Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Czessc wszystkim,!

Witam nowe twarze (postacie;-)) Lalke i Czupurka!

Kim jest straszny pan M.??

S.P. biedna chyba nam sie rozlozyla?miala zniknac na piatek aa do dzis sie nie pojawila. zdrowka zycze.

 

Dzięki, również witam. :lol:

Tak przez to budowanie to, jestem postać, jestem.

 

M to facio bodaj z Myśliborza, rozpanoszył się na ziemi naszej, ktoś go poleca non stop, bierze budów milion i później się niewyrabia z czasem, swoich robotników wogóle nie pilnuje, a niezłe z nich papraki.

 

A i na budowie w czasie bytności jego i jego prześwietnej ekipy za przeproszeniem burdel nieziemski był, aż mój główny majstruniu po nim musiał posprzątać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej

 

ale nowych twarzy

 

witam Lalkę Czupurka

 

jak to miło że tyle kobitak zajmuje się budową :D :D :D

 

ojej!

Czupurku ale się namęczyłaś z tą budową

 

proponuję ogłosić listę papraczy

wten sposób znikną z rynku

 

Czupurku co nie tak było w firmie Styl Dach że ich zmieniłaś?

 

Joasiu!

jak daleko z kuchnią?

 

Teska

czy inauguracja kominka nastąpiła?

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w środę

a miało juz być tak ładnie.. no a wczoraj miałem mały wypadek... spadłem ze schodów do piwnicy (uprzedzam ewentualne pytanie: byłem trzeźwy) no i na szczęście rozwaliłem sobie tylko lewa rękę, a konkretnie kawałek dłoni.. ale nie martwcie się, będę żył

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj maksiu przestraszyłeś mnie, ale cieszę się, że skończyło się na niegroźnych obrażeniach. Ponoć najlepiej się goi, jak żona okłada... :oops:

 

Życzę powrotu do zdrowia, gojenia się "jak na psie" i poręczy przy schodach do piwnicy :wink: :wink: :wink:

 

 

Witam serdecznie nowych członków Klubu i pozdrawiam "starych",

M.

 

P.S.

"Hu-hu-ha, hu-hu-ha nasza zima zła, szczypie w nosy szczypie w uszy..."

Ja dziś rano cała wyszczypana :lol:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zaraz za Maksiem. :lol: :lol:

-------------------------------------------------

Ależ z nas ranne ptaszki, reszta przymarzła do łóżek (notabene miało być kurna ciepło, bo u mnie na budowie MUSI być ciepło, bo okna za tydzień).

--------------------------------------------------------------------------------------

Niedobrze, taki wypadek. W pracy jesteś czy L-4? :cry: :cry:

-------------------------------------------------------------------------------------

Iwona G również witam cieplutko. :lol: :lol:

Takie czasy, że kobity latają za cegłami, ale ma to i dobre strony, bo iluż fachowców na tą "babskość" się nabrało. Kawały można opowiadać.

 

Jestem za listą fachmanów (może być i tych dobrych). Biorę trochę urlopu to, może z pomocą syna coś stworzę (kurcze skąd we mnie tyle zapału do tworzenia wszystkiego).

 

Jeżeli chodzi o Dach Styl to nic do nich nie mam. Kontakt z nimi nastąpił w fazie zbierania ofert. Ktoś był dla mnie atrakcyjniejszy (nie myśleć że fizycznie) to, tam kupiłam co musiałam. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...