Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze zapomniałam się pochwalić, że właśnie skończyłam stan surowy z dachem. Wykonawca był z polecenia od znajomych i jestem super zadowolona. Super współpraca, sprawność i solidność wykonania. Jestem już umówiona na prace wykończeniowe, które zamierzam rozpocząć wczesną wiosną. Jeśli ktoś jest zainteresowany wyślę namiar na priv. Jeśli ktoś chce obejrzeć jego dzieło rownież zapraszam.

 

Potrzebuję pomocy w kwestii tarasu. Mam spadek na działce i chciałałabym taras na gruncie. W grę wchodzi taras nasypowy. Moze macie namiar na kogoś, kto by zaprojektował, doradził, ewentualnie wykonał taki taras. Z góry wielkie dzięki.

Ja mam taki taras,moge jedynie zdjeciami sie podzielic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wróciłam ze szczecinskich wojazy. Ogladalam 8 działek i padłam na nos pod koniec. Na chwile obecna zastanawiamy sie na Warszewem, mój maz zachwycony, ja mniej, bo przyzwyczaiłam sie do wiejskich klimatów i lasu dookoła. Druga poowa zdecydowanie jednak odmowiła mieszkania na peryferiach :cry: :cry: :cry: Wygląda ze na emeryturze bede 3 dom budowała :lol:

 

Ogólni ejstem w szoku jak duzo sie zmieniło. Szczecin wyładniał i to znacznie, ajak duzo sie buduje, ranyyyy, niesamowite normlanie

 

Jeżeli chodzi o Warszewo to weźcie pod uwagę dojazd do Szczecina, jest jedna główna droga dojazdowa -ul. Duńska, która jest w godzinach szczytu bardzo zakorkowana, zresztą dojazd do ronda Giedroycia też się korkuje. My mieszkamy na Warszewie i nie mogę się doczekać, aż się stąd wyprowadzimy:)

pozdrawiam

E.

o, to bardzo cenna informacja. Pytalismy sie,c zy sa korki. Wszyscy jak jeden maż odpwiedzieli ze nie ma :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym forumowiczem i chciałbym się przywitać. Budujemy domek na Warszewie i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, jak i popytam.... :) Na początek mam pytanie o wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną, czy ktoś z Forumowiczów takową posiada, bądż ma zamiar zainstalować? Szukam wykonawcy ( solidnego) pozdrawiam Mirek

o, jak budujesz na Warszewie, to moze wiesz, czy sa jakies działki do sprzedazy?najchetniej ladnie połozone :p

 

Okolica Kredowej/Śródleśnej, na granicy Puszczy Wkrzańskiej. Miejsce extra ale ceny kosmiczne.

a powiedz jak u Ciebie z djazdami?tez sa korki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym forumowiczem i chciałbym się przywitać. Budujemy domek na Warszewie i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, jak i popytam.... :) Na początek mam pytanie o wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną, czy ktoś z Forumowiczów takową posiada, bądż ma zamiar zainstalować? Szukam wykonawcy ( solidnego) pozdrawiam Mirek

o, jak budujesz na Warszewie, to moze wiesz, czy sa jakies działki do sprzedazy?najchetniej ladnie połozone :p

 

Okolica Kredowej/Śródleśnej, na granicy Puszczy Wkrzańskiej. Miejsce extra ale ceny kosmiczne.

a jakie sa tam ceny?sa jeszcze wolne działki?

 

Gośka

 

to wpadnij do kościna 8 km od miasta :lol: piękne działki, uzbrojone.

Szykuje kolejne podróz do Szczecina, zobacze z ciekawosci, ale pisałam juz ze maż odmówił mieszkania z dala od centrum :cry: Dzisiaj tez były afery o poranne wstawanie. Cóż ja uparłam sie ostatnio przy działce, teraz moja pora na kompromis, ale przyznam ciezko mi sie przestawic :cry: Wychodze w kapciach teraz zbierac maslaki, rydze, eeeech, nie dogodzisz :wink:

Gośka

 

toż z kościna najbliżej do centrum :lol: plus jest taki bo to już nie szczecin wszystkie opałty tansze,nawet oc za głupie auto tańsze :lol:

działki z pełnym uzbrojeniem - z kanaliza...kołacze mi po głowie 280 zł/m2

działki kompleks sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym forumowiczem i chciałbym się przywitać. Budujemy domek na Warszewie i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, jak i popytam.... :) Na początek mam pytanie o wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną, czy ktoś z Forumowiczów takową posiada, bądż ma zamiar zainstalować? Szukam wykonawcy ( solidnego) pozdrawiam Mirek

o, jak budujesz na Warszewie, to moze wiesz, czy sa jakies działki do sprzedazy?najchetniej ladnie połozone :p

 

Okolica Kredowej/Śródleśnej, na granicy Puszczy Wkrzańskiej. Miejsce extra ale ceny kosmiczne.

a jakie sa tam ceny?sa jeszcze wolne działki?

 

Gośka

 

to wpadnij do kościna 8 km od miasta :lol: piękne działki, uzbrojone.

Szykuje kolejne podróz do Szczecina, zobacze z ciekawosci, ale pisałam juz ze maż odmówił mieszkania z dala od centrum :cry: Dzisiaj tez były afery o poranne wstawanie. Cóż ja uparłam sie ostatnio przy działce, teraz moja pora na kompromis, ale przyznam ciezko mi sie przestawic :cry: Wychodze w kapciach teraz zbierac maslaki, rydze, eeeech, nie dogodzisz :wink:

Gośka

 

toż z kościna najbliżej do centrum :lol: plus jest taki bo to już nie szczecin wszystkie opałty tansze,nawet oc za głupie auto tańsze :lol:

działki z pełnym uzbrojeniem - z kanaliza...kołacze mi po głowie 280 zł/m2

działki kompleks sprzedaje.

Teska, patrzyłam ze na Wojska jest 12 km, a na Pomorzany, tam mieszka mama moja jest 10 km. Koscino jest za mierzynem i Dołujami, tak?Dziekuje ze masz cierpliwosc i odpowiadzasz :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,wiem niepwoinnam ale co mi tam:

 

mam stacjonarny komputer do sprzedania łacznie z 20 płaskim monitorem.

Teska, a Tobie jak sie meiszka?jest jakis autobus?jak czesto jezdzi?Ja mam 2 dzieci i do szkoły Szkodniki musza. Ja i maz mozemy pracowac w domu, tak ze luz. Jedyne dojazdy to szkoła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dołujach skręcasz na przecław :lol: na mojej ulicy na wprost są piękne słoneczne działeczki.
a któredy TY jezdzisz?przez Mierzyn?Masz jakies zdjecia moze okolicy?

albo przez Mierzyn, albo wsiowymi drogami przez przecław, warzymice itp..

na osiedlu teraz dla dzieci mieszkancy zrobili boisko pilkarskie - trawusia, bramki

miejsce na ognisko, mamy na osiedlu sklepik i zero budynkow innych niz jednorodzinne - w planie nie mozna nic ponadto stawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dołujach skręcasz na przecław :lol: na mojej ulicy na wprost są piękne słoneczne działeczki.
a któredy TY jezdzisz?przez Mierzyn?Masz jakies zdjecia moze okolicy?

albo przez Mierzyn, albo wsiowymi drogami przez przecław, warzymice itp..

na osiedlu teraz dla dzieci mieszkancy zrobili boisko pilkarskie - trawusia, bramki

miejsce na ognisko, mamy na osiedlu sklepik i zero budynkow innych niz jednorodzinne - w planie nie mozna nic ponadto stawiac

Teska, normalnie prowizje powinnas dostac za reklame :lol: :lol: :lol: Dzieki jeszcze raz, Na pewno zobacze jak bede w Szczecinie. Mówisz ze kompleks sprzedaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mama tez mieszka na Pomorzanach :). Ja buduje w Wawelnicy a to rzyt beretem od Doluj. Chcialam tylko dodaC , ze mieszkam w Dublinie i jak przyjezdzam do Szczecina to zadne odleglosci i zadne korki nie wydaja mi sie straszne. Tu to dopiero sie dzieje :) . W Szczecinie z jednego konca (niebuszewo) na drugi (pomorzany) zahaczajac po drodze o Wawelnica przejazd zajmuje mi 40 minut. W 25 min jade z Wawelnicy do mamy. Do centrum to zaledwie 15. w Dublinie przejazd z konca na koniec miasta zajmuje w godzinach szczytu 1,5 h.

Wiem, wiem - nie jestescie w Dublinie ale napisalam to tak w formie pocieszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mama tez mieszka na Pomorzanach :). Ja buduje w Wawelnicy a to rzyt beretem od Doluj. Chcialam tylko dodaC , ze mieszkam w Dublinie i jak przyjezdzam do Szczecina to zadne odleglosci i zadne korki nie wydaja mi sie straszne. Tu to dopiero sie dzieje :) . W Szczecinie z jednego konca (niebuszewo) na drugi (pomorzany) zahaczajac po drodze o Wawelnica przejazd zajmuje mi 40 minut. W 25 min jade z Wawelnicy do mamy. Do centrum to zaledwie 15. w Dublinie przejazd z konca na koniec miasta zajmuje w godzinach szczytu 1,5 h.

Wiem, wiem - nie jestescie w Dublinie ale napisalam to tak w formie pocieszenia :)

wiem, wiem, ale tam to chyba jednak inne drogi :D :D :D Powiedz, Twoje cudo jest na zdjeciu?Strasznie mi sie podobaja wyzyły Weimarskie?dobrze napisałam?ja mam doga niemieckiego, tj dożyce :p Własnie wróciłam z dziecmi i padam. sam przejazd w dwie strony 1,5 godziny :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też budujemy w Kościnie, chociaż jesteśmy ostatnią działką w Dołujach:) Właściwie nie wyobrażam sobie innego miejsca do mieszkania, poza tym dojazd do Szczecina-bajka dla mnie, szczególnie po codziennych dojazdach z Warszewa do śródmieścia z dzieckiem do szkoły (chyba wszystkie dzieci z warszewa z rodzicami jadą o 7:35 ul. Duńską na dół:)). Poza tym jakoś ta strona miasta od ul. Ku Słońcu bardziej mi pasuje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z lotniska w Dublinie do dworca autobusowego............mogłam szybciej gdybym wiedziała gdzie to jest dojsc....korek jak diabli, myslalam ze mi oststni autobus odjedzie i bede szukac hotelu :evil:

 

hmmm...a ja tez z niebuszewa jestem :lol:

Teska, Kompleks na stronie nie ma działke w Koscinie :( jest tam jakis numer moze telefonu?albo cus?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też budujemy w Kościnie, chociaż jesteśmy ostatnią działką w Dołujach:) Właściwie nie wyobrażam sobie innego miejsca do mieszkania, poza tym dojazd do Szczecina-bajka dla mnie, szczególnie po codziennych dojazdach z Warszewa do śródmieścia z dzieckiem do szkoły (chyba wszystkie dzieci z warszewa z rodzicami jadą o 7:35 ul. Duńską na dół:)). Poza tym jakoś ta strona miasta od ul. Ku Słońcu bardziej mi pasuje:)
hmm, a wiesz gdzie jest Wieczorowskiego?bo my tez tam oglądalismy dzialke. Duńśka to taka ulica w dół do Manhatanu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a wiesz gdzie jest Wieczorowskiego?bo my tez tam oglądalismy dzialke. Duńśka to taka ulica w dół do Manhatanu?

 

tak, ta długa - z wieczorowskiego z tego co widzę też będziesz nią jeździć. Poza tym jeszcze jedno szukając działek zwróćcie uwagę na planowaną obwodnicę Szczecina, ostatnio było o tym u nas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...