Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Agniesia już wszystko wiem :D V klasę ziemi wyłącza się pismem nie decyzją. I to co dostałaś to jest już najprawdopodobniej wyłączenie z produkcji rolnej. Jak masz wątpliwości to po prostu zadzwoń do Starostwa, nie miałam większych problemów z uzyskaniem u nich informacji.

A był czas że zamęczałam ich trochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze po kolei, bo rzeczywiscie zagmatwalam - po telefonie tez juz sama wiem wiecej :D

 

- zlozone podanie o odrolnienie calosci (to robila p architekt wiec o tym nic nie wiedzialam)

- przyszla odpowiedz, ze nie potrzeba specjalnego zezwolenia na wylaczenie z produkcji, dopisek - wszelkie zmiany trzeba zglaszac w geodezji w szczecinie,

- ja nie chce miec wszystkiego odrolnionego i teraz mam problem

 

- czy musze zglosic - czy zaszla jakas zmiana po tym pismie - czy musze zglaszac juz cos do geodezji i kartografii w Szczecinie? bo jeszcze nic nie stoi wiec nie wiem czy juz zaszla jakas zmiana czy nie?

 

- jesli jednak chce tylko czesc odrolnic to ide skladam nowe pismo w Policach w starostwie?

 

kurcze, zupelnie sie nie orientuje w tej sprawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Monka :D

to teraz mam isc z tym pismem do geodezji w Szczecinie i zglosic zmiane tak?

 

bo mam tylko 30 dni - jesli to jest wlasnie to co mam zrobic to pojde i to zrobie

 

a potem jak sie znowu 'uralnia' ziemie? nie bede musiala czegos placic?

 

Nie wiem agniesia, najlepiej będzie jak zadzwonisz do Starostwa i się dowiesz czy wogóle można to zmienić.

Do geodezji masz iść jak dokonasz jakiś zmian, podzielisz, wydzielisz itp. geodezja powinna dostać to pismo ze starostwa. Zobacz czy jest na nim na dole napisane kto otrzymuje do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle sie dowiedzialam - automatycznie wszystko odrolnione, bo taki jest plan zagospodarowania, wiec bedziemy placic

 

no i jeszcze pytanie chyba ostatnie :roll:

 

w decyzji jest podane : do wiadomosci Powiatowy Osrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, urzad Gminy w P, a/a

 

a w tekscie: o zmianie danych objetych ewidencja gruntow nalezy powiadomic Staroste w terminie 30 dni, zglaszajacy zmiane ma dostarczyc dokumenty geod i kartogr, zgloszenia nalezy dokonac w PODGiK w P z siedziba w Sz na Mickiewicza

 

 

czyli juz nic nie musze zglaszac? dopiero jak domek stanie i geodeta zrobi nowa mapke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna micha informacji - ciagna sie jak spagetti :wink:

 

na Mickiewicza powiedzieli, ze przychodze do nich jak zaczynam budowe,

skladam jakies papierki ze zaczynam budowe, ksero pozwolenia i oni maja jeden egzemplarz tej decyzji o odrolnieniu,

 

czy tak wlasnie robiliscie?

 

Nie :o :o :o

czemu trzeba coś tam składać? Nic o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

ludzie od p.Pańki robią też u mnie ale tylko dwóch.

 

chyba musze ich zamknąć na budowie żeby do kogoś nie uciekli

:lol:

 

Amo! Ręcze precz od moich fachowców! :wink: :lol: U mnie byli pierwsi! No jak tak beda na dwa fronty, to skończa na jesień :-? Mma nadzieje, że to nie ci sami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...