Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I ja wtrącę swoje wrażenia odnośnie klawiatur: bezprzewodowe imponowały mi do czasu, kiedy podczas pracy zdechły baterie, projekt nie zapisany, zwieńczenie kilku godzin pracy, musiałam zbiec z 4 pietra porzucając świezo zaparzona kawkę i wygrzany fotel i poszukać baterii w pobliskich kioskach, po czym wdrapać się znowu, założyć baterie i liczyć na szczęście, że nic mi po drodze nie padnie...uff, udało się. Ale już wyleczyłam się z bezprzewodowych klawiatur i myszy. :D

 

Niestety, ja dostaję k@$#%cy kiedy muszę ciągnąc te kable. To nie kwestia imponowania albo szpanowania, ale po prostu wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

witam wtorkowo

Bodekku -zaczęłam odstawać :cry:

 

ja po wielu latach prób wróciłam jednak do osprzętu kablowego. z tym zdalnym to, zawsze coś.

 

Teska - idziesz fikać? ja jeszcze się nie wybrałam, wciąż coś stoi na przeszkodzie, no ale mam zamiar jednak dotrzeć na zajęcia.

 

pozdrowionka dla wszystkich.

 

 

chyba fikac nie ide.....nie wiem...jakos mi sie nie chce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria, pochwal się projektem.

 

Maggie, jak ma się zmieścic na działce a nie chcesz ciasnego, to może wyciągnąc w górę? Poza tym pomyśl, kto to będzie sprzątał? :roll:

 

Teoretycznie można by (wg WZ wys. w kalenicy do 9,5m, max. 2 kondygnacje). Już różne opcje przerabiałam: piętro, garaż w piwnicy, garaż w bryle, garaż dostawiony w literę L. :-?

Najbardziej pasuje mi - wielkością, funkcjonalnością i estetyką -projekt 'Modrzewiowy', ale też jednym narożnikiem trochę zahacza o linię zabudowy :( .

 

Dokupiłabym pasek ziemi od sąsiada, ale gmina wstrzymała wszelkie podziały gruntu do uchwalenia planu zagospodarowania przestrzennego - lekko licząc - druga połowa br. Więc mam zagwozdkę. :(

 

Ech, czasem myślę, że łatwiej byłoby męża znaleźć ... 8)

 

Z drugiej strony - wymarzonej działki też szukałam pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trobe kable (u mnie lekko o 5 cm przykrótkie) wywołują we mnie podobne uczucia, może dodałabym jeszcze do k@$#%cy :evil: :-? :evil: Ale zapewniam, że jest to niczym w obliczu złażenia z 4 pietra i szlajania sie po okolicy w poszukiwaniu baterii, a wena wówcza ucieeeeeka... :D Ale jakże byłoby nudno, gdybyśmy byli jednakowi :D

 

Maggie ależ ty masz wymagania co do domu :o i mąż też ci sie już nie podoba :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy.... niestety zostałem podle okradziony na budowie... :evil:

Skradziono mi rozdzielnię elektrycznš (a piękna była Rb-etka... nowiuœka). Pal lichgo samš skrzynkę, ale przy okazji korzystajšc z siekiery wyršbano kable energetyczne, które teraz trzeba mufować.... :evil:

Nawiasem mówišc: jak podchodziliœcie do realizacji prac. Czy "w œrodku" zaczynaliœcie jakieœ (tynki, CO, instalacje elektryczne) bez okien i drzwi wejœciowych? Z doœwiadczenia bowiem wiem, że majac okna, trzeba ich solidnie pilnować.... sšsiadowi ukradli je kilka godzin po zamontowaniu... :evil: Wszystkim oprócz złodzieja miłej nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jednak zostanę przy

przewodowych;

po co tyle baterii i promieniowania :)

Witajcie!

u nas to wszystko przymocowane na kabelkach ,

bo nasza córka co chwilę zwala klawiaturę lub mysz ,

bezprzewodowa mysz już dawno znalazłaby się gdzieś pod jakimś meblem,

a ja szukałabym ją przez parę godzin, tak jak jest z wieloma rzeczami w naszym domu -szczególnie z pilotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy.... niestety zostałem podle okradziony na budowie... :evil:

Skradziono mi rozdzielnię elektrycznš (a piękna była Rb-etka... nowiuœka). Pal lichgo samš skrzynkę, ale przy okazji korzystajšc z siekiery wyršbano kable energetyczne, które teraz trzeba mufować.... :evil:

Nawiasem mówišc: jak podchodziliœcie do realizacji prac. Czy "w œrodku" zaczynaliœcie jakieœ (tynki, CO, instalacje elektryczne) bez okien i drzwi wejœciowych? Z doœwiadczenia bowiem wiem, że majac okna, trzeba ich solidnie pilnować.... sšsiadowi ukradli je kilka godzin po zamontowaniu... :evil: Wszystkim oprócz złodzieja miłej nocy...

 

Zabić to mała kara :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Współczuję

 

Zasadniczo mściwy nie jestem ale jak bym dorwał to można by nogi z dup...... i głowę urwać i nasi.... do szyi i jeszcze paluszki przetrącić i przypalić jakimś żelastwem i szkoda gadać

 

i jeszcze ten wandalizm :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, czy słyszałeś coś więcej o firmie Okna-Wiktor Rado, o której wspomniałeś na forum? Może jakieś opinie użytkowników okien jego wykonawstwa?

 

Ja znam tego gościa. U siebie w firmie zlecałem jemu wymianę 30 szt okien 860*1150 i kilka większych w naszych biurach. Wstawiałiśmy okna Deceuninck profil 5-komorowy, bardzo fajne okna. Gość konkretny robota zrobiona szybko, porządnie i zdecydowanie taniej niż konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Witajcie!

u nas to wszystko przymocowane na kabelkach ,

bo nasza córka co chwilę zwala klawiaturę lub mysz ,

bezprzewodowa mysz już dawno znalazłaby się gdzieś pod jakimś meblem,

a ja szukałabym ją przez parę godzin, tak jak jest z wieloma rzeczami w naszym domu -szczególnie z pilotami.

 

Coś mocno rozrzutną córkę macie. Co będzie w przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzesiekB - współczuję, bandyctwo strasznie się panoszy, a najgorsze, że policja pewnie i tak nie wykryje sprawców :( . Jestem za surowym karaniem takich złodziejo wandali, ale niestety wpierw ich trzeba znaleźć. Co do obcinania rąk to obawaim się, że chyba nie bardzo by to odstraszyło, a najwyżej utrudniło kradzieże tym z obciętymi rękami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...