Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Mogę wtrącić?......

 

Jak jeszcze jesteście ciekawi, to moja działka ma jedyne 1550m2.

 

Wydaje się duża, bo to taka długa kiszka.

 

W sobotę była wiecha i znalazłam wykonawcę tynków tradycyjnych. Trochę drogo, bo chcą 26 zł. za m2 (materiał i robocizna), ale chyba się zdecyduję.

 

Mam też już okna - piękne.

 

 

Joziu czy to "b" ????/

 

Tak, nawet cię pamiętał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja...

 

 

Piko my chyba mamy podobne doswiadczenia z ekipami....

 

Sorki, ale nikt nie zmieni juz mojego zdania: znalezienie uczciwej i solidnej firmy graniczy z cudem!!!

 

melduje, ze male okna tez maja banany na 1 centa i wieje strasznie, a ja nadal czekam na telefon kiedy pojawi sie przedstawiciel plusteca!!! :evil: :evil: :evil:

 

chetnie polecilabym kafelkarza - naprawde super fachura - niestety ma cuga.... i chyba dlugo go bedzie mial!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko skoro masz tyle złych doświadczeń z wykonawcami to zastanów się co jest nie tak. Może to Ty też nawalasz, że zatrudniasz tylko takich popaprańców zamiast porządnej ekipy albo pozwalasz im na takie numery z ich strony. Uwierz porządne ekipy istnieją i zycze ci abyś podczas budowy swojego drugiego domu zatrudniał ich jak najwięcej.

 

 

maro porzadne ekipy istnieja.....mialam ich na swojej budowie....2 i to byly ekipy

1.elektryk przyszedl zrobil podpowiedzial....do tej pory go polecam i jak sie spotymay gdzies tam to milo jest powiedziec witam

2.pan od murowania slupkow z klinkieru- bardzo pozradny fachowiec i czlowiek...

 

ale tylko to.....reszty nie chce nawet wspominiac...wszystkiemu winien jest inwestor i wogole o co mu chodzi- ekipa od kafelek...chcieli pierdyknac kafle jak sie uda na sciany podlogi no to plytki byly koslawe, to fuga to zakryje...a po co pani takie dekory...w koncu pili i sobie poszli...

 

niestety....tych drugich dalej jest wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem na etapie podejmowania decyzji o przeniesieniu się w okolice Szczecina. Szukam więc czegoś atrakcyjnego na prawobrzeżu i dalej w stronę Goleniowa. Jeśli możecie polecić atrakcyjny dom do wykończenia/rozpoczętą budowę/działkę w tej kolejności, to byłbym bardzo wdzięczny. Nie znam okolic Szczecina i trudno mi oceniać co warto a czego nie, ze względu na lokalizację. Proszę Was o poradę.

 

Umieściłem taki temat w ogólnym forum, ale tu chyba jest poprawniej.

 

Pozdrawiam

 

 

no nareszcie nas znalazles..... :lol: witaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wtrącić?......

 

Jak jeszcze jesteście ciekawi, to moja działka ma jedyne 1550m2.

 

Wydaje się duża, bo to taka długa kiszka.

 

W sobotę była wiecha i znalazłam wykonawcę tynków tradycyjnych. Trochę drogo, bo chcą 26 zł. za m2 (materiał i robocizna), ale chyba się zdecyduję.

 

Mam też już okna - piękne.

 

 

Joziu czy to "b" ????/

 

Tak, nawet cię pamiętał :D

 

no widzisz...mam nadzieje ze plamy nie da :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja...

 

 

Piko my chyba mamy podobne doswiadczenia z ekipami....

 

Sorki, ale nikt nie zmieni juz mojego zdania: znalezienie uczciwej i solidnej firmy graniczy z cudem!!!

 

melduje, ze male okna tez maja banany na 1 centa i wieje strasznie, a ja nadal czekam na telefon kiedy pojawi sie przedstawiciel plusteca!!! :evil: :evil: :evil:

 

chetnie polecilabym kafelkarza - naprawde super fachura - niestety ma cuga.... i chyba dlugo go bedzie mial!!! :wink:

 

Jolly

 

rozumiem masz reklamacje do nich na pismie??? oni maja 14 dni na to zeby sie u ciebie zjawic..po tym terminie reklamacja jest uznana.

jak cos dzwon do mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Płacę ile chcesz, ale będzie tak jak ja chcę.

No to ja ciebie PIKO przepraszam.

Sorry, ale większość tutaj szuka kompromisu cena/jakosc.

 

Skoro masz takie możliwości to nic tylko przetarg na wykonanie domu:

Premia np. 1000zl/m2PU za wykonanie w terminie i zgodnie z pomyslami inwestora, a wartość prac wedlug kosztorysu x 2.

Albo inaczej zaproponuj ceny z rynku budowlanego w Norwegii x 2.

 

Mnie na to nie stac i raz czy dwa wpuściłem PGR na teren budowy, ale to nie znaczy, ze teraz ja postawie sobie za punkt honoru szukac głupszych od siebie.

Firmy ze znakiem jakości rodem z PGRu były sa i będą, a tym latwiej na nie trafic jak się człowiek spieszy, bo oni jakos zawsze przez przypadek czas maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem na etapie podejmowania decyzji o przeniesieniu się w okolice Szczecina. Szukam więc czegoś atrakcyjnego na prawobrzeżu i dalej w stronę Goleniowa. Jeśli możecie polecić atrakcyjny dom do wykończenia/rozpoczętą budowę/działkę w tej kolejności, to byłbym bardzo wdzięczny. Nie znam okolic Szczecina i trudno mi oceniać co warto a czego nie, ze względu na lokalizację. Proszę Was o poradę.

 

Umieściłem taki temat w ogólnym forum, ale tu chyba jest poprawniej.

 

Pozdrawiam

 

 

no nareszcie nas znalazles..... :lol: witaj

 

Dziękuję za powitanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...