Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

Czy ktoś z Was stawiał z tą firmą SSO lub słyszał cokolwiek na temat ich rzetelności?

 

Pozdrawiam,

Z

 

Może podasz nazwę firmy :D

 

Nazwa firmy jest w temacie - Dom system;) Niestety nie znam

 

noag napisała:

Witam,

nadszedł czas na wykonanie kuchni. Czy możecie polecić rzetelnego i niedrogiego stolarza.

Pierwsza oferta jaka dostałam była na ponad 20 tys. bez sprzętu AGD. To dla mnie za drogo.

pozdrawiam, noag

 

Polecamy p. Rucińskiego, podobnie jak wielu użytkowników tego forum, telefon na priv. Niekoniecznie będzie taniej, ale kuchnię mamy extra;)

 

 

Napiszciena priv namiary Pana Rucińskiego do kuchni jeszcze daaaaaaaaleko ale trzeba zbierać dobre namiary.

 

Pozdr,

z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Czy ktoś z Was stawiał z tą firmą SSO lub słyszał cokolwiek na temat ich rzetelności?

 

Pozdrawiam,

Z

 

Może podasz nazwę firmy :D

 

Nazwa firmy jest w temacie - Dom system;) Niestety nie znam

 

noag napisała:

Witam,

nadszedł czas na wykonanie kuchni. Czy możecie polecić rzetelnego i niedrogiego stolarza.

Pierwsza oferta jaka dostałam była na ponad 20 tys. bez sprzętu AGD. To dla mnie za drogo.

pozdrawiam, noag

 

Polecamy p. Rucińskiego, podobnie jak wielu użytkowników tego forum, telefon na priv. Niekoniecznie będzie taniej, ale kuchnię mamy extra;)

 

 

 

 

 

Proszę przeslij mi numer p. Rucińskiego. Pozdrawiam, noag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak pytam, to zapytam, ile płaciliscie za zrobienia poddasza (wełna + stelaż + paroizolacja + płyty G-K + spoinowanie + szpachlowanie + gruntowanie). Chodzi mi o kosz robocizny.

W Polsce są rózne ceny od 30 do 45 zł ( w Wa-wie nawet 60 zł). A u nas?

 

 

Pozdrawiam, Noag

 

Robione latem-55pln/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak pytam, to zapytam, ile płaciliscie za zrobienia poddasza (wełna + stelaż + paroizolacja + płyty G-K + spoinowanie + szpachlowanie + gruntowanie). Chodzi mi o kosz robocizny.

W Polsce są rózne ceny od 30 do 45 zł ( w Wa-wie nawet 60 zł). A u nas?

 

 

Pozdrawiam, Noag

 

Robione latem-55pln/m2.

 

u nas tyle samo-też latem...

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policzylem ile mi wiszlo (ja mialem rozbite pozycje) ale po przeliczeniu na metry wyszlo mi 1140/m2 :) To bedzie zalezec od tego jaki masz budynek. Pewnie przy mniejszym wyjdzie cena na metr wiecej jak przy wiekszym... oraz roznie przy roznych technologiach powiedz, ze chcesz wycene za poszczegolne elementy. Rozumiem, ze podali to zgodnie z projektem i juz macie PnB?

Wydaje mi sie, ze to taki chwyt marketingowy z ich strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podali to na podstawie projektu - czyli materiały takie jak chcieliśmy (porotherm, dachówka przez nas wybrana)... mamy dom podpiwniczony, z poddaszem uzytkowym, dach czterospadowy z 5 lukarnami...

ale tak wczoraj dość dokładnie przeczytałam watek to znalazłam że ceny od 1 - do 1400 zł/ m2 :roll:

ale suma wyszła SPORA :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest mniej więcej koszt?

 

Co do kosztu, odpowiedź bardzo trudna.

 

Rozpiętość od 10.000 do 150.000 lub więcej. W zalezności ile m2 ogrodu i co w nim ma być. Temat rzeka.

 

A tak przy okazji. Wyżej były posty na temat szkółek w okolicach Szczecina.

 

Może ktoś podać dokładne namiary tych szkółek, ktoś tam już kupował?

 

Ja bylem tydzien temu u Fisher'a w Sokolnikach, za Maszewem. Co do cen to sie nie wypowiem, bo sie nie znam, natomiast jestem pod wrazeniem samej szkolki. Jest tego hektary i warto zarezerwowac sobie kilka godzin na samo zwiedzanie. Znalazlem wszystkie rosliny, ktore planowalem i kilka, ktorych nie planowalem, ale mnie zachwycily. Niestety nie wszystko by sie zmiescilo do samochodu, a przyczepy nie moglem zabrac :/

 

Generalnie jest tam wszystko - od malych sadzonek do kilkumetrowych drzew (jesli kogos stac) - zarowno ozdobne jak i owocowe. Jedzie sie na pole wybiera, wykopuje. Przyczepa raczej obowiazkowa.

 

Ich strona, to http://sfischer.pl/, jest tam nawet katalog roslin, ale jest bardzo okrojony w porownaniu do stanu faktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak pytam, to zapytam, ile płaciliscie za zrobienia poddasza (wełna + stelaż + paroizolacja + płyty G-K + spoinowanie + szpachlowanie + gruntowanie). Chodzi mi o kosz robocizny.

W Polsce są rózne ceny od 30 do 45 zł ( w Wa-wie nawet 60 zł). A u nas?

 

 

Pozdrawiam, Noag

 

Robione latem-55pln/m2.

 

u nas tyle samo-też latem...

 

A.

 

 

 

Q-Bis oraz Anitka i Roofi, dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest mniej więcej koszt?

 

Co do kosztu, odpowiedź bardzo trudna.

 

Rozpiętość od 10.000 do 150.000 lub więcej. W zalezności ile m2 ogrodu i co w nim ma być. Temat rzeka.

 

A tak przy okazji. Wyżej były posty na temat szkółek w okolicach Szczecina.

 

Może ktoś podać dokładne namiary tych szkółek, ktoś tam już kupował?

 

Ja bylem tydzien temu u Fisher'a w Sokolnikach, za Maszewem. Co do cen to sie nie wypowiem, bo sie nie znam, natomiast jestem pod wrazeniem samej szkolki. Jest tego hektary i warto zarezerwowac sobie kilka godzin na samo zwiedzanie. Znalazlem wszystkie rosliny, ktore planowalem i kilka, ktorych nie planowalem, ale mnie zachwycily. Niestety nie wszystko by sie zmiescilo do samochodu, a przyczepy nie moglem zabrac :/

 

Generalnie jest tam wszystko - od malych sadzonek do kilkumetrowych drzew (jesli kogos stac) - zarowno ozdobne jak i owocowe. Jedzie sie na pole wybiera, wykopuje. Przyczepa raczej obowiazkowa.

 

Ich strona, to http://sfischer.pl/, jest tam nawet katalog roslin, ale jest bardzo okrojony w porownaniu do stanu faktycznego.

 

ja kupowałam u nich większe drzewa i krzewy.Polecam!!! wszystko pieknie rosnie, nie trzeba roslin pchac do swojego auta- oni gratis przywożą pod wskazany adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę nie w temacie budowlanym, ale szukam sparawdzonego mechanika z okolic Dobej, Wołczkowa lub Bezrzecza. Nasz mechanik się niestety zepsuł jakościowo :evil: i poszukujemy nowego :-? . Samochód Renault

 

Do tej pory robiłem renówkę u Acewicza, czy to on się zepsuł ?

 

Nie, mechanik u którego naprawialiśmy różne samochody przez lata jak mieszkaliśmy w Szczecinie, niestety zbyt wiele razy "nawalał" więc postanowiliśmy poszukać innego w okolicy nowego miejsca zamieszkania.

Mogę prosić o namiary na Acewicza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę nie w temacie budowlanym, ale szukam sparawdzonego mechanika z okolic Dobej, Wołczkowa lub Bezrzecza. Nasz mechanik się niestety zepsuł jakościowo :evil: i poszukujemy nowego :-? . Samochód Renault

 

Do tej pory robiłem renówkę u Acewicza, czy to on się zepsuł ?

 

Nie, mechanik u którego naprawialiśmy różne samochody przez lata jak mieszkaliśmy w Szczecinie, niestety zbyt wiele razy "nawalał" więc postanowiliśmy poszukać innego w okolicy nowego miejsca zamieszkania.

Mogę prosić o namiary na Acewicza :D

 

Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...