Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu

 

 

a kolorek tynku juz wybrałes???

 

nie bede teraz dawał tynku, porządnie się zagruntuje i bedzie musialo narazie wystarczyć... sa pilniejsze wydatki niż tynk...

pozdr

m.

 

ps. ale wiem jaki bym chciał mieć kolor tynku...taki słomkowo żółty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu

 

 

fajny kolorek......to co jeszcze bedziesz działał na budowie jak skonczysz ocieplonko??

 

po ociepleniu podbitka, bo musze do końca miesiaca oddac rusztowania, a duzo by było zachodu, zeby je znowu sciagac na budowe, a tak w zasadzie wszystkie prace wymajace rusztowań bede mial za soba, bo o tym kiedy bedzie na scianach zewnetrzych tynk to nawet teraz nie myśle.

A potem ... chwila przerwy dla portfela.. i chyba wezmiemy sie za tynki wewnetrzne.. tradycyjne, reczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu

 

 

no to masz plan :lol: :lol: fajnie. A zapytam.....chcesz w tym roku zamknac budynek?? tzn chodzi mi o okna itp...

 

Teska: w temacie okien tez mam plan.. w tym roku ich nie kupie... ale zrobie to zaraz na poczatku nastepnego roku...tak w okolicach lutego... wtedy najwiekszy przestuj na rynku okien i można dobre okna kupic w bardzo dobrych cenach :D :D :D

i uprzedzajac kolejne pytanie: od zewnatrz okleina drewnopodobna, od srodka białe... tak na 80% ta sama firma co i twoje okna :D

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten pochmurny :-? niedzielny poranek :wink:

Maksiu,

no szkoda, ze się nie spotkaliśmy bo byliśmy wczoraj cały dzionek prawie na działce, tylko nie tak od samego rana i nie do samego wieczora(w sobotni wieczór jakieś przyjemności też się człowiekowi należą :wink: )Formowaliśmy skarpę(która powstała przy płocie po spychaniu ziemi),przy pomocy takiej starej koparki(to sie nazywa cyklop czy jakoś tak).Polegało to na tym, że mój Daniel siedział sobie w tej śmiesznej kabince i sterował łychą(szczęśliwy przy tym bardzo :D ) a reszta ekipy ryła w ziemi jak krety, wybierając, korzenie i zielsko :-? i grabiąc to wszystko na końcu.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten pochmurny :-? niedzielny poranek :wink:

Maksiu,

no szkoda, ze się nie spotkaliśmy bo byliśmy wczoraj cały dzionek prawie na działce, tylko nie tak od samego rana i nie do samego wieczora(w sobotni wieczór jakieś przyjemności też się człowiekowi należą :wink: )Formowaliśmy skarpę(która powstała przy płocie po spychaniu ziemi),przy pomocy takiej starej koparki(to sie nazywa cyklop czy jakoś tak).Polegało to na tym, że mój Daniel siedział sobie w tej śmiesznej kabince i sterował łychą(szczęśliwy przy tym bardzo :D ) a reszta ekipy ryła w ziemi jak krety, wybierając, korzenie i zielsko :-? i grabiąc to wszystko na końcu.

Pozdrawiam!!!

 

ja przejeżdzałem przez Gogolewo koło 19..wiec pewnie już was nie było.. ale nastepnym razem napewno zajrze :D

 

Ale chłopak mial radość... cyklopik do dyspozycji... super!!!

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksiu

 

 

hmm....to bede Cie namaiwiac na kolor obustronny :lol: jest super...aha nio i firma tez ok :lol: i najleiej do nich sie przejsc w styczniu :lol:

 

Teska: dwustronnego nie chcemy... a uwage o styczniu zapamietam... moze podasz mi na priva namiary na dystrybutora u którego kupowalas okna?

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również witam poniedziałkowo

jak to, kiedy? :o od soboty już będzie cieplej :p

 

czemu te łikendy są takie krótkie?

 

Didi - no to, będę cieprpliwie czekać i patrzeć jak rośnie, bo to że rośnie jet niezaprzeczalne, ale tak nierówno wschodzi :cry: , a ja już bym chciała mieć dywan :)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...