Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

poszukuję ziemi na podsypanie domu, chodzi o zwykłą ziemie z wykopów, a nie taką pod kwiatki - macie jakieś pomysły?

 

Didi czy, jak zasypię to co mam teraz (trawka, chwasty) ziemią, to będzie dobrze, czy mam wypleniać już teraz, żeby nie wyszło później w ogródku?

 

Aha, i jeszcze jedno: prosze o opinie: kominek zwykły, czy z płaszczem wodnym? (Didi proszona o niewpowiadanie się :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo

jaki ten tydzień króciutki będzie :p

 

Delf - z tym kominikiem to, zależy co chcesz zrobić. rozsądnie jest zakupić z płaszczem, ale ja np osobiście jak już nazbieram na niego to zakupię zwykły, ozdobny - jakoś nie chce mi się palić bo muszę

 

Teska - to może ja bym koło łikendu do cię przydreptała na pół godziny oglądnąć te roślinki?

 

a ja będę dzisiaj sadzić tujki - wczoraj mi przywieźli cosik 30 szt, więc pół płota obsadzę :lol:

 

pozdrawiam wsiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że się wypowię:

Mojemu sąsiadowi, który ma kominek z płaszczem wodnym miesiąc temu zapalił się komin i popękał. Co prawda ma on "tradycyjny " komin tzn. z cegieł a nie schidla, ale.....Gdy przyszedł kominiarz to powiedział, że ostatnio był przy 4 szt takich palących się kominów, gdzie przyczyną były kominki z płaszczem wodnym. Powiedział tak: jeśli chociaż trochę będzie drewno mokre palone w tym kominku, to zawsze będzie to "nawilżać" sadze w kominie, które się zbrylą a potem przy paleniu i uzyskaniu wysokiej temperatury dochodzi do zapalenia tych sadzy. Tłumaczył, że tu chodzi o ta parę osadzającą się na kominku.

Ja tylko powtarzam to co powiedział mi mój przerażony sąsiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :lol:

Nawiązując do pytania Delfika ja też szukam ziemi ale takiej do sadzenia roślinek. No i moze być nie jakas super byle nie strasznie droga bo sami wiecie powolna wykonczeiowłka wykańcza :oops:

Powodzenia wszystkim starym i nowym :wink:

Aha- jesli ktos po przeczytaniu moejgo dziennika nadal chce namiarki na moja ekipe od stanu surowego (ale bez dachu) to niech pyta na privie 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ile czekaliście w Starostwie Police na osteplowanie dziennika?

Bo ja chyba oszleję, dziennik złożyłam tydzień temu i dzisiaj miałam dzwonić żeby zapytać się czy można go odebrać i dopiero po 3 telefonach dowiedziałam się, że może w poniedziałek coś będzie wiadomo :evil: bo nie wpłynęły wszystkie zwrotki :evil: Dodam że decyzja była wydana 14 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...