Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

księgowa: ja w sprawie kotów - tego młodego grubasa to ja wykastruję - starszy też jest wykastrowany (inaczej nie dalibyśmy rady w mieszkanku). Tylko ta malizna ma dopiero 5 miesięcy - a juz wygląda jak mutant. Na razie stosujemy metodę karnej ekspedycji nocnej poza dom. Zaczęło działać :)

Kuchnia- na razie ponieśliśmy koszty:

boki (skrzynie do szafek) +wkręty, listwy, okleina - ok 300 zł, blaty - 250 (chyba mniej - nie pamiętam dokładnie), fronty - ok. 650 zł. Do tego uchwyty, prowadnice, zawiasy - ok 500 zł. Materiał na szuflady (płyta z docięciem) - ok 100 zł. Planujemy wydatek dodatkowy - ok 400 zł na fronty a'la aluminium z matową szybą - do szafek wiszących. Razem 2200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu - pogratulować kuchni - naprawdę tanio. Ja się łamię czy jednak nie dać tego do zrobienia komuś - brak czasu mnie dobija :cry: Ale myślę że nie muszę koniecznie mieć wszystkiego na święta - ściany będą pomalowane, ciepło jest, łazienka prawie a podłogi i kuchnia może poczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grapusek: mysle ze powienes jednak przykryc strop...wczoraj popadalo, dzis stopnieje, w nocy zamarznie, jutro stopnieje... potem moze znowu zamarznie.. to chyba nie najlepsze warunki, a woda lubi znalezc sobie drobne szczeliny.. a lod.. sam wiesz co potrafi, ale bez przesady.

ja na szczescie mialem strop robiony latem wiec nie mialem tego problemu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Ja tam przykryłem np. gankowe schody... zaraz po zalaniu jeszcze w zeszłym miesiącu... niech tak sobie będzie przynajmniej aż do wiosny...

 

A wiatr hula, że ho ho... Okna już niedługo... koniecznie, bo mi ta cała budka jeszcze odfrunie ;)

 

No właśnie, Ivette - jak tam Mikołajowe okna? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście oświadczam, że okna, drzwi wejściowe oraz brama garażowa zostały bez problemów zamontowane w sobotę i wyglądają pięknie :lol:

We wtorek zasypujemy piaskiem ocieplony fundament i będzie wylewanie dolnego tarasu i wejścia do domu jak też pójdą instalacje.

 

Jednocześnie informuje, że chyba byłam bardzo grzeczna w tym roku, bo po tych obecnie kilku zimnych dniach ma być znowu ciepło -

temp. ok. 7-10 stopni aż do do świąt! Cudownie, nie? Dziękuję Ci moja wtyczko w górze :p

 

Życzę wszystkim miłego tygodnia! Ale jestem szczęśliwa! Fajnie jest się budować (chociaż nas w sobotę przegwizdało na wszystkie strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w mrozny poniedzialek- ale wczoraj pieknie bylo!

Milego tygodnia!

Dostalismy wz i zt i udalo nam sie zzmienic w nich kat nachylenia dachu- hurra (mielismy miec 35-45st a teraz mozemy 33!!!!) jutro oddajemy projekt do adaptacji- trzymajcie kciuki za negocjacje cenowe. boze jak to wszystko powoli leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przyjęcie.

Praojciec chyba trochę przesadził tym cytuję: byle byś nie był uciążliwy dla otoczenia" - muszę poprawić uciążliwa. :lol:

 

Nadal jestem na poddaszu tzn. ocieplam, ale jest coraz ładniej, naprawdę dla mnie cudo. :lol: :lol:

 

Aha, muszę przyspieszyć prace tzn. znaleźć kogoś do intal. wewn. bo....

 

S P R Z E D A Ł A M M I E S Z K A N I E !!!!!!!!! (hura) :p :p

 

muszę się pochwalić 2 dni, całe 2 dni sprzedawałam i za chwilę nie będę miała gdzie mieszkać.

podobno teraz ludzie biorą wszystko i to dosłownie (boją się nowego roku)

 

pozdrawiam szczęśliwców co mieszkają już w domkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obrazki.babiniec.pl/Boże%20Narodzenie/Mikołaj12.gif

 

niech przy waszych ogrodzeniach stanie Mikołaj i w podarku spełni żczenia

 

ładne obrazki, Ja niestety jestem jak to mówi mój syn "lamerem" :oops: i jeszcze muszę trochę popracować nad umiejętnością załączania ładnych obrazków i fotek. Uh.. jak Ja zazdroszczę tym co święta spędzą w nowiutkim domku :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D To mój debiut,przymierzam się do adaptacji poddasza.Czytam uważnie forum,dzis odważyłam sie przywitać :oops: Projekt budowlany skończony,czekam na pozwolenie.Pozwole sobie pozawracać głowe w paru niejasnych dla mnie sprawach.Brać bogata w doświadczenia,proszę o pomoc :D Pozdrawiam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...