Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziendobry wszystkim.

Czy ktos moglby polecic mi sprawdzona brygade na budowe domku.

 

Slawek

 

Witam Sławku

 

Może zacznij od listy rankingowej :) jest w moim i nie tylko podpisie.

Pochwal się gdzie zamierzasz budować 8)

 

no własnie, ale zgodność

 

ja tez jestem ciekawa, gdzie jest twoj "kawałek ziemi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

ok odpowiedziane, podciągnięte, no to się:

przywitam ze wszystkimi z ranka

 

jeny jakiego mam lenia od rana. w sumie po za domem byłam wczoraj praktycznie do północy i rano nijak nie chciało mi się wstać.

kiedy ja się wyśpię?

 

a po za tym mróz trzyma tęgi, jak na nasze warunki.

 

i z tym optymistycznym akcentem, pozdrawiam grupkę

 

ps. moje prace nad formularzami ze zwrotem vat trwają. właśnie zakończyłam spisywanie 2004 r. ale powiem szczerze temat jest ogólnie mówiąc mętny: słabe wyjaśnienie ustawowe, błędy na fakturach. efekt? wolę niektóre, mniej istotne, pozycje odpuścić, niż mają mnie potem ścigać. a o każdą pierdołę nie bedę pisać do us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeny jakiego mam lenia od rana. w sumie po za domem byłam wczoraj praktycznie do północy i rano nijak nie chciało mi się wstać.

kiedy ja się wyśpię?

 

Świat tak pędzi do przodu że czasami chciałbym by się na chwilę zatrzymał bym zdążył wysiąść :lol:

 

Na Twoje niestety pytanie nie ma pozytywnych odpowiedzi - ale zawsze możesz spróbować w weekend 8) Choć wtedy jest mnóstwo spraw do załatwienia które się uzbierały z tygodnia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Nowym Roku !

 

Mam pytanie nie związane z naszym forum, ale może ktoś mi pomoże : chciałabym odkupić książkę dla dzieci : "Bajarka opowiada". Jest to zbiór baśni z całego świata. Bardzo mi na tym zależy.

 

Może ktoś z Was ma i chciałby ją sprzedać?

 

pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo

 

I podciągam bo grozi nam koniec łańcucha pokarmowego :lol:

 

Drugi dzień z rzędu pierwszy 8)

 

Miłego dnia

 

 

Radze uwazac na wjazd od Zasciankowej tuz a polbrukiem sa takie "niewinne" kaluze przykryte lodem (o glebokosci ponad polowy kola 16") a wyciaganie na linie tez jest ciekawe poniewaz wokol lod.

Wiem, bo wpadlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radze uwazac na wjazd od Zasciankowej tuz a polbrukiem sa takie "niewinne" kaluze przykryte lodem (o glebokosci ponad polowy kola 16") a wyciaganie na linie tez jest ciekawe poniewaz wokol lod.

Wiem, bo wpadlem.

 

Dziękuję ślicznie za ostrzeżenie.

 

Ktoś to specjalnie tam zrobił - czy to pozostałości po kołach ??

 

Właśnie teraz mi się przypomniało że dawno mnie tam nie było (jak na mnie oczywiście).

 

Ostatnio jak sobie oglądałem domki moich sąsiadów 8) to zastanawiałem się który to jest Twój. Czy to jest ten z takim ogrodzeniem z modułów betonowych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam ponownie. Chciałem się przpomnieć. Byłaem na forum Grupy Szczecińskiej gdy zaczynałem szukać działki. teraz już mam działkę, projekt (Biuri Lipinscy p rojekt LMP07 - może ktoś coś takiego buduje?), jestem na etapie poszukiwania brygady budowlanej.

 

Możecie się pochwalić ile Wy zapłaciliście za stan surowy zamknięty, z dachem?

 

pozdr

rygó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...