Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

S.P. - dzięki :)

 

Zdrowych spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia wszystkich marzeń oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2004

 

składa

 

bodekku

 

.....................................................................

P.S. Ja też chcę już mieć wolne :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu to dla ciebie

http://obrazki.babiniec.pl/Powinszowania/fajerwerk.gifhttp://obrazki.babiniec.pl/Powinszowania/fajerwerk.gifhttp://obrazki.babiniec.pl/Powinszowania/fajerwerk.gifhttp://obrazki.babiniec.pl/Powinszowania/fajerwerk.gifhttp://obrazki.babiniec.pl/Powinszowania/fajerwerk.gif

wszystkim stałym i nowym forumowiczom życzę wszystkiego naj ,naj :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!!! Nareszcie dotarlem do pracy...To lipa,ze tak na swieta ale nic to,przyjdzie wojna-wszystko wyrowna.A to nareszcie to nie z jakiejs wielkiej radosci tylko z "uwienczenia sukcesem mek powodowanych trudnosciami powstalymi w wyniku niesprzyjajacych okolicznosci".Niezle zabrzmialo.A tak miedzy nami-jezeli ktos kiedys przypadkiem bedzie mial ochote wybrac sie do Indii to... niech sobie wybije ten pomysl z glowy.No chyba,ze milosnik survivalu albo zeby sobie charakter wyrobic...O ludzie!To nie Trzeci Swiat!To wogole nie wyglada zbyt ziemsko.Mamy problemy z korupcja w kraju?!Tu to dopiero jest korupcja! :o Ciekawe gdzie jeszcze mozna kupic sobie bilet na samolot majac swoj wlasny w reku na to samo miejsce?No tyle narzekan,i tak dluuugo wyszlo a jakbym mial wszystko opisywac to bym musial ze 2 dni wolnego wziasc. :-?

KAS01-imie jakby znajome a przynajmniej niepospolite,ale moja pamiec choc dobra-to krotka.Przypomnij.

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz-tych nowych i nienowych.Bede tutaj czeciej nizli ostatkiem to jeszcze zdaze Wam zyczyc Wesolych Swiat.A tak przy okazji u mnie 35 stopni.... 8) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... :D

Choc wszyscy pewnie gdzies w pogoni za prezentami.. :wink:

Ja wybieram sie zaraz po sliczna jodełke,ktora pakuje na samochod ,potem juz tylko 230km i MAM SWIETA!!!

Zycze wszystkim spokojnych,radosnych swiat..spedzonych przy migajacym wesolymi ognikami kominku ,najukochanszej rodzinie i pachnacej choince ...

 

A tym,ktorzy jeszcze nie maja kominka,zeby w przyszlym roku mogli cieszyc sie jego urokiem ...

 

Pozdrawiam gorąco wszytkich forumowiczów..

 

Ps. Maksiu w tym roku czeka Cie chyba najwspanialszy prezent ... :)

To juz ostatnie chwile oczekiwania na Córeczke Tatusia :) Gratuluje i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maksia. Po pierwsze, gratulacje odnośnie zostania oficjalnie ELITĄ, oraz za dostrzeżenie przez redakcje (styczniowy Murator). Po drugie, dokładnie tak jaki piszesz ...ten słynny pociąg 7.07. Ja już Cie chyba kojarzę (na zdjęciach - tych które widziałem- jesteś trochę niewyraźny).

Odnośnie kosztorysu. Ja go sobie bardzo dokładnie zrobiłem, wcześniej modelując cały dom w CADzie (Catia V5). Mam wszystko policzone co do gwoździa. Do tej budowy, to ja się przygotowuje juz od paru lat, a od kilku miesiecy, to nawet nic innego nie robię. Chodzi mi o to, żeby później żaden wykonawca nie mówił mi że zużył czegoś wiele za dużo niż mi wyszło (uwzględniam też zapasy). Ja niestety nie będę mógł być na budowie codziennie. Jak będę co weekend, to już będzie sukces. Obawiam się, że wykonawca mógłby mi powiedzieć, że taki kosztorys jaki ja sam zrobiłem, to mogę sobie... . Myślę sobie, że jak będę miał go zrobionego przez kosztorysanta, to będzie inna śpiewka. Powiedziałem sobie, że za taki "ślepy" do stanu surowego zamknietego + instalacje i tynki to mogę dać maks. 500zł. Za więcej nie robię.

Odnośnie kierownika, to możę się jeszcze do Ciebie zgłoszę przed końcem roku. Za parę dni rozmawiam z gościem od stanu surowego i cos mi się wydaję, że on ma uprawnienia. Natomiast na pewno będe szukał inspektora nadzoru (chyba, że kierownik będzie zewnętrzny).

 

Do Sylwii. 1993-1998. Dyplom u Jastrzębskiego. Jeśli jesteś blondynką, to Cię kojarzę. O ile dobrze pamietam to byłaś chyba rok wyżej, a później zostałaś na wydziale. Jeśli nie jesteś, to niestety nie kojarzę.

 

Do Bodekku. Bingo.

 

Do Karola. Nie widzielismy się coś ze dwa lata (jak nie dłużej). Znamy się z imprez u Adasia. Wtedy przychodziłem z taką wysoką brunetką. Teraz jest mała blondynka - i tak już zostanie. Na imie ma tak jak Twoja żona.

A propo, co to za jednostka?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wsiech!

KAS01: Aaaaaa....witaj Suchy!!! Teraz juz kumam.No tak.To nie tylko byla wysoka brunetka...powiedzialbym-duza brunetka.Sorry,ze tak bezposrednio ale to na pewno zmiana na lepsze :D .Ta jednostka to nalezy do grupy r/v(research vesel),ale zeby nie bylo zbyt gurnolotnie to taki sobie sejsmik.I przez skromnosc tylko dodam,ze chyba najwieksiejszy jaki jest (b.duze konfiguracje sprzetowe-max.20x6000,silownia 16 000kW,diesel-electric).To tyle.A kiedy byles ostatni raz u Bielakow?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

YUPI: I'm Back.

po BLISKO 3 tyg. jestem znowusz na forum i przyznam się ,że jestem w super nastroju bo własnie wylałem STROP - Huraaaaaaaaaaaa

 

Wiec teraz przywitam sie ładnie i idę spać... 8)

 

 

Jutro nadrobie zaległe posty i zoriętuję się co tam w klubie słychać!!

Tymczasem Starzy i Nowi forumowicze...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Miała być choinka, miast tego wyszło pole obsiane makiem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZOŁEM ŚLIMACZKI

 

DZIĘKI BOGU udało mi się wylać strop w moim domku do Wigilii :D

Jeszcze lepszy cud,żę dziś jest taka pogoda- kto by pomyślał,żę z takiej mizerii można się cieszyć-ale zapobiegawczo dodałem środek mrozoodp.do -10 st.C.

47 cm. C betonu b-20. 4-godz. pracy pompy i dziura w portfelu ale jest SUPER.

PA śpiochy.

Raz lub drugi jestem pierwszy.

Salute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZOŁEM ŚLIMACZKI

 

DZIĘKI BOGU udało mi się wylać strop w moim domku do Wigilii :D

Jeszcze lepszy cud,żę dziś jest taka pogoda- kto by pomyślał,żę z takiej mizerii można się cieszyć-ale zapobiegawczo dodałem środek mrozoodp.do -10 st.C.

47 cm. C betonu b-20. 4-godz. pracy pompy i dziura w portfelu ale jest SUPER.

PA śpiochy.

Raz lub drugi jestem pierwszy.

Salute

 

P.S.Tylko Potopu Szwedzkiego jeszcze mi tu brakowało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich cieplutko :p

wzięłam urlop do świąt bo, miały być śliczniutkie okienka, inne szklenia i co? jak zwykle w naszym chorym kraju przesunęło się :cry:

ponoć nie takie wózki do drzwi przyszły no i zima. okna będą najwcześniej między świętami a nowym rokiem wrrr... :-? ale czy napewno?!

 

ale mam w domku całkiem nowe zwierzę przytargane od Teski

a jest to koza, całkiem miła i ładna :lol:

 

dzięki niej sprawdziłam ciąg komina, no mało nie porwało tej kozy.

teraz dopóki nie będzie c.o. majstrom będzie cieplej.

 

pozdrowionka dla wszystkich, jutro śnieg wrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol. Robi wrażenie ten Twój "stateczek". W pierwszej chwili pomyślałem, ze to jakiś helikopterowiec. Kiedyś coś podobnego widziałem na zdjeciach. Leningrad sie to chyba nazywało. To był taki lotniskowiec, tylko że dla helikopterów. Przy okazji, też się pochwalę "swoim stateczkiem". Mój ulubiony (został nawet wybranym statkiem roku 2002).

Nazywa się "Brilliance of the Seas" Możesz go zobaczyć na http://www.meyerwerft.de . Wybierz: Schiffe, nastepnie "unterseiten" : Kreuzliner, "unterseiten": RCCL/Celebrity Cruises i "unterseiten": Radiance/Brilliance (bliźniaki). Jako ciekawostke powiem jeszcze, że na "Norwegian Down" (armator: Star Cruises/ NCL), wlaściciel umieścił kolekcje obrazów wartości 20mln $. Na burcie tej jednostki są wymalowane nazwiska malarzy obrazów jakie znajdują się w środku. To tyle z tematu nie na temat. Mam nadzieje, ze inni Forumowicze mi wybaczą.

Z Adasiem widzieliśmy się przedwczoraj. Mówiłem mu, że Cie odkryłem na Forum - masz pozdrowienia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz r

 

te 47 to chyba kubiki a nie centymatry

chyba że to strop bunkra przydomowego :lol:

 

na mój (135m2, terriva) razem z podciągami i 3 słupami poszło 24

(na schody i nadciąg jeszcze 4).

 

ale mam feler bo boby źle go podparły i podczas zalewania w kuchni trochę usiadł :cry:

całe szczęście planowalem tam strop podwieszany więc jakoś to przeżyje.

 

ale ekipa - wooooooooooooooooooon!

 

PS.

Całe szczęście wszystkiego im nie zapłaciłem :wink:

 

pozdrawiam składając od nas życzenia wszystkim forumowiczom

spokoju na święta

i udanego Nowego Roku

 

grapusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAS01: Niezly kawal grzmota,robi wrazenie!No i moc(to mnie zawsze iteresuje najbardziej-takie zboczenie). U mnie 4x5500KM,no lae my nie mamy prawie 300 m i takiego tonazu,a zaloge to mamy w liczbie koncowej tego Twojego cacka (w porywach 60).Ale musze sie pochwalic,ze choc nie mamy zadbych landshaftow za grubasna kase to statek zostal "statkiem roku 1999".

Dzieki za pozdro od Biely-daj mu kontre.

Wszystkiego dobrego z okazji nadchodzacych swiat,tutaj bedziemy celebrowac na wolnym powietrzu(najlepsze miejsce to to ladowisko dla smiglowcow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Czupurek napisał: "...ale mam w domku całkiem nowe zwierzę przytargane od Teski a jest to koza, całkiem miła i ładna"...

 

...Teska, prawdę pisząc... już nic nie rozumiem :o , ale w takim razie zostawiam temat... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...