Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

witam wtorkowo

Bodekku -zaczęłam odstawać :cry:

 

ja po wielu latach prób wróciłam jednak do osprzętu kablowego. z tym zdalnym to, zawsze coś.

 

Teska - idziesz fikać? ja jeszcze się nie wybrałam, wciąż coś stoi na przeszkodzie, no ale mam zamiar jednak dotrzeć na zajęcia.

 

pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czwartkowo

 

Co do atakujących słupów :lol: to starałem się znaleźć jakieś pozytywy w całej sytuacji i wymyśliłem że z żoną to ja się rozliczę ............... 8) w naturze, a samochód ......... no cóż przecież właśnie dla takich przypadków płacimy ubezpieczenie :oops:

 

Ale jak to dziś w świetle dziennym oglądałem to musze stwierdzić że ten słup to jakiś strasznie namolny był. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo takie są wszelkie słupy - namolne :wink:

pamiętam, zaraz świeżo po odebraniu prawka, wsiadłam w auto rodziców, pojeżdziłam po mieście (śnieżny grudzień :wink: ) i jak przystało na "fachowca" postanowiam zaparkować w garażu (szerokość garażu była taka, że skoda na styk wchodziła).

podjazd i garaż zaatakowałam z dość ostrego zakrętu z przyzwoitą prędkością. efekt - samochód zaparkowany, a jakże, tylko słupek (w samochodzie) do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wtrącę swoje wrażenia odnośnie klawiatur: bezprzewodowe imponowały mi do czasu, kiedy podczas pracy zdechły baterie, projekt nie zapisany, zwieńczenie kilku godzin pracy, musiałam zbiec z 4 pietra porzucając świezo zaparzona kawkę i wygrzany fotel i poszukać baterii w pobliskich kioskach, po czym wdrapać się znowu, założyć baterie i liczyć na szczęście, że nic mi po drodze nie padnie...uff, udało się. Ale już wyleczyłam się z bezprzewodowych klawiatur i myszy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

A ja tam lubię rozwiązania bezprzewodowe, chociaż muszę przyznać, że dobrym pomysłem jest mieć gdzieś pod ręką (tak awaryjnie) jakąś klawiaturę tradycyjną. Ale najlepszym rozwiązaniem to jest po prostu notebook :wink: .

kurcze a je tego wynalazku używam tylko w nagłych wypadkach, bo.....dla mnie powinien być z normalnej wielkości klawiaturą a nie skomasowaną, lubię czuć pod ręką wielkość i odległość klawiszy i odpowiednie ich rozłożenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

A ja tam lubię rozwiązania bezprzewodowe, chociaż muszę przyznać, że dobrym pomysłem jest mieć gdzieś pod ręką (tak awaryjnie) jakąś klawiaturę tradycyjną. Ale najlepszym rozwiązaniem to jest po prostu notebook :wink: .

kurcze a je tego wynalazku używam tylko w nagłych wypadkach, bo.....dla mnie powinien być z normalnej wielkości klawiaturą a nie skomasowaną, lubię czuć pod ręką wielkość i odległość klawiszy i odpowiednie ich rozłożenie :wink:

 

To jest tylko kwestia przyzwyczajenia, zresztą wydaje mi się, że wielkość klawiszy wcale nie jest mniejsza jest tylko inny rozmieszczenie klawiatury numerycznej, ale największą zaletą jest mobilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

A ja tam lubię rozwiązania bezprzewodowe, chociaż muszę przyznać, że dobrym pomysłem jest mieć gdzieś pod ręką (tak awaryjnie) jakąś klawiaturę tradycyjną. Ale najlepszym rozwiązaniem to jest po prostu notebook :wink: .

kurcze a je tego wynalazku używam tylko w nagłych wypadkach, bo.....dla mnie powinien być z normalnej wielkości klawiaturą a nie skomasowaną, lubię czuć pod ręką wielkość i odległość klawiszy i odpowiednie ich rozłożenie :wink:

 

To jest tylko kwestia przyzwyczajenia, zresztą wydaje mi się, że wielkość klawiszy wcale nie jest mniejsza jest tylko inny rozmieszczenie klawiatury numerycznej, ale największą zaletą jest mobilność.

a jednak......przez ok 1,5 roku pracowałam na laptopie bo tylko taki necik mogłam tu u siebie mieć (znacie moją historie z telekomuną :evil: ) i jakoś........wolę wszystko co duże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Zdecydowaliśmy już jaki projekt..., :D

 

No właśnie, jaki?

 

Ja myślę i myślę i ciągle nie mogę podjąć decyzji :( : jak się mieści na działkę, to mi się wydaje za ciasny, a jak mi się podoba, to trudno go wpasować. Dlaczego nie ma trójkątnych domów? :-?

 

Daria, przypomnij, gdzie się budujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...