Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Ale się towarzystwo rozkręciło :lol:

Zostałam wywołana do odpowiedzi więc odpowiadam :lol:

Bikosa ja mam na dachu unibet - ceglasta "S" (pojedyńcza, ma ładną falę - wydawała się najgładsza) - ekipa pierwszy raz ją kładła ale z tego co słyszę już poleciła i kładzie na innej budowie :p . Od euronitu to najlepsza jest firma Damare - P. Mariusz Kuśnierz. Okien połaciowych nie posiadam. Jeszcze raz gratuluję maluszka - śliczny :lol: .

Ulcia i Krzyś - mech pojawi się na dachu niezależnie jaką dachówkę położysz (to tylko kwestia czasu i otoczenia :cry: ), raczej bierzcie co Wam się podoba i jest dostępne cenowo. Nawet jeżeli ceramiczna dachówka będzie w cenie zbliżonej do cementowej to patrzcie na dodatki - one dają cenę.

Mariusz R - do Vat-u masz całkowitą rację - ceny już poszły do góry o 30% niezależnie od podwyżki podatku w stosunku do tego co ja dawałam - a ludzie dali się wciągnąć w tą spiralę i jeszcze to napędzają. :evil: Ja wzięłam na przetrzymanie (kupię w styczniu, lutym jak szaleńcy wydadzą już swoją kaskę i spadnie popyt)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska-100 lat, 100lat niech zyje, zyje nam!! I jeszcze Jeden i jeszcze raz! :D :D :lol: :lol:

Stasiek dzieki za wyczerpujace info- ale masz pamiec- rzeczywiscie ma duzo okien polaciowych-7 :cry:

Mariuszsan- tez mariusz to byl Maksiu :lol: (a ty masz cos wspolnego z malpkami z japoni?? moj brat jest w swojej firmie Petersan :lol: )

Kto tu znow chce chrupac mojego Antosia :-?

Milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przypomnialam, ze wszyscy wiecznie czegos szukamy i na polepszenie humoru czy wiecie co znacy "szukac" po slowacku? to samo co merdac :) tzn. kochac sie ale slowo wulgarne pier...; moi przyjaciele slowacy zawszw robia dziwne miny jak czegos szukam i sie smieja, ze w Polsce to wszystko z seksem zwiazane. aha a " prasa" to maciora. i najlepsze- "moj chlopak i dziewczyna" to po slowacku frajer i frajerka :D no niesamowite

ksiegowa- masz racje z tym napedzaniem.z dzialkami bylo to samo.ceny pewnie pojda troche w gore ale moze nie az tak. ja chce kupic te dwie rzeczy ale wciaz sie rozgladam po rynku i zastanawiam. a moze vat wejdzie od kwietnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vat będzie od kwietnia (w zeszłym roku było to samo :evil: ) - jak dobrze przycisnąć co bardziej świadomych sprzedawców to też powiedzą że wzrośnie - tylko nie mówią kiedy :-?

Atak nawiasem mówiąc - zauważyliście reklamy mówiące o ostatniej szansie na wykorzystanie ulgi remontowej? Chyba Nomi nam robi wodę z mózgu :evil: - ulga trwa 3 lata i nawet jak coś kupimy w 2 albo 3 roku to i tak się na nią załapiemy (był o ulgach ostatnio dodatek w Rzeczypospolitej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie :lol: :lol: :lol:

Aleście napisali tu, że hoho.

Bikosa - fajny maluszek a Ty też młodsza niż myślałam :p Co do połaciowych to ja mam Fakro - są OK. Namiar od Teski na pana Pawła - u niego kupowałam. Dachówkę mam ceglasty ęruonit - piękny kolorek!

 

Boddeku - też się cieszę z moich rynien - piękne są, szwedzkie :wink:

 

Dziękuję wszystkim za pozdrowienia!

 

Jutro rano wyjeżdżam do Danii na coroczną balangę firmową - zjeżdżają się pracownicy z wszystkich krajów Europy - ale jest zabawa! So, wish me lucky!

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do następnego razu - może w przyszłym tygodniu podłaczą mnie wreszcie do sieci w pracy....... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska-okrągłe czy kwadratowe to są zawsze urodziny!Więc miast się smucić , pomyśl sobie ile dobrego się wydarzyło przez ten rok dodaj 9 lat porzednich,pomnóż przez30 (bo tyle masz lat) podnieś do potęgi n i tak to jest na urodzinach-życzę 70-tki nie 100-tki ale za to szczerze Liderko...

 

Bikosa-Mariuszsan-to z zamiłowania do sportu (w karate klasycznym jest tzw.styl małpy,ale ja go nie preferuję bo stawy za bardzo obciąża)

 

Księgowa-jest takie powiedzenie o rachowaniu,a ja liczyłem na Ciebie i się nie zawiodłem-DZIĘKI-w poniedziałek działam :wink:

Zakupy w styczniu,lutym popieram-tylko szkoda,że tak myśli co setny Polak :( A na maszym forum tylko uno persone-ragatcsa bambino-ciao-tzn.By Mariuszsan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam coraz mniej czasu, żeby zaglądać na forum, ale widzę, że życie budowlane kwitnie.

Bikosa - gratuluję maluszka - super

Teska - najlepsze życzenia.

Bikosa wysyłam Ci na priva info na temat dachówek i okien połaciowych.

Pozdrawiam gorąco w zimne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...