Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teska - drzwi świetne.... najbardziej do mycia :lol: :lol: :lol:

 

Maksiu - ja np. przez ostatni rok naprawdę bardzo ciężko pracowałam fizycznie, tak że pot (no wiesz). a efekty: taka "duża" jeszcze nigdy, w całej mojej karierze, nie byłam.

więc od pracy się nie chudnie ma się za to, niezłe bicepsy :lol:

 

chudnie sie, chudnie... widac jestes przy wyjatkiem potwierdzajacym regułe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Czupurek, ja się dwoma rękoma podpisuję, pod tym co mówisz. Natyrana jestem jak pies, jeść mi się nie chce, a taka wielka, to byłam ostatnio 11 lat temu jak urodziłam Michała.

Dietę Mayo stosowałam 13 lat temu schudłam 6 kg, tylko wtedy wagę wyjściową miałam z 15 mniejszą niż teraz. Zupełnie bez potrzeby wtedy się odchudzałam. Organizm się buntuje i każda kolejna dieta przebiego gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ale od wczoraj naskrobaliscie :D

 

dziekuje Wam,

trafilismy do szpitala, bo pani dr w przychodni postawila zla diagnoze i zle leki wybrala,

w ciagu 2 dni - no akurat likend (specjalnie poszlam w piatek zeby w wolne dni nie zostac bez lekarza) dostala biegunki i wymiotow,

no itrafilismy na unie, wczoraj wieczorem wlaczyli kaloryfery (personel sie poskarzyl ze mu zimno 8) )

nie chce tam wracac, dzieci placza, krzycza, maja juz dosc zabiegow i bolu, no ale leczyc sie musza,

ide spac i za pare godzin znowu zmykam do malej,

 

ale przynajmniej warunki higieniczne sa dobre - przy kazdym pokoju wc, prysznic, 2,3 zlewy

(oczywiscie matki na krzeselkach nocuja)

a oddzial nazywa sie oddzialem sw Mikolaja :D

 

 

zeby bylo w temacie budowlanym :wink: - wzielam muratora, ale tak mi sie rece trzesa z nerwow, ze nie moge czytac w szpitalu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...