Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

witam ponownie. dawno sie nie odzywalem. prace nabraly tempa. niestety ciagle gdzies miesiaca brakuje :)

 

na poczatek sprawozdanie:

ocieplone poddasze jest, scianki dzialowe w wiekszosci porobione, doprowadzilem wode zimna pionami na wszystkie pietra, kanaliza juz w lazience i kuchni prawie zakonczona (musze dokupic brodzik). drzwi na poddasze i drzwi od tylu domku wstawilem. szykuje sie do wymurowania hydroforni (scianki dzialowe) i powstal problem i pytanie.

 

1. jakie duze macie zbiorniki przy hydroforze? moze polecicie jakiegos producenta/ miejsce zakupu.

 

2. zamierzam zaistalowac rury do odkurzacza centralnego w podlodze. moze wiecie gdzie kupic takie wyposazenie tanio i dobrze?

 

pozdrawim budujacych szczecinian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była reklama???

Po przerwie witam WSZYSTKICH 8) 8) się zrobiło dziś(nawet komara złapałem)

 

S.P.- jesli piach na Kamazy to dzwoń-P.Monarcha601947949 lub P.Szymaniak503063707-ten mieszka na Wołczkowie ...

jeśli piach na Łódki(30ton)to (jakoś się nie przedstawił)609206290

Bikosa- kawał superancki, tego mi było z rana potrzeba...

Księgowa-z kontaktu skorzystałem, na razie czekam na odpowiedz...

 

Wielu z Was rozmyśla już o kuchniach ach :( ale mogę coś dodać!Nie stosujcie ścianek konstrukcyjnych armatury kuchennej 16mm, tylko 18mm.(powód błachy,jednak kłopotliwy-trudno indywidualnie zdobyć potem takie płyty)

 

Ktoś pytał o geodete -proszę-BORYS DWORNIK-607658898.Na koniec negocjacji zaznaczcie, że z polecenia Mariusza z ul. Pokoju.

 

Mariuszsan

na koniec-tak się bawią rodacy http://aiesec.ae.wroc.pl/humor/menel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam podniesione... Nauczycielka mojego 8-latka sugeruje mi że dziecko nieskoncentrowane na lekcjach i bardzo emocjonalnie przezywa porażki i że otoczyć opieką szczególną - a potem się drze na niego że nie zda do 3 klasy.... Szykuję się na wojnę - ide na wywiadówkę dzisiaj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

 

to ja tez dodam...wiecie jakie kłopoty z fizyką miał moj syn :( dzisiaj dzwoni dyrektor szkoły do mnie :o (on teraz go uczy fizyki nie slynny pan K) i mowi: ze rozwaza mozliwosc przygotowania Adama do konkursy fizycznego :o :o :o wiecie co...nie powstrzymałam sie...powiedziałam ze jestem z tego powodu zadowolona i czy On jako dyrektor to nie ma wyrzutow sunienia trzymajac takiego ch.... w swojej szkole chłopak niby tepy z fizyki...oblał go...a teraz ma 7 ocen bdb....dyrektor tylko chrząknął...

 

wiec moj syn...idzie na konkurs fizyczny....to dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...