Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Monka cena nic ci nie powie, bo ja zamawiałam jeszcze w okresie "boomu vatowego", jesli chcesz jednak, to dopiero wieczorkiem. ja nie mam dachówek wentylacyjnych, więc tu też nie pomogę. Ale dachówka wyglada naprawdę fajnie i polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Teska - nie patrzyłam na rodzaj, na dodatek jest ceramiczna, ale kolor superasty

 

Monka jak trafić? no prościutko łąkami, koło lasu i już :lol:

a tak poważnie, to od drogi normalnej asfaltowej to nie wiem :cry: , chyba że Teska wie.

najwyżej przytruptaj do mnie to pójdziemy tymi łąkami :lol:

 

Koks - no, no, tylko że ja nie elektryk :lol: a poważnie, to najlepiej zadzwoń do wydziału zarządzania majątkiem np. Rękasa tel. 813-2295, ja nie chcę cię wprowadzać w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf,

nie miałam jeszcze okazji powiedzieć:

Witaj pracowniku tej samej firmy (a może raczej zakładu lub placówki?! :wink: )...

Żeby się jeszcze nie okazało, że pracujemy na tym samym wydziale :lol:

 

M.

 

Ja WNP 8)

mam parę koleżanek budujących się, no, no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek,

 

maksiu, podaję namiar do okien na gdańskiej: tel. 46 23 224, e-mail: [email protected] właśnie brałam od nich dodatkowe okno do wstawienia w ścianie szczytowej. Też mam okleinę 1-stronną, jest OK. Trochę się im obsunął termin dostawy, ale brałam pojedyncze okno, więc może dlatego. O ile mi wiadomo firma ma też punkt w Stargardzie?

 

Hmm, właśnie w weekend odebrałam od fachowców następny etap prac: elewacja (słomkowo-waniliowa, telepatia czy co?), szambo prawie gotowe i wstawione okno. Ech, niby blisko końca, a tak się to ślimaczy... Wszędzie bałagan i brud. :(

 

Mąż udawał dzięcioła i pracowicie robił podbitkę. Dzisiaj idę wywołać zdjęcia, to może coś niebawem wkleję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek,

 

maksiu, podaję namiar do okien na gdańskiej: tel. 46 23 224, e-mail: [email protected] właśnie brałam od nich dodatkowe okno do wstawienia w ścianie szczytowej. Też mam okleinę 1-stronną, jest OK. Trochę się im obsunął termin dostawy, ale brałam pojedyncze okno, więc może dlatego. O ile mi wiadomo firma ma też punkt w Stargardzie?

 

Hmm, właśnie w weekend odebrałam od fachowców następny etap prac: elewacja (słomkowo-waniliowa, telepatia czy co?), szambo prawie gotowe i wstawione okno. Ech, niby blisko końca, a tak się to ślimaczy... Wszędzie bałagan i brud. :(

 

Mąż udawał dzięcioła i pracowicie robił podbitkę. Dzisiaj idę wywołać zdjęcia, to może coś niebawem wkleję

 

 

Maggie: dzięki za namiary.. jeśli to nie tajemnica to ile zapłaciłaś za okno (jakie wymiary?)?

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...