Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teska, Monka,

 

ano jeszcze żyję i mam się nie najgorzej :wink:

Trochę przesadziłam z tym szybkim wprowadzaniem, ale chciałam się przekonać czy mnie jeszcze pamiętacie.

 

Okna tradycyjnie biorę z Barlinka, plastikowe, oklejane na złoty dąb z dwóch stron, z parapetami wewnętrznymi i roletami w komplecie za ok. 16 tys. zł. Już takie miałam i jestem z nich zadowolona.

 

A wprowadzić się zamierzam dopiero za jakieś 2-3 miesiące na betony - niestety.

 

 

dlaczego niestety :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Jolly,

ty jesteś fachowym doradcą od bram garażowych -

gdzieś przeczytałam na forum, że nie polecasz bramy Big Tor - dlaczego?! - już byłam na nią prawie zdecydowana, szczególnie że oferowali mi mechanizm Hormanna i wszystko w dobrej cenie.

Którego producenta poleciłabyś (z tych tańszych). Zastanawiałam się też nad Krispolem - czy polecałabyś ewentualnie.

Brama będzie dość szeroka (460 cm), segmentowa i oczywiście z napędem.

Pozdrawiam,

adria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly,

ty jesteś fachowym doradcą od bram garażowych -

gdzieś przeczytałam na forum, że nie polecasz bramy Big Tor - dlaczego?! - już byłam na nią prawie zdecydowana, szczególnie że oferowali mi mechanizm Hormanna i wszystko w dobrej cenie.

Którego producenta poleciłabyś (z tych tańszych). Zastanawiałam się też nad Krispolem - czy polecałabyś ewentualnie.

Brama będzie dość szeroka (460 cm), segmentowa i oczywiście z napędem.

Pozdrawiam,

adria

 

Ja mam bramę Big-Tor i jestem z niej zadowolony, jest również z napędem Hormanna. Jest mniejsza niż Ty potrzebujesz (3 m), ale to na jakość chyba nie wpływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam ponownie. Chciałem się przpomnieć. Byłaem na forum Grupy Szczecińskiej gdy zaczynałem szukać działki. teraz już mam działkę, projekt (Biuri Lipinscy p rojekt LMP07 - może ktoś coś takiego buduje?), jestem na etapie poszukiwania brygady budowlanej.

 

Możecie się pochwalić ile Wy zapłaciliście za stan surowy zamknięty, z dachem?

 

pozdr

rygó

 

Rygo, patrz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć jaki jest koszt takiej bramy? będę potrzebowała mniej wiecej taką szerokość jak GrzegorzR a jestem jeszcze przed rozeznaniem tego tematu i chiałabym się zorientować jakiego rzędu to wydatek.

 

Monka,

róznica w cenie w zależności od szerokości jest znaczna, więc swojej nie podaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie odnosnie polecanie czy nie polecania: dla Adri poszlo na priv!

 

 

nic do bram BIG Tora nie mam :o , nie lubie tylko porownania firmy big tor do moich bram, bo przez telefon czy internet zupelnie nie jestem w stanie wytlumaczyc roznic, ktore niestety na gole oko widac, chociaz co niektorzy (Ci co sie nie znaja) zupelnie nie widza! :wink:

 

 

no i nie lubie jak mi sie przypina etykietke: CENA z kosmosu!

wlasnie nie, cena jest adekwatna do wyposazenia i uzytego materialu, a nie widzi mi sie.... skoro komus nie zalezy na full wypasie (sory za powiedzenie) to wiadomo, ze szkoda mu wydac tyle pieniedzy, ale roznica ok. 1000 zl. przy bramie takiej i takiej to nie jest az tak duzy wydatek, a korzysci w pozniejszym uzytkowaniu o wiele wiecej....

 

wszystkie bramy sa dobre, zalezy tylko od tego czego oczekujemy od takiej bramy...

 

tak samo jak fiacik jest samochodem no i mercedes tez....- i to jezdzi i to, ale komfort jazdy jest juz rozny, no i wyposazenie i uzyte czesci itd.

 

co ja bede tlumaczyc, wiecie o co chodzi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno muszę przyznać, pomimo pozornie małego zasobnika jeszcze nie było przypadku, aby poczuć niedobór ciepłej wody, pomimo, że z braku kabiny (która jeszcze nie dojechała) korzystamy z wanny, która ma pojemność 290l.

 

A jaki masz sprzęt w kotłowni?

 

Viessmann Vitodens 333 z regulatorem pogodowym Vitotronic 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam ponownie. Chciałem się przpomnieć. Byłaem na forum Grupy Szczecińskiej gdy zaczynałem szukać działki. teraz już mam działkę, projekt (Biuri Lipinscy p rojekt LMP07 - może ktoś coś takiego buduje?), jestem na etapie poszukiwania brygady budowlanej.

 

Możecie się pochwalić ile Wy zapłaciliście za stan surowy zamknięty, z dachem?

 

pozdr

rygó

 

Rygo, patrz na priv.

 

Cześć Adria

 

Dzięki za info - bardzo pomocne, moja ekipa zaśpiewala sobie podobnie.

 

Pozdr

Rygó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć jaki jest koszt takiej bramy? będę potrzebowała mniej wiecej taką szerokość jak GrzegorzR a jestem jeszcze przed rozeznaniem tego tematu i chiałabym się zorientować jakiego rzędu to wydatek.

Cześć sąsiadko Wysyłam Ci na priva. Ja wziąłem bramy (dwie) z firmy SPIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzesiekB

 

Widzę, że postanowiłeś nie czekać do wiosny i dalsze prace ruszyły. Biały domek od razu się rzuca w oczy :wink:

nie ma śniego to przynajmniej elewacja biała.. :) Tak po prawdzie to ze względu na złodziejstwo... Pisałem niedawno o mojej "przygodzie". nie chciałem by styropian leżał (?) do wiosny... więc nie miałem wyjścia...

Stąd już chyba go nie zedrą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...