że szkoda czasu, paznokci i nerwów tym bardziej że efekt jest mocno wątpliwy.

 

Jest nowy rok 2006 - zrób sobie prezent (no cóż trochę wymuszony) i kup sobie nowy zestaw. Zestawy Logitech zaczynają się od 120 netto.

 

P.S.

Moim zdaniem nie dokupisz także oddzielnie samej klawiatury - tym bardziej że jej koszt to pewnie z 90% całego zestawu.

 

Tomadyna, na razie kupiłam w Media Markt klawiaturę i mysz za całe 24 zł i jutro oddam swój "gołąbkowy" zestaw do przeglądu informatykom ode mnie z pracy. Oczywiście, jeśli nie uda się go naprawic, pewnie zrobię sobie prezent. Problem w tym, że zawsze (!!!) podobają mi się te strasznie drogie prezenty.

:oops: Pewnie dlatego właśnie buduję dom z fundamentem jak dla strefy sejsmiczno-monsunowej. :wink:

Bardzo dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wymiany klawiatury przekonałam się, że niezależnie od stosowanego sprzętu i tak nie mogę napisac zmiękczonego "c". To znaczy, że coś nie tak z komputerem? :roll:

 

Ja bym sprawdził w prawym dolnym rogu ekranu masz różne ikonki. Do nich najczęściej można ustawić skróty klawiaturowe. Sprawdź ikonę od monitora. Np. karta grafiki Intela blokuje literę "ł" i trzeba wyłączyć obsługe skrótów klawiszowych i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dzis byla cisza....jak jutro bedzie cisza...znaczy sie...zagazowalam :cry: :-?

Teska nie masz litości. Nie lubisz milutkich zwierzątek futerkowych?

 

 

ja lubie.....ale niech by sobie poszla....snieg w koncu stopnial.....i mi rece opadly...krecicia, nornica......

w sobote mam karbid dla nornicy....poki co cisza z krectem :) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...