Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Sluchajcie.... dzis rano o 10.10 urodziła mi sie coreczka... zdjecia będa jutro..bo nie zabralem z domu przewodu do aparatu.. i musze zrzucic w domu...

Małgosia ważyła po porodzie 3760g i 57 cm długości, bo jeszcze trudno mowic o wzroście, agieszka czuje sie dobrze.... cały poród trwał niecałe 6 godzin, a wiec w iscie eksperesowym tempie...

no i na wigilie zabieram dziewczyny do domu...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze jak mnie jezyczek swierzbil aby sie nie wygadac przed Toba Maksiu!!

tzn aby sie nie pochwalic najmlodsza forumowiczka Malgosia (Antos i Malgosia- kto nastepny??). hurra, wyspij sie na zapas bo na najblizszy czas.... a potem niech spi przynajmniej tak dobrze jak moj synus, no i ma lepsze od niego zdrowko!!super prezent pod choinke. ale dziewczyna ma przegrane- bedzie miala urodziny tuz przed swietami :cry:

jutro rano wyjezdzam wiec wszystkim zycze zdrowych, pogodnych, rodzinnych swiat oraz worka pieniazkow pod choinka na dokonczenie naszych planow budowniczych. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbajmy o siebie dbajmy bo w zachodniopomorskim...jest niż demograficzny.I nie będzie nikogo, kto na nasze emerytury zapracuje :D

 

Grapusek

Bikosa --strop mam żelbetowy gr.18cm,fakt poszło na to 47m3(dzięki za sprostowanie,ale to z wrażenia)betonu w sumie i schodki pochloneły prawie 3m3 betonu.Ale połowa tej powierzchni tworzy taras i pokrycie garażu.

Stasiek -wydawało mi się,że kozę Ty miałeś paść.

Teska-jesli Stasiu zrezygnował, to ja chciałem się kózką zaopiekować :(

(ale Stasiek chyba się nie doczekał)

Gdzie 2-ch się postuję tam 3-ci w kozie chajcuje :D :D :wink:

A ja życzenia złożę w swoim czasie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za zyczenia... wszystkie przekaze agnieszce jutro podczas wizyty, dzieki ze byliscie ze mna duchowo... taki porod z punktu widzenia ojca to pestka, ale zaznaczam ze tylko z punktu widzenia ojca.

 

bikosa: bo popatrzylem na zegarek na scianie i byla 10.11, a w papierach wpisali 10.10....no to zeby nie bylo potem sprzecznosci.. niech bedzie juz ta 10.10

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Stasiek -wydawało mi się,że kozę Ty miałeś paść.

Teska-jesli Stasiu zrezygnował, to ja chciałem się kózką zaopiekować :(

(ale Stasiek chyba się nie doczekał)

Gdzie 2-ch się postuję tam 3-ci w kozie chajcuje :D :D :wink:

 

Rzecz w tym, że jakieś nieporozumienie zaszło, bo ja nie zrezygnowałem, ale co tam, na szczęście kóz Ci dostatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksiu, cos mi te zdjecia przypominaja.... i widze, ze tez was tamara odbierala:-)

stasiek-jakie sliczne oczka ma twoj domeczek!!

mariusz_r- ja tez mam w planie strop monolityczny, jak to wychodzi cenowo w porownaniu do gestozebrowego? i czy trudno znalezc ekpie ktora to zrobi, i czy szalunki musiales sam kupowac??

jeszcze raz wszystkim wesolych, spokojnych swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - no co za miła niespodzianka na Święta. Jak ten czas leci. Pamiętasz jak mówiłeś że żonka ma rodzić na Święta. Jak rodziła Beata to termin grudniowy wydawał mi się taki odległy. Generalnie Maksiu życzę Ci oprócz wspaniałych Świąt, aby twoje dzieciątko rosło zdrowe i miało wszystko to czego zapragnie.

Zdjęcia są wspaniałe - ja niestety nie mam pamiątki z tego okresu, ale nadrobiłem to w innych okolicznościach. Pozdrowienia dla Agnieszki jak i całej grupy Szczecińskiej.

Trzymajcie się cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...