Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

maro74

Jeszcze umowy nie podpisalismy czekam na wycene materiałów z poleconej przez ekipe ,hurtowni z Gorzowa mam ją mieć w poniedziałek-wtorek zobaczymy ponoć ceny atrakcyjne.bodekku

pogoda wymarzona,ale jeszcze uprawomocnienia ,ale i tak już coraz bliżej i coraz więcej wątpliwości czy sama to udzwignę

( te wszystkie ważne decyzje mąż niestety zarobkuje na odległość )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tym razem popołudniowo :D

 

bodekku - wieczorową porą było jak pisałem posta, ale sieć siadła i poszedł dopiero dzisiaj. :wink:

 

Czy odbierając pozwolenie na budowę można od razu złozyć dziennik budowy do opieczętowania i czekać z odbiorem na uprawomocnienie, czy też dopiero można go złozyć po tym jak się pozwolenie uprawomocni? I jeszcze jedno czy składając dziennik do opieczętowania trzeba wpisać już kierownika budowy, czy to dopiero przy zgłoszeniu rozpoczęcia budowy? :-?

 

gosikk - możesz podsłać namiar na tą hurtownię?

 

Czy ktoś kiedyś miał doświadczenia z hurtownią GOL-BUD z Goleniowa? Mają atrakcyjną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności.

Może wreszcie znajdę czas na częstrze odwiedziny na forum - bo tylko trochę Was podczytywałam.

Małgosia urodziła się 30 marca i trochę dała mi popalić, ale teraz już jest dobrze. Też miała wenflona na główce :( - wyglądało to okropnie. Mała miała wysoką żółtaczkę i przeleżała dwie doby pod lampami podłaczona pod kroplówkę.

Melduję że łazienka górna cały czas się robi - brak decyzji i czasu. Trochę sobie w niej nawymyślałam szczegółów, które nie zawsze ze sobą współgrają i często w ostatniej chwili zmieniam decyzję.

W międzyczasie mężuś przygotował mi podłoże pod rododendrony, azalie i wrzosy. Poszalałam i nakupiłam z 12 rododendronów i azalii japońskich i pontyjskich. Jestem ciekawa ile z nich przetrwa.

Teraz poszukuję golterii płożącej i derenia też odmiany okrywowej - Didi może wiesz gdzie je kupić?

Ostatnio nawet pospacerowałam w stronę domku Bodka (Bodeka?)

No no jestem pod wrażeniem, tam już stoją dwa domu a jeszcze rok temu to był ugór.

Kończę ten przydługi post i pozdrawiam tych na starcie i tych już mieszkających :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...