Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

dzwonil moj barciszek i doniosl mi, ze w zetce ktos z ministerstwa finansow wypowiedzial sie, ze jeśli nie parlament nie uchwali przed końcem roku nowej ustawy VATowskiej to ministerstwo wykona odpowiednie czynności zapewniające, że stawka na materiały będzie do końca kwietnia 7% tzn.ministerstwo wyda nowelizacją rozporządzenia do obecnej ustawy VATowskiej z dołączonym wykazem materiałów na 7%

Czy ktos cos slyszal dokladnie??

wiecie, ze porotherm zdrozal w ostatnim czasie z 3,83 na 3,97 za sztuke?? ale z drugiej strony to na wiosne tez nie bedzie taniej, bo zaczna kupowac inni aby zdazyc przed kwietniowa stawka vat.

czy ktos moze mi powiedziec daaczego gdy biore w hurtowniach oferty na amterialy to wychodzi tak jak by porotherm a juz na pewno poroton byl w tej sameh cenie co beton z rurki?? po rabatach?? dlaczego bardziej oplaca sie budowac z betonu?? help!

aha- i jeszcze chcialam zapytac, kto ostatnio dostal warunki przylaczy z enei i umowe do podpisania. bo oni cos rzezbia, ze podlacza prad w ciagu 6 miesiecy od daty uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowe?? bo musza zrobic projekt itp???? i powiedzieli, ze nie uzyskam pozwolenia na budowe, zanim oni nie uzyskaja swojego??? nic nie rozumiem?? jaka s tepa jestem? o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

bikosa. enea zawsze straszy. mam podobną sytuację w wielgowie, zawarłem umowe w czerwcu i też dali sobie 6 miesięcy na wszelkie uzgodnienia i uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę. Ale to nie przeszkadza. muszą Ci wydać oświadczenie o zapewnienieniu dostaw i to wystarcza do pozwolenia na budowę domu :wink:

głowa do góry

 

grapusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj z żoną na usg i wiem że będę miał córeczkę pozdrawiam

 

 

Jaaaaaaaaa! Jak ja bym chciała mieć córeczkę!

 

Gratulacje tatusiu - bycie ojcem córki jest bardzo wdzięcznym zadaniem.

Będziesz mężczyzną jej życia :D

 

Córeczka tatusia Ci to mówi 8)

 

 

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P

 

nie robimy własnoręcznie szafek....mam do wyboru dwóch stolarzy....jednego widziałam prace u znajomego ( dzieki Marcin) .....ma mi zrobic wycene chce szafki drewniane ...

Drugi stolarz był wczoraj....wrazenie doskonałe, mase fotek zrobionych kuchni...i opinii..tez ma zrobić mi wycene....

 

Innego stolarza, az z Dębna Lubuskiego mam do drzwi - był u mnie pomierzył ( dzięki Marcin) widziałam jego drzwi....cudenko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - ta wywiadówka to trochę nieporozumienie. Taki sąd i ostateczność nad jednym z uczniów - nadpobudliwym bardzo - delikatnie mówiąc. Wychowawczyni nie ma sposobu, żeby go przenieść do innej klasy. A mały rozwala całe lekcje i zaczynają sie obmacywanki panieniek i ściąganie spodni. Dobrze że nie jestem matką tego dzieciaka...

O firmie od frontów napiszę w dzienniku.... mało baby nie zagryzłam. Ale doprowadziłam ją do piany z ust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...