Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Po wielu miesiącach biurokracji wreszcie możemy ruszać :)) Poszukuję namiarów na:

- siatkę powlekaną PVC 1,5 m wysokości w dobrej cenie ( 150 mb) oraz siatkę leśną

- koparki

- dobrej firmy do fundamentów i ścian ( dom parterowy bez poddasza użytkowego ok 200 m2)

- porotherm

- bloczki fundamentowe

- Sprawdzone miejsce skąd można kupić dechy na więźbę

 

Czy u kogoś z Was musiał być wymieniony grunt ? Jakie to koszty? U mnie trzeba wybrać grunt do głębokości 3m i dodatkowo wstawić pale żwirowe. Czy ktos wie coś na ten temat?

 

Wiadomośći na PRIV bardzo proszę

Edytowane przez olo69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wielu miesiącach biurokracji wreszcie możemy ruszać :)) Poszukuję namiarów na:

- siatkę powlekaną PVC 1,5 m wysokości w dobrej cenie ( 150 mb) oraz siatkę leśną

- koparki

- dobrej firmy do fundamentów i ścian ( dom parterowy bez poddasza użytkowego ok 200 m2)

- porotherm

- bloczki fundamentowe

- Sprawdzone miejsce skąd można kupić dechy na więźbę

 

Czy u kogoś z Was musiał być wymieniony grunt ? Jakie to koszty? U mnie trzeba wybrać grunt do głębokości 3m i dodatkowo wstawić pale żwirowe. Czy ktos wie coś na ten temat?

 

Wiadomośći na PRIV bardzo proszę

A z której to strony rzeki? Co do siatek polecam Centrum Siatek z Tatyni. Co do reszty szukaj w okolicy, popytaj sąsiadów (u mnie najwięcej poleconych fachowców, koparek i innych namiarów dostałem od sąsiadów), wysyłaj zapytania do hurtowni budowlanych o materiały (jest ich w Sz-nie dość sporo). Ja teraz kompletuje wszystko do stanu 0 i do zimy kończę na tym etapie, resztę dopiero w przyszłym roku. VAT będzie wyższy, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!

 

przesyłam linka do strony z petycją o miejską linię autobusową ze Szczecina do Dobrej.

Proszę o głosy :)

 

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5608

 

ważne jest, by potwierdzić oddanie głosu.

 

 

A.

Edytowane przez Aniutka i Roofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Ile zazwyczaj czekaliście na wycenę materiałów z hurtowni? Z pośród 15 wysłanych zapytań w ciągu 3 dni odpowiedziały 4... dwie do których najwcześniej napisałem dalej myślą nad wyceną (sprawdziłem z ciekawości czy w ogóle są zainteresowani współpracą) i nie są gotowi jeszcze przedstawić oferty, ale zapewniają że to zrobią. Wszystkie maile wysyłałem z potwierdzeniem odbioru, więc wiem ze doszły. Niektórzy myślą już ponad tydzień.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam nietypowe pytanie, ale może ktoś bedzie wiedział.

Otóż na działce (rekreacyjnej) chcę w domku chcę zamontować umywalkę i toaletę. Nie ma możliwości podłączenia się do jakiejkolwiek kanalizy.

Czy są małe (0,5 - 1 m3) tzw. ekologiczne oczyszczalnie ścieków? Cos co mogę zakopać w ziemi i zasypywać od czasu do czasu. Tak naprawdę będzie używana sporadycznie (dosłownie kilka razy w miesiącu, i to letnich). W castoramie są olbrzymy od 2 m3 w górę. Ktoś z forumowiczów ma jakies doświadczenia w tym temacie?

Z góry dzięki za odpowiedź,

tatran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam nietypowe pytanie, ale może ktoś bedzie wiedział.

Otóż na działce (rekreacyjnej) chcę w domku chcę zamontować umywalkę i toaletę. Nie ma możliwości podłączenia się do jakiejkolwiek kanalizy.

Czy są małe (0,5 - 1 m3) tzw. ekologiczne oczyszczalnie ścieków? Cos co mogę zakopać w ziemi i zasypywać od czasu do czasu. Tak naprawdę będzie używana sporadycznie (dosłownie kilka razy w miesiącu, i to letnich). W castoramie są olbrzymy od 2 m3 w górę. Ktoś z forumowiczów ma jakies doświadczenia w tym temacie?

Z góry dzięki za odpowiedź,

tatran

Może jakieś przenośne porta potti? Jak na kilka razy w miesiącu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczecińską ekipę

Własnie finalizuje zakup działki w Kobylance, załatwiając jednocześnie kredyt na część inwestycji. Za kilka dni otrzymam gotowy projekt stąd trwają rozmyślania nad kontynuacją działań. Mając na uwadze adaptacje owego projektu uwzględniając dosłownie niewielkie zmiany może mógłbym otrzymać od Was garść informacji w tym zakresie łącznie z namiarami na kogoś kompetentnego w przyzwoitej cenie.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Ile zazwyczaj czekaliście na wycenę materiałów z hurtowni? Z pośród 15 wysłanych zapytań w ciągu 3 dni odpowiedziały 4... dwie do których najwcześniej napisałem dalej myślą nad wyceną (sprawdziłem z ciekawości czy w ogóle są zainteresowani współpracą) i nie są gotowi jeszcze przedstawić oferty, ale zapewniają że to zrobią. Wszystkie maile wysyłałem z potwierdzeniem odbioru, więc wiem ze doszły. Niektórzy myślą już ponad tydzień.

 

Pozdrawiam

 

Musisz się przyzwyczaić, że 3 dni to jak ekspres. Jak zaczniesz rozsyłać zapytania do wykonawców o budowę to się ucieszysz jak dostaniesz pierwszą ofertę po 2 tygodniach. Pamiętaj, że te hurtownie mają jeszcze wykonawców, którzy biorą u nich materiał na inne budowy i oni dla nich będa priorytetem jako klienci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedanie 6 paczek styropianu podłogowo - dachowego o grubości 7 cm. Hurtownia nie chce mi przyjąć tego co zostało bo ta grubość jest nietypowa.

Jedna paczka to 4m2 (każda paczka to 8 arkuszy o wym 0,5x1 m).

Cena do dogadania, wiadomo że będzie taniej niż w hurtowni po mojej cenie zakupu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedanie 6 paczek styropianu podłogowo - dachowego o grubości 7 cm. Hurtownia nie chce mi przyjąć tego co zostało bo ta grubość jest nietypowa.

Jedna paczka to 4m2 (każda paczka to 8 arkuszy o wym 0,5x1 m).

Cena do dogadania, wiadomo że będzie taniej niż w hurtowni po mojej cenie zakupu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech da znać.

Ja jestem , potrzebuję do ocieplenia domku ogrodnika, napisz za ile to. Może być na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...