Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Ja również witam wtorkowym porankiem. Jak widzę co niektórzy szybko dzień zaczynają i zanim otworzą oko otwierają kompa. :lol:

 

Przede mną casting elektryków na ułożenie istalacji wewn. Czy ktoś mi powie jakie kryteria brać pod uwagę, no i co z tymi cenami. Lepiej od punktu czy za całość? :-?

 

Podczas stawiania chałupki do stanu surowego według mnie było prosto, teraz zaczynam się miotać. No cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj wtorek. Tak samo zalatany jak inne dni w grudniu. Na grupie dwie nowe kobiety! Maksiu - Tobie to dobrze... znowu będziesz robił za pasterza :)

Pogodynka Ivette - mówisz że ciepło aż do świąt... barrrdzo dobrze. Poza tym może ujawnisz się na gg?

Teski chyba nie ma bo lepi pierogi czy co?

Mariusz_r: ja się do Ciebie cały czas wybieram tylko nie mam kiedy...

 

Pozdrwoienia ciepłe i serdeczne z zapupia ślą Joasia i Jasiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich we wtorek!

Serdecznie witam szczególnie dwie nowe babki: czupurka i lalkę.

 

Joasiu - niestety nie mogę teraz zainstalować gg, gdyż mam komputer sieciowy i niczego samemu nielzia instalować, bo by mnie powiesili na haku - cierpię przez to strasznie. No i pozostało mi tylko pisanie od czasu do czasu na forum - oni śledza każdy mój ruch w komputerze - taki BB.

 

Miłego dnia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu nie gniewaj z tym okiem. Ja też pracuję od 7.00 no nieraz od 7.30 (dzisiaj było 7.30 bo myślałam zbyt długo wczoraj o łazience jak będzie wyglądała i takie tam).

 

Ah, Twoja stronka śliczna, z 20 min. oglądałam.

 

Ivette dzięki za pozdrowka :lol:

 

No nie, muszę jednak pogadać z synem o tajnikach wirtualnego świata i może uda mi się wpiąć jakieś obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich porannie...Dziekuję za cieplutkie powitanie :D Maksiu postaram sie uwaznie czytac forum i nie zamęczać trywialnymi pytaniami. :wink: Wybieram sie dzis do Dach stylu,słyszałam,ze tam mozna sie zaopatrzyc po rozsadnej cenie.Poprosze o wstepny kosztorys..

Tymczasem smacznej porannej kawki

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalka a czego szukasz? Mnie nie do końca udało się w Dach Stylu, gdy szukałam materiału na dach. Niby mili, upusty, bajery, a i tak mi wyszło najtaniej w Serwis Dachu (Gdańska), z tym że zagrałam tak: mam tu wstępne oferty (miałam 3-4 w tym z Dach Stylu), polecono Was no to ile dacie więcej rabatu. No i się udało.

 

Właśnie przeglądałam stronę http://www.koło. Kurcze albo ta moja łazienka jakaś popaprana (notabene normalna to ona nie jest - kiedyś, jak się nią zajmę na serio wyjaśnię bliżej), albo nie wiem. Nic nie pasowało, nic mi się nie podobało, koszmar. No i ta wyczytana na stronce uwaga, że wanna akrylowa i to narożna jest be. I co Ja biedna zrobię.

 

Okey biorę się do pracy, bo mnie w końcu zwolnią i nie będzie z czego budować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalam moje mieszkanko to poddasze.Plan jest taki,zeby zmienic dach z kopertowego na mansardowy ,w celu uzyskania wiekszej przestrzeni. Potrzebuje więźbe , pokrycie- gont bitumiczny , wełne ,folie paraizolacyjna i cała reszte.. Sciany szczytowe maja byc z bloczkow gazobet.,no i najwiekszy smaczek mieszkanka balkon drewniany. Po drodze pewnie jakis cement,piasek itd.itp.

Nie mam zielonego pojecia ile taka inwestycja bedzie kosztowala..Pierwszy krok to kosztorys odnosnie dachu.Planuje rozpoczecie budowy na przełomie wiosny i lata,mam wiec troszke czasu,zeby sie zorientowac czego potrzebuje i gdzie najkorzystniej sprzedaja :wink:

Dzieki Czupurku za namiar...Sprawdze :) Mam tez zamiar odwiedzic Damare ,czytałam na forum,ze godne polecenia :)

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska podczas przeglądania komentarzy do dzienników budowy trafiłam na twój do dziennika Ivette:

cyt:

Wysłany : Pią Maj 30, 2003 1:10 pm

nio proszę ...pięknie dziennik...a ja nie mam odwagi:smile:

 

Ivette...błąd nie ufaj Marasowi:smile:

 

ale mysle ze jak dobrze popilnujecie bedzie ok ( ma on lepkie łapki)

Pozdrawiam

_________________________________________________________

Szkoda że nie zobaczyłam tego komentarza wiosną, bo Ja osobiście miałam z facetem nie liche problemy, a ściślej same problemy i po 5 m-cach siedzenia na moim dachu w pełni sezonu, na jesień go spuściłam, bo mi nerwy siadły.

Może trzeba zrobić jakiś ranking solidnych i nie z naszych okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.....

 

 

Joasiu hhihihi nie lepie pierogów...jeno mam swoja połowe w domciu:)jak kuchnia? kiedy beda fotki

 

czupurek....ech....szkoda ze tak wyszło...ale u Ewar chyba jest jeszcze gorzej:(

 

Lalka witaj :lol:

 

U mnie jutro koniec z fachmanami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci numer :-?

ale na szczęście mam już z dachem i nim spoko, no i nie jest tragicznie.

 

Jego (i mój problem) polegał na tym że zaczął w maju (miał zrobić dach tzn. wieźba, dachówka, orynnowanie), a skończył (a raczej Ja z nim) 20 października!

 

Ja na budowę około np. 10.00 a tam nikoguśko. Dzwonię, a on zdziwienie: nie ma nikogo? To Jja, kurcze urzędas w swojej pracy karnie od 7.00, a moi robotnicy na 12-stą przyjeżdzali. No i ciagle coś

 

Jak mi nerw puścił, zrobiłam ze swoim głównym, kochanym majstrem listę niedoróbek (żebyście widzieli co na niej było, same duperele typu: krokiew nie przycięta, gąsior krzywo, dziury w foli etc, to nazbierało się 16 pozycji mniej lub bardziej ważnych). No to Ja tą listę jemu i twardo: ma być wszystko usunięte do końca tygodnia.

 

Po tygodniu, już w asyście małżonka (bo on choć wogóle do budowania nie ma smykałki, to posłużył jako straszak) odbieram poprawki i co?

i nic, kompletne jaja, nic nie zrobione. Nagadałam facetowi, stwierdziłam, że jesteśmy rozliczeni i baj baj.

 

A on? nawet do widzenia nie powiedział, wsiadł w autko i tyle go widziałam.

 

Podsumowanie: stara moja ekipa dostała zaoszczędzone pieniądze i wszystko pięknie poprawiła.

 

Hasło sezonu: STRZEŻMY SIĘ TAKICH ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...