Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podaję ceny - dla jaj i porównania cymbałowatości dostawców. Towar ten sam - wszystko tak samo oprócz ceny:

Hurtownia Beta - poważna firma i hurt - 266 zł/m2 - 4 tygodnie oczekiwania

Sotex - 220/m2 - 2 tygodnie

jakaś mizerna stolarzyna - 180 zł/m2 - 3 tygodnie

No i ja siem zapytujem czemu hurtownia ma cenę z wieszaka? i tak jest ze wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Bodekku - wiedziałam ze coś na B - oczywiście Bronowicka :oops:

Joasiu - jak będą takie ceny to chyba odszukam kontakt do Poznania, cymbały - jeszcze się nie nauczyli :evil:

Parapety mieli w normalnych cenach w Becie, na Bronowickiej były tańsze o 1 zł na metrze - nie chciało mi się tam jechać bo mają czynne do 15.30.

Sprawdzałaś ceny Castoramy - też widziałam drzwiczki na sztuki (albo mi się wydawało).

A i jeszcze zapytam rodziców - oni ściągali drzwiczki dębowe (lite drewno jak się okazało) od producenta - a namiar wzięli z Sotexu (z reklamówki) - wyszło im dużo taniej :D

Bodekku - może znasz nazwę tej firmy z Bronowickiej? Jej stronki były w internecie z cennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem kobietki ....oj i Panowie

 

wróciłam padnieta z budowy :lol: Joasiu masz dobrze....wszystko idzie swoim tempem.....w srode zaczynaja kominek, zamowiłam parapety marmur w czesci reprezentacyjnej i botticino w reszcie

 

grube te parapety 3 cm...długie 156 a szerokie 35 cm...ale te marmurowe....no nie mogłam sie oprzec...

 

S.P ...widzisz ile do szczescia potrzeba?????? swiatełka, ale sie cieszyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Tesko - do końca "wykończenia" jeszcze daleko, ale na razie do spokojnego zamieszkiwania wystarczy. Zainteresował mnie temat kuchni, bo akurat na dniach zaczynają mi montować.

Dziwią mnie Wasze opinie o Sotexie - kupiłam u nich blaty i trochę innych materiałów i wydaje mi się, że są jednak dosyć tani i przyjaźni.

Jeżeli chodzi o dodatki (lampki, uchwyty, nogi do barku i inne takie) to polecam szczerze Mat na Powstańców Wielkopolskich.

Podziwiam Waszą odwagę w kwestii samodzielnego "budowania" kuchni. Ja zdecydowałam się na szafki z Jakub Meble (MDF - na nic więcej nie mogłam się porwać, ale wygląda dosyć solidnie i systemy szuflad i cargo mają naprawdę dobre (Blumen czy jakoś tak), natomiast dodatki dokupiłam sama.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia: Klonem Mata na Powstańców jest Biuro Styl 2000 na Świerczewskiej - co oni tam mają.... ojej... Same pyszności.

Bikosa: jak tak kicam to chudnę a i Maksiu mnie nie może od żmij wyzywać...

Teska: może jednak zdążycie zamieszkać na Gwiazdkę?

Pozdrowienia dla wszystkich materiałów budulcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już wiem - firma od drzwiczek na Bronowickiej to Alpo - http://www.alpo.com.pl - niestety nie robią drewnianych.

Klaudia - to rzeczywistość mnie zmusza do takiej "odwagi" - i jak sądzę większa dokładność i staranność wykonania też jest atutem :p (robię to dla siebie), mam już dosyć jakichkolwiek ekip - jak jedno robią to drugie potrafią zniszczyć :evil: Sami dobrze wiecie jak im trzeba patrzeć na ręce - bo jak nie to pójdą na łatwiznę.

Miłego dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu - daj znać jak zamówisz. Przyznaję ze podałam ten namiar trochę w ciemno - jeszcze tam nie byłam (właściwie byłam ale pocałowałam klamkę) - nie wiem czy oni tak chętnie sprzedadzą os. prywatnej. A jak Ci się podobają fronty - bo po katalogu ja nie kumam - za mało obrazków w kolorze :lol: a za dużo rys. technicznych. Ja jestem z tych co muszą zobaczyć i dotknąć na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska- zywego ognia ci zycze!

Joasia- masz racje, ze Maksiu juz Cie od zmij nie bedzie wyzywal :lol: Ale co jak zmieni Twoja płec i z owieczki wyjdzie baranek :wink: ? Teraz bedzie, ze ja Ci dokuczam. :oops: Ale to z zazdrosci- o domek i piekny obrazek (ja ciagle sierota w tych sprawach?).

Milego dnia!!

A swoja droga- Maksiu, gdzie sie podziewasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Teska - jaki masz kominek (tzn. wkład) i jak obudowaliście?

Fajny jest moment odpalania. Pamiętam jak pierwszy raz rozpalając w kominku ustawiliśmy krzesła w rzędzie, usiedliśmy niczym w kinie i gapiliśmy się jak w ekran.

Pozdrawiam budowniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...