Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Ale się żem spóźnił... że ho ho...

Nic to - Dziewczyny, wszystkiego dobrego, wytrwałości, cierpliwości i wora nerwów na wszelki wypadek na wymianę! Ach i w końcu będziecie mogły napić się alkoholu ;)

.

kabel do pompy i rura między domem a studnią - zakopane; porządki pobudowlane - w trakcie, ale już bliżej końca niż początku; żonglerka finansowa trwa (wesoło nie jest)...

 

Pogoda zmusza do pracy w polu... nie w biurze... oj, trzeba będzie nadrobić w długie przedwiośnie...

 

Kto był na "Znowubeznadziejnychtargachwszystkodladomu"? Chyba widziałem Krzysia w towarzystwie żółtych blokad :( Współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

S.P. dzisiaj załatwiamy gaz - do końca tygodnia mam mieć grzanie. Do przeprowadzki jeszcze trochę - malujemy ściany, później panele i schody. Korzystając z wzorców starszyzny forum większość robimy sami (również wzgledy finansowe grają rolę). Przy okazji mam pytanko - po jakim czasie od wylania posadzki można położyć panele? A terakotę?

Buziaczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

księgowa: my jeszcze z panelami czekamy. Terakota na posadzkę półsuchą (jastrych) poszła szybko - tzn 3 tygodnie od wylania - tylko to było lato i ciepło.

Przy okazji - macie może namiary na drzwiczki do szafek kuchennych? Wszyscy jak zaklęci mówią że 170 zł +vat za m2. A ja szukam troszkę taniej. Help

Pozdrawiam ciepło i jesiennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź :lol:

Kuchnię też będę robić sama - jeszcze nie rozpoznałam cen ale nie wiem gdzie dotąd byliście. Ja będę sprawdzać ceny w:

Becie (na Mieszka I), Sotex-e na Zapadłej (byli na targach), jest też jakiś przedstawiciel producenta na Braniborskiej (na terenie Mulhana - muszę sprawdzić adres) a i jeszcze może Index a resztę tzn. okucia, klamki itp. są w na Powstańców Wlkp. - hurtownia w podwórku.

Jest jeszcze sprzedawca frontów na Tamie Pomorzańskiej (na tyłach stacji benzynowej)

Jak będzie za drogo to pojadę do Poznania (już to ćwiczyłam ok. 6 lat temu - drzwiczki były wtedy tańsze o przeszło połowę) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze, jacy wy zdolni jestescie - sami kuchnie zrobicie. ja do tego nie mam talentu jak sadze. ale 4 lata temu tez myslalam, ze ine mam talentu do polozenia plytek. a jak kafelkarz mi zaspiewal za zabudowe wneki regipsami plus fartuch z plytek w kuchni to od razu mnie oswiecilo i sama to zrobilam. dzisiaj juz nikt mi nie wierzy ale kafelki mam rowniej polozone niz w lazience przez fachowca. po tych budowach to powinnismy stworzyc firme budowlana - joasia z ksiegowa bede robic kuchnie (ksiegowa poprowadzi nam biznes), ja klade panele i kafelki, ktos inny pomaluje. a kto chetny do murowania??

aha i dzien dobry rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...