Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za gratulacje :D

 

Jak nie miałam własnego dziecka to się zastanawiałam jak te mamy mogą tak wariować na pungcie swojego bobasa a teraz mam to samo albo i jeszcze gorzej...swiata poza małgosią nie widzę.

 

Bodekku - ja na spacerki generalnie nie chadzam - wystarczy mi ogród a dzieciaka nie chcę przyzwyczajać do spania w kołyszącym się wózku. Wtedy musiałam być na naszej poczcie a jazda samochodem dwie ulice dalej to byłaby już przesada (wprawdzie dość długie ale zawsze tylko dwie) - bo nie wiem czy zauważyłeś ale oddział poczty otworzyli na ul. ogrodniczej a wcześniej była daleko na skolwinie.

 

Didi czy twoja siostra też ma taki charakterek - wszystko ma być na już i koniec a jak nie to będę krzyczeć :D ?

 

 

dzisiaj mamy marudzący dzień i o ogródku mogę tylko poczytać.

 

Czasami brakuje mi budowy - tu tak szybko widać efekty a w ogródku trzeba czasu abym zobaczyła czy dane roślinki mi pasują czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

I co bedzie padać? Wyglada tak jakby nad Szczecinem właśnie padało!

My byliśmy dziś w Przelewicach - widać, że ta wiosna przyszła z opóźnieniem - słabo kwitną rododendrony i azalie - w zeszłym roku o tej porze to aż wszystko buchało. Ale i tak odpoczęliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie budowniczowie rzeczpospolitej polski

 

teska....... jeżdze po wszystkich hurtowniach stali na prawym brzegu w hurtostalu co niektóre ceny obniżyli

 

a co sie tyczy hurtowni gold..bud z goleniowa to ta hurtownia w stal też sktóre znam i sie z wami podzieleie zaopatruje w sambudzie w płoni i to tyle wiadomośc w temacie stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku

 

 

własnie, pogoda jest akurat...dzis wkopuje tego ogromniastego rododendrona.....

 

 

a Zalesie?? to w drodze do Dobieszczyna jest - za szkółką na którą podawałam namiarek....przyznam sie ze o niej zapomniałam....SP mi przypomniała...

 

Maja piękne rododendrony- od 20 zł do 60 , tuje ,magnolie i inne krzaczory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D to znowu ja 8)

 

Monka czy oni Tobie automatyczne cala dzialke zmienili na budowlana czy o to prosilas? czy mozna urzedowo calosc zrobic jako dzialka budowlana i ja nie mam nic do gadania? jest oczywiscie plan zagosp przestrzennego dzialka MJ, U, ale klasa ziemi RV...

 

 

 

czy ktos z naszej Grupy ma rekuperator, albo sama wentylacje bez reku?

bardzo potrzebuje namiarow na fachowcow od takiej instalacji - koniecznie jeszcze przed budowa

 

 

 

raport meteorologiczny :wink: pada, i bedzie padac az sie odswiezy kiszace sie powietrze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Teska.

 

Słyszę tu wiele pozytywnych opini o Panu Pańka. Jaki zakres robót on wykonuje? Czy mógłbym prosić o kontakt do niego? Bez obaw, ja buduję dopiero w przyszłym roku, więc nikomu go nie zabiorę.

Klaus

p. Pańka "robi" w Buderusie! Ja robiłam zwykłe grzejniki, Czupurek podłogówkę, wiem, że robi też kanazlizę, bo u niego kupowaliśmy zestawy do zabudowy lekkiej, i przyciski (ładne i w dobrej cenie). No i podobała mi się jego praca.

tel 601 780 018 i powołuj się śmiało na Doroty z Załomia i z Dołuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...