Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :D

Ponieważ powolutku lecimy w górę z murami to chyba czas zastanowić sie nad oknami i tu moje pytanie.

Czy moze ktos mi powiedzieć na jakie wspólczynniki przepuszczania ciepła powinnam zwracać uwagę? i czy kupować okna razem z roletami (wiem że ma to znaczenie już przy nadprożach) i ogólnie z jakich firm na terenie Szczecina korzystać lub nie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

 

Gracias Teska! :)

masz na pw telefon ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

 

Gracias Teska! :)[/quot

cos mi się post powtórzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

i w Piasecznie to robili?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanko (wiem, że to było)... nerwy mnie wzięły, bo mieliśmy spotkanie z potencjalnym kierownikiem budowy... gość chce kilka tysięcy zł za swoje usługi - ZA MIESIAC :o :o :o

powiedzcie ile Wy płaciliście?

wiem, że pisaliście o jednym kierowniku - który kazał w kasku na budowę wchodzić... on mi by pasował :D ... tylko jakoś szukam, szukam i nie mogę znależć namiarów na niego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczecin tu Goleniow :D czy macie moze namiary na jakas dobra firme do rekuperatorow lub pare firm chcialbym porownac ceny

 

jesli jest mozliwa lista wykonawcoe to bym prosil :wink: jesli nie nie bede sie oburzac jak kasia83 :D

 

Polecam

http://www.klimatsystem.com

[email protected]

tel. 501 701 418

 

Wykonali u nas instalację - jak narazie wszystko ok.

Pzdr

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Ponieważ powolutku lecimy w górę z murami to chyba czas zastanowić sie nad oknami i tu moje pytanie.

Czy moze ktos mi powiedzieć na jakie wspólczynniki przepuszczania ciepła powinnam zwracać uwagę? i czy kupować okna razem z roletami (wiem że ma to znaczenie już przy nadprożach) i ogólnie z jakich firm na terenie Szczecina korzystać lub nie.

Pozdrawiam.

 

my bralismy z M&S maja salon na gdanskiej ( i gdzies na gumiencach ) mamy okna 3 szybowe 0,5 wspolczynnik.Jestesmy zadowoleni z montazu i okien .Zreszta firma zostala polecona z lisy wykonawcow.Co do rolet to nie wiem nic na ten temat.

okna braismy razem z bramą garazowa i byly to sporo taniej niz w Arte Dom za to samo.

 

A nam sie dzis w nocy wlamali na budowe,do domu :evil: :evil: znikąl kabel 100m ktory ciagniemy do sasiada po prad :evil: .pewnie jakis pijaczek bo nic innego nie zniknelo .A wlasnie sa w trakcie montazu podtynki pod ceramike i podlogowka sie rozklada !!!! :evil: :evil:

A juz myslelismy o wstawieniu drzwi wejsciowych i znow sie wstrzymamy bo jeszcze ktos zdemoluje :x :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

i w Piasecznie to robili?

 

:D

 

Ja bylam w tej firmie na wycenie i rozmowie .Wlasciciel wspominal ze robia w calej Polsce ,maja tez zdjecia na swojej stronie z calej polski z montazu.Wlasciciel bardzo duzo gada i wszystko poleca najtansze ale za to najlepsze na rynku :p :p

Dla mnie to jawna reklama .Cale szczescie ze w pore zostalam ostrzezona przez forumowiczow o wybrykach wlasciciela firmy i ich pracy . :D

Po 3 tyg nawet pan zadzwonil ze jak sie zdecyduje to opusci cene o 3-4tys !!!!

Wybralismy Hydropan ze struga -poki co jest ok !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie jestem na etapie elektryki. Czy 7-8tys zł za elektrykę (materiał + robocizna)domu o pow 180m2 użytkowej w której skład wchodzi instalacja elektryczna, sieć komputerowa 8 punktów po 2 UTP, instalacja TV ogólnie standard to cena normalna. Nie chodzi mi aby było jak najtaniej ale nie chcę też przepłacać. Elektryk polecony z forum i jak na razie współpracuje mi się bardzo dobrze. Planuje z nim zrobić jeszcze całą hydraulikę.

 

Jeśli chodzi o okna polecam okna Avante na ul. Ku Słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

i w Piasecznie to robili?

 

:D

 

Ja bylam w tej firmie na wycenie i rozmowie .Wlasciciel wspominal ze robia w calej Polsce ,maja tez zdjecia na swojej stronie z calej polski z montazu.Wlasciciel bardzo duzo gada i wszystko poleca najtansze ale za to najlepsze na rynku :p :p

Dla mnie to jawna reklama .Cale szczescie ze w pore zostalam ostrzezona przez forumowiczow o wybrykach wlasciciela firmy i ich pracy . :D

Po 3 tyg nawet pan zadzwonil ze jak sie zdecyduje to opusci cene o 3-4tys !!!!

Wybralismy Hydropan ze struga -poki co jest ok !!

 

Witam , wszystkich może wytłumaczy mi pani jakich wybryków dokonałem . chce nadmienić iż wypisywanie bzdur i oczernianie nie jest bez karne prosze przejżec . już chyba wystarczy animowego obrzucania błote . teraz prosze zachować twarz i powiedzieć jakie to wyczyniam wybryki . i jaka jest nasza praca konkretne przykłady . i czas zakończyć pieprzenie bzdur zę kolega mojego kolegi , a tam słyszałam . prosze podać fakty .

a jesli chodzi o prace o faceta w grzepnicy której rzekomo nie skączyliśmy to płatnośc jest dzielona na etapy nie zapłacisz jednego nikt nie zacznie wykonywać drugiego .

najtansze materiały . prosze sobie sprawdzić jaki jest koszt kotła "brotje bbs 20 c" po z pewnosćią taki proponowałem . okoł 12 000 zł netto niejest urządzeniem najtańszym zgodnie z głupotami jakie pani tu wypisuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pani "nima" na stronie niema zdjeć z całej polski tylko , zachodniopomorskie i dwie miejscowośći szklarska i świeradów zdrój .

pensjonat" renifer" w szklarskiej . prosze zadzwonić do włascicieli i zapytać czy jest zadowolony . skoro stwierdza pani że to reklama to jak nazwie pani swoje poczynania i wymaslania opini ludzi u których nic nie wykonywaliśmy . tylko twierdzą że słyszeli . stwierdzenie iż dużo gadałem . prosze publicznie powiedzieć na jaki temat . ile spraw pani wyjasniłem .

a stwierdzenie że opusciłem komus trzy tysiące z oferty . to już szaleństwo .

skoro było bardzo tanio to czemu miałem opuszczać .

kocioł miał 5 lat gwarancji .

i zapewne została pani poinformowana o gwaracnji systemowej i ubezpieczeniu instalacji na 10 - lat .

to są fakty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEPŁY DOM UL.KWIATOWA 1D, KATARZYNA PODEMSKA - ja z tej firmy nie korzystałem , choć ich oferta była najtańsza. /kolega który budował się w Grzepnicy odradził mi jak tylko dowiedział się że mam od nich ofertę. On skorzystał i miał kłopoty. instalacje kończył mu ktoś inny. I mały test do przeprowadzenia. Poproś o rozmowę z właścicielką-podobno jest nieosiągalna.

ale każdy może wybrać sam.

 

Dzieki bardzo-czyli odpuszczmy sobie tego wykonawce !!! :wink:

 

 

skoro nie można sie z kontaktować z firmą to jak pani " nima" dostała sie do biura , strona internetowa , rozmawialiśmy osobiscie . nawet do niej dzwoniłem .

 

czy to jest rzetelna informacjia ?

czy osoby wypowiadające takie opinie są wiarygodne ?

czemu ma służyć te forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poczytalam i dalej nic nie wiem jaki styropian na elewacje ???? :p narazie wiem ze bedzie 12cm a dalej nic nie wiem nawet nie wiedzialam ze welną sie tez ociepla :oops:

 

Zmieniam temat -chodzi o wylewki .na dole bedzie podlogowka na gorze kaloryfery (procz lazienki ) czy wylewki sa mimo tego jednakowe czy jakis inny material ,grubosc ,itd daje sie na podlogowke .

 

mam tez pytanie czy korzystal ktos z uslug firmy CIEPŁY DOM (hydraulika,kanaliza itd) dali nam naprawde niezla ofert cenowa -ale brak mi informacji na ich temat

 

jeszcze jedna nie zgodnośc . sama pani pisze że otrzymała nie złą oferte cenową i żę brak informacji w internecie . zależy jakich informacji pani szukała . bo skoro nikt nie pisze to chyba znaczy że ok. jakoś wtedy nie stwierdziła pani że gadałem głupoty w biurze i że pani opusciłem i wogóle wszystko "be" i oferta sie podobała . pani słowa

a teraz co pani wypisuje . kłamstwa i plotkarstwo . ja bym sie wstydził . ale mimo wszystko życze powodzenia . jest pani jedyna osobą która onas wypisuje i do tego nic dla pani nie wykonywaliśmy . i teraz wogóle nie załuje .

podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...