Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

witam,

ufff.... 4,5 tony żwiru 16/32 przerzucone i opaska wokół domu jak się patrzy zrobiona :D :D :D :D

 

robiłeś drenaż? jaki koszt? gdzie odprowadzenie wody? daj proszę namiar na wykonawcę jeśli godny polecenia

 

Mariusz

nie robiłem drenażu, u nas piaski i piaski. chodzi o opaskę "ozdobną". na drenaż poszłoby co najmniej 3x tyle żwiru :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo powstanie kino koło Reala wiec będzie blisko :).

 

Nie wiedzialam, a bardzo mnie sie podoba :) Na tyle daleko, aby nie bylo dla nas uciazliwe, na tyle blisko, aby bylo wygodnie. Super!

 

Osobiscie bardzo lubie dolujowo-koscinski obreb przedmiesc/sypialni szczecinskich i bardzo chcialam tam miec dzialke. Teraz chce domek :)

 

Skoro tak sie "rozmnazamy" moze faktycznie zaczac budowac swoja mala spolecznosc?

Moze jakies spotkanko, moze jakas mala mapka "gdzie kto" domek stawia/bedzie stawial? (Mapke, jesli innych chetnych nie bedzie, moglabym zrobic).

W grupie latwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo powstanie kino koło Reala wiec będzie blisko :).

 

Nie wiedzialam, a bardzo mnie sie podoba :) Na tyle daleko, aby nie bylo dla nas uciazliwe, na tyle blisko, aby bylo wygodnie. Super!

 

Osobiscie bardzo lubie dolujowo-koscinski obreb przedmiesc/sypialni szczecinskich i bardzo chcialam tam miec dzialke. Teraz chce domek :)

 

Skoro tak sie "rozmnazamy" moze faktycznie zaczac budowac swoja mala spolecznosc?

Moze jakies spotkanko, moze jakas mala mapka "gdzie kto" domek stawia/bedzie stawial? (Mapke, jesli innych chetnych nie bedzie, moglabym zrobic).

W grupie latwiej :D

 

 

Jak najbardziej jestem za :) Ludzie z Dołuj i Kościna łączcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ze Szczecińskiej Grupy.

Jest ktoś może z m. Łęgi i tam się (lub ma zamiar albo to już zrobił) buduje?

Pozdrawiam

 

byłam w Łęgach... ładnie się rozbudowują... (widziałam taki domek jak nasz będzie :D ). Tylko trochę daleko do miasta.... jak dla mnie :wink:

Pozdrawiam nowego Forumowicza!!

 

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że daleko. Kiedyś mieszkałem na prawobrzeżu na Kijewie i to było dopiero daleko. Z Łęgów 15 min i jestem w Szczecinie. Miejscowość super (malownicza, cicha i na razie bardzo spokojna). Osobiście jestem w trakcie załatwiania formalności biurowych. Czekam w tej chwili na warunki zabudowy (ponoć w połowie sierpnia) i dalej załatwianie kwitków w biurach i urzędach. Jest to mozolne i nawet mwczące ale ile frajdy jak już się załatwi, no i kolejny krok do upragnionego domku. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że daleko. Kiedyś mieszkałem na prawobrzeżu na Kijewie i to było dopiero daleko. Z Łęgów 15 min i jestem w Szczecinie. Miejscowość super (malownicza, cicha i na razie bardzo spokojna). Osobiście jestem w trakcie załatwiania formalności biurowych. Czekam w tej chwili na warunki zabudowy (ponoć w połowie sierpnia) i dalej załatwianie kwitków w biurach i urzędach. Jest to mozolne i nawet mwczące ale ile frajdy jak już się załatwi, no i kolejny krok do upragnionego domku. Pozdrawiam.

 

Powodzenia życzę. Czeka Cię sporo chodzenia po urzędach. Kiedy dostałam PnB odetchęłam z ulgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś firmę do zakupu i montażu pompy ciepła. Po długich naradach chyba się zdecydujemy na PC, bo gazu brak, a butli na płynny nie chcemy. Musimy już podjąć decyzję, bo na jesień zaczynamy budowę, o ile dostaniemy PnB.

Witam,

proponuję przeczytać pierwszy post na tej stronie (1041) :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy robiliście opaskę drenażową wokół domu przy braku kanalizy deszczowej i gliniastej działce? jeśli tak to gdzie odprowadzacie wodę z drenażu? bo rozsączenie po terenie chyba nie za bardzo się uda a stojąca woda w drenażu obok fundamentów przy braku odpływu lub przepełnionym zbiorniku nie jest chyba dobrym pomysłem?

 

polećcie jakiegoś magika od drenaży

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...